Birlikte başarsak ?

Akşam yemeğimi yediim
2dilim çavdarlı ekmek 2 porsiyon biftek 4 yemek kaşığı sebze :)
Çok mu ???

Canim diyete alisti demek istedim kilo veremem gibi diyeti degistirmem lazim

Psikolojik rahatsızlık falan değil bu tatlım anlıyorum ben seni ama bak sakin ol 3ana 3ara öğünle her zaman kilo verebilirsin benimde şuan kilom takıldı aşağıya gitmiyo ama biraz sabredersem gidiceğini görüceğime inanıyorum yemek yemektende korkma yemezsen asıl vücudun direnci düşer yağ kaybını bırak üstüne daha çok yemek istersin kendini salma bakalım daha yolun yarısına bile gelmedik :))

ben rahatsizsin demedim zaten :) baslangici olabilir dedim.ki yemek yemekten korkmanin baska bi aciklamasi yok

ben rahatsizsin demedim zaten :) baslangici olabilir dedim.ki yemek yemekten korkmanin baska bi aciklamasi yok

Ben sana rahatsızsın dedin demedim zaten. :))))))
Bırakta tanıyı doktorlar koysun canım.Herkes diyet sürecinde böyle zor günler yaşayabilir kendinden düşün hep böyle rahat mıydın tartıya çıktıkça hiç mi çok yedim hissine kapılmadın sen ?

afedersin ama ben orda doktora git demisim zaten, cümlenin basini oku.
ben hep rahattim, yememem gereken seyi yemedim oldu bitti. ben kimseyi poh pohlayamam ki, huyum degil

Bende zayif olmak takinti halinde psikolojik skintiyada neden oluyor sanki guzelligin tek olcusu zayif olursam hersey guzel goruncek saniyorum kizlar sacimi bile zayiflaynca boyataym diyorum o derece ona endekslenmisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…