Birlikte başarsak ?

Hayır canım bn onu sadece basen için die biliodum bi bakıyım bakam

Kizlar ben 2 gundur diyet miyet yapmiyor ve yiyorum yine geldiler bana psikolojim alt ust durumda hafta sonu naşilda guseldi 2 gunluk ruyaydi ve uyandim of adasim hadi motivasyona cok ihtiyacim var saldim busbutun bu arada muzeyyen jillian 6week6pack karin icin harika 35 dk suruyo ben yaptim bi kac gun

Adaş ne yaptın sen yaa bak ben bile toparladım hadi bakalım yaza çekici kızlar olarak giricez!! Adaş sen 40kilo vermii kadınsın o kilolara hiiiç acımadan elveda dedin şimdi 5kilo mu veremiceksin ? Sende bi istikrar bi düzen varmış ki o kadar kilo verebilmişsin şimdi neyin eksik ? İnsanlar sana ''Aa nasıl zayıflamış bak gitmiş bütün doğum kiloları'' mı desin istersin yoksa içten içten kıkırdayıp ''Ay tatlım yanlış anlama ben arkadaşımın diye diyorum ama totoyu göbeği salmışsın bak'' diyip içten içten gülsün mü istersin ?? Bak bende saldım haftasonu ama şimdi toparlıyorum şimdi tartılmadımda 2gündür tartılmıcamda haftaya oazartesi o tartıda daha çok kaybedeyim diye hergün kendimi sıkıp spor yapıyorum o zayıflayan gerizekalı arkadaşım olcak kıza bakıyorum diyorum ki ''Kızım bu mal bile o totosunu eritti su aygırı gibiydi sen neden yapamayasın ? '' O kız bana gelip kollarında ince sayılmaz, totonda çok büyük derken nasıl koyuyodu biliyo musun ? Şimdi ben ona güleyim diye uğraşıyorum hadi salma kendini bugünlük bu kadat cicişlerim yarın yoğun bir iş günü beni bekler size cici cici geceler mutlu uzuuun günler diliyorum :))
DAHA FİT GÜNLERE !!!!

Tamam canım çok sağol denicem bunu da sende salma sakın kendini toparla Hndn000 haklı sen o kadar kilo vermişssin zamanında geriye ne kaldı ki zaten sakın bozma moralini 1 ayda 6.5 kilo vverdin bu ay sonunda istediğine ulaşıcaksın bence yeterki bırakma kendini 1 ay olmazsa en gec 2 ay oda taş çatlasa yani sakın merak etme sıkma canını yarın yeni bi gün güzel bi motivasyonla uyan başarabileceğine inancım sonsuz

Sagolun kizlar sizde olmasaniz catlarim yalnizliktan adasim ben izmirden ankaraya geleli 5 sene oldu ve hic arkadasim yok sizler cok iyi geliosunuz bana toparlancam artik siyah kiyafetler giymekten biktim

Sagolun kizlar sizde olmasaniz catlarim yalnizliktan adasim ben izmirden ankaraya geleli 5 sene oldu ve hic arkadasim yok sizler cok iyi geliosunuz bana toparlancam artik siyah kiyafetler giymekten biktim

Bembayaz kıyafetler bekliyor bizi haydi yılmak yok :)) Bak bende İzmirliyim hem aynı memleketten hem aynı isimden çok benziyoruz kız senle biz :))
Kızlar kahvaltım 1dilim ekmek yarım dilim peynir 1salatalık 1biber 4çeri domates ve yeşil çay
Off yazınca çok gibi geliyo sizce nasıl ?

Kizlar 60 kilo olmusum 2 gunde 1.5 kilo Allah kahretsin ya ne aptalim

Kizlar 60 kilo olmusum 2 gunde 1.5 kilo Allah kahretsin ya ne aptalim

Bak 60 oldum diye sakın salma seni gebertirim ! Bende geçen haftasonu saldım bak 53.6dan 2 günde 54.0'a çıktım devam devam devam toparlıcaksın bu hafta sakın salma !
Kızlar bu arada sabah biberden vazgeçtim yemedim

Kızlar az sonra öğle yemeğimi yiyeceğim menümü yazayım 4 yemek kaşığı kabak yarım porsiyon (20gr) kadar biftek ve 1 salatalık yicem

kızlar öğle yemeğimde 1 tane patlıcan ve 2 tane biber közledim üzerinede domates rendeledim ya kızlar bugün kandil ya lokum dağıttılar bnde yedim bi tane ya offfff :/ Bu arada hepiniz kandili kutlu olsun :)

kızlar öğle yemeğimde 1 tane patlıcan ve 2 tane biber közledim üzerinede domates rendeledim ya kızlar bugün kandil ya lokum dağıttılar bnde yedim bi tane ya offfff :/ Bu arada hepiniz kandili kutlu olsun :)

Ya kizlar ne oluyo bana mutfaga girip ne var ne yok yemek istiorum napicam ya

Akşam yemeğimi fazla kaçırdım :/ 1 tabak yayla çorbası 1 tabak taze fasulye yemeği ve 2 dilim ekmek normalde bir yiyodum ya :/ Bide çorbadada bulgur var pff

Akşam yemeğimi fazla kaçırdım :/ 1 tabak yayla çorbası 1 tabak taze fasulye yemeği ve 2 dilim ekmek normalde bir yiyodum ya :/ Bide çorbadada bulgur var pff

Muzeyyen kendimize gelelim artik ve yarindan itibaren cok ski sekilde tekrar diyete baslayalim valla su 1 ayim heba olacak

Kızlar bugüne kolay gelmedik bütün emeklerinizi harcamak üzeresiniz kendinize gelin !!
akşam yemeğim 40gram tavuk 3yemek kaşığı kabak yemeği 1dilim çavdarlı ekmek ve salata yedim 40 dakîka sporumu yaptım ve 45dakika tempolu yürüyüş yaptım bugüün Bu arada;
Hepinizin Kandili Kutlu Olsun :) :)
Ve artık son kez söylüyorum adaş kendine gel bak sana dedim o 10kilo seni yıldıramaz,yıldırmasın sakın kendine gel kuzum ;/
Müzeyyen sende yarın öğlen ve akşam ekmek yeme hiç bide diyetinden bulgur ve pirinci çıkarmanı öneririm tatlım sıkma canını biraz spor yap geçeer :)

Evet kızlar bende kaçamak yapıyorum bırakmak,salmak yok ! Şuanda dolapta kestane şekeri var ama o gırtlağımdan geçerse boğulurm ben yazın o bikiniyi giyemem !! Hala kocaman totom var nasıl eriticem ya Salıp kiloda aldım zaten bende

ya kızlar bide benim canım hiç spor yapmak istemiyor ya. Sürekli aynı şeyi yaptığımdan sıkıldım heralde dedim başka bi spor buldm ama onuda hiç yapasım yok ya. Eskiden evin içinde dönüp duruodum sırf hareket olsun die. Hem fitness hemde yarım saat 45 dakika kadar bölgesel çalışıodm ama şimdi 10 dakika çalışmaya niyetim yok ya nasıl motive olcam ben :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…