Birlikte başarsak ?

kızlar burdayım yazamadım kusura bakmayın ev tadilatta okuldadada karne işleri var.eve gidincede temizlikle uğraşıyorum.ben kilo vereceğim yerde kilo alıyorum neden anlamadım..1 hafta oldu ama daha tık yok..

kızlar burdayım yazamadım kusura bakmayın ev tadilatta okuldadada karne işleri var.eve gidincede temizlikle uğraşıyorum.ben kilo vereceğim yerde kilo alıyorum neden anlamadım..1 hafta oldu ama daha tık yok..

Verirsin canım daha yeni başladın kızlar kahvaltım 2 etimek, 1 dilim peynir, domates, salatalık bir haşlanmış yumurta ve 2 çilek

Kızlar tünaydın geç kaldım gene ben Ama iş telaşından siteye girmeye vakit kalmıyo bu saat oldu daha oturup dersimi bile çalışamadım ya :/
Sabah kahvaltıda 4çeri domates,1 salatalık,yarım dilim peynir,1dilim çavdarlı ekmek yedim ve 1 bardak yeşil çay içtim
Öğlen salata,20gr tavuk ızgara ve 4 yemek kaşığı kabak yemeği yedim (Merak etmeyin bitti yemeğim Ama bide bugün yenisini yapma derdi var )
Hastanedede bugün kısır haşhaşlı kek tavuk ızgara çıkmış canım ne çekti ki sormayın patlıcam ya birazcık işe yaradığını görsem şu emeklerimin canım yanmıcak vallahi gidip gidip aynanın karşısında bacaklarıma bakıyorum yoruldum inanın kendi kendimi motive etmekten
Tek istediğim biraz ya birazcık işe yaradığını göreyim ağzımı açıp şikayet edersem bu düzenimden neyim :/ :/

Kızlar öğle yemeğimde 1 tabak taze fasulye ve bir bardak kadar yoğurt yedim ekmek yok bugun bana yasak koydum kendime :)

öğlen 2 dilim ekmek ve semiz otu yemeği yedim 1 porsiyon..bu arada aloşumm kendini bırakma bir gün bozmakla birşey olmaz biraz spor ve ertesi gün dikkat ederek ayarlarsın..biz daha yolun başındayız bak sen ne güzel verdin kiloları..

Kızlar akşam yemeğimi yedim ama sadece yoğurt yedim bugün burda hava kapalı yağmurlu valla insanın yemek yiyesi bile gelmi çok sıkıcııı :/

Akşam 1,5dilim ekmek 3köfte 2kaşık patlıcan yemeği yedim spor falan yapmıcam bıktım artık herkes önünde istediğini yerken insanlar sana pastalar,kurabiyeler,baklavalar sunarken dayanma gücün kalmıyo tüm bunların üstüne yaptıklarına rağmen bir adım bile ilerlediğini göremiyosun ya yetiyo canına.

Kizlar yardim edin bana noluyo bilemedim canim hicbisey yapmak istemiyo ama size yemin ederim istedigm kiloya ulasana kadar birdaha asla diyet bozmuycam aptallik etmicem

Allah askina bir fotograf at ya su bacaklarini cok merak ettim hatta istemiosan yuzunu kapat

Allah askina bir fotograf at ya su bacaklarini cok merak ettim hatta istemiosan yuzunu kapat

Tatlım sorun o değil bana göre kalın olan bacaklarım size incedir yada tam tersidir
Sorun benim incecikken bikiniye bile fazla gelen bi vücuda sahipken herkese özenicek basenlerine bakmaya utanıcak hale gelmem.Sizi bilmem ama benim için acıyo ağladım ben bugün ya saatlerce ağladım oturup.Salı günü bi hastam bana çikolata kutusu yaptırmış teşekkür için ben o kutuyu dağıttım,çarşamba günü 1 kilo antepli baklava getirmişler istediğim kadar yiyebilecekken karşı servise verdim,bugün bi kadın gene kuru pasta getirmiş ben onu sağol ben yemiyorum diye geri çevirdim.Serviste doktor gittiği için veda partisi verdiler ben sadece maden sodası içtim,dün annemler önümde irmik helvasına tahini döke döke yediler ben yeşil çay içtim.Tüm bunlar gözünün önündeyken kendini ne kadar ezilmiş hissediyosun biliyo musun ?Bide üstüne annem gelmiş bugün ''Sen hormon hapları kllanırken kendine yaptın'' demez mi ?Yıktım geçirdim evde heryeri ağladım bağırdım çağırdım kendi kendime kendimi öyle çaresiz hissediyorum ki şuan finallere bile çalışamıyorum

Canım annenin kötü bi niyetle söylediğini sanmıyorum zaten tahminime göre bacakların o kadar kalın değil boyuna göre kilon normal senin ne kadar fazla olabilirki bence kendini boşuna üzüosun sen

Kizlar yardim edin bana noluyo bilemedim canim hicbisey yapmak istemiyo ama size yemin ederim istedigm kiloya ulasana kadar birdaha asla diyet bozmuycam aptallik etmicem

Canım belli bir sürcten sonra sıkılma yaşamak çok normal dirayetimizi korumaktan başka yapacak bişi yok bnde kilo almışım dün söledim ya bende bozmıcam bidaha asla

Kızlar finallerim var bana dua edinde geçeyim sabaha kadar çalışıcam yarında nöbetimi iptal ettim zaten yoksa bu gidişatla yetişemicem ben !! Dua edin kızlar cidden benim için dua edin !!!

Canım belli bir sürcten sonra sıkılma yaşamak çok normal dirayetimizi korumaktan başka yapacak bişi yok bnde kilo almışım dün söledim ya bende bozmıcam bidaha asla

Yemin olsun bozmiycam bi daha adasim fotonu bi at ya

Adasim sen cok kaprisli genc bi kizsin milletin sana ozenmesini imrenmesini neden istiyosun neden egon bu kadar yuksek bebegm amacim seni elestirmek degl ama kendine bu yasta eziyet ediosun sarkman yok selulitin yok catlagn yok daha ne istiosan cicegm sen bak bu ozguven eksikligi yapiyo sende psikolojini kendi kendine bozuyosun bugun birkez daha yaslandgmizi zamanin bi onceki gune donmeyecegini unutma vucudumuz zamana ayak uyduramaz tatlim lutfen kendine gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…