Birlikte başarsak ?

Öğle yemeğim;
2kaşık yoğurt ile yaptığım yarım bardak ayran,1domates 1salatalık ve marul ile 40gr kadar tavukla yaptığım salata içinede çok az acı koydum

Şu sınavlarım bi bitsin haftaya bi geçeyim varya benden mutlusu ve özgürü olamaz !!! Ama bittim ben çok zor ve çok var !

Akşam yemeğim 4yemek kaşığı yoğurt ile ayran yaptım içine biraz nane ve acı koydum 2gr tuz koydum 1salatalık rendeledim ve 3yemek kaşığı haşlanmış fasulye koydum soğuk çorba gibi bişey oldu anlıcağınız yanınada 1dilim ekmek yedim ekmeği yemeseydim doymıcaktım kızlar bakmayın öyle

Son düzenleme:

Afiyet olsun canım bende bir tabak kabak yemeği yoğurt ve bir dilim ekmek yedim akşam yemeğimde

Afiyet olsun canım bende bir tabak kabak yemeği yoğurt ve bir dilim ekmek yedim akşam yemeğimde

Afiyet olsun tatlım az önce 30dakika spor yaptım oh be sonunda
Ya kızlar çatlıcam 5gündür tartılmıyorum varya kaç oldum çok merak ediyorum ayağım tartıya gidiyo gidiyo geri dönüyorum inşallah hayal kırıklığına uğramam

Valla bende tartılmaya korkuom ama biyandanda çok merak ediorum :)

Valla bende tartılmaya korkuom ama biyandanda çok merak ediorum :)

Bu saat oldu hala ders yapıyorum ya herkes geziyo eğleniyo bana bak bide !!
Kızlar pazartesi tartılmamak diye bişey yok bak ona göre çok çıksa bike tartılcaz .......
Bu arada alosumm adaş ne oldu ya girmedi bütün gün inşallah kötü bişey olmamıştır :/

Kız nerdesin sn neler yaptın öldük bee meraktan mesaj bile attım sana

Kiz firsatim olmadi diyete tam gaz devam bozmadim yani bu aralar pek giremem topige kizimin hastane islerini halletcem merak etmeyin canlarim arada yazarim bisey sorcam benim kiza anesteziyi kucagmdan alip goturupmu verirler yoksa yaninda ben olurmuyum korkudan mahvolur baskasinin yaninda ben napicam ya toplayamam psikolojisini simdiden o kadar korktuki hastaneden kapali hic bi alana girmiye tikanir gibi agliyo

Canım anestezi odasına kadar yanında gidebilirsin diye biliyorum

Biz annesiyle ameliyathanenin önüne kadar götürüyoruz hastayı sanada izin verirler bence canım sonuçta dediğin gibi kızın durma ağlar.Sıkma canını iyi olucak kızın bak güçlü ol hadi

İyi olsun ya simdi olculerimi aldim bel 79 kalca 99 gogus 91 aman tanrim bel ve kalca berbat hele bel 19 cm fazla nasil inceltcem ya

İyi olsun ya simdi olculerimi aldim bel 79 kalca 99 gogus 91 aman tanrim bel ve kalca berbat hele bel 19 cm fazla nasil inceltcem ya

Kilo verdikçe gidiyor ya bel sorun değil asıl kalça zor olan benimde ölçmem gerek ya patlıcam yakında meraktan ana mezurem yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…