Birlikte başarsak ?

Alosumm bitanem bu kadar iyi anlatılabilirdi ancak bundan sonra kendime güvenmem gerek kızlar insanların benim hakkımda yorum yapmasına izin vererek kendi güvenimi sıfırlamışım
Muzeyyen haklısın tatlım ama Allah korusun yaa
Kızlar hepinize kocaman TEŞEKKÜRLER... :))

Bende diorum ama cok takmis bi kere

Bu arada kizlar ben 5 kilo verdim ya bugun gecen sene giydigm kiyafetimin icine girdim oldu hep sizin sayenizde

Ne kadar hassas oldugunu bilioruz seni toparlamaya calisioruz ama sen buna izin vermiosun jillian yap dedim daha baslamadan bu bana uygun degl dedin plates onerdiler onuda yapamam diosun durdugun yerdemi eriyceksin bu arada kendıni niye rencide ettiriosun kimin haddine dusmus vucudun hakkinda yorum yapmak

Hndn0000 seviyoruz seni

Bu arada kizlar ben 5 kilo verdim ya bugun gecen sene giydigm kiyafetimin icine girdim oldu hep sizin sayenizde

canım sen söleyince bnde baktım bn 74 kiloyla başladım ya 67 ye falan indiğimde denemiştim bi trençkotum var onu denedim sırtı patlıcak gibi sıkıodu şimdi baktım oldu üstüme mutlu oldm :)

azcik sogan ispanak ve pirasayla yumurta pisirdim,1 adet biber közlemesi, biraz kasar, 1 salatalik, 3cilek,2 erik, 3 parca karpuzla dabah kahvaltimi ettim :)

Günaydın kızlar bugün hava yağışlı ya akşam yürüyüş yapamıcam
Sabah kahvaltım 1 domates 1 salatalık peynir 1 zeytin 1 dilim çavdarlı ekmek az önce 3 tane erik yedim oooh miiis :)

Günaydın kızlar bugün hava yağışlı ya akşam yürüyüş yapamıcam
Sabah kahvaltım 1 domates 1 salatalık peynir 1 zeytin 1 dilim çavdarlı ekmek az önce 3 tane erik yedim oooh miiis :)

Gunaydin kizlar biraz galete peynir yarim domates ve helvayla kahvalti yaptim kizimin goz kanallari tikali sondalama ile acicaklar anestezi olacak moralim bozuldu

kızlar bn bugün çabuk acıktım nedense o yüzden öğle yemeğimi biraz erken yedim bir tane közlenmiş patlıcan iki közlenmiş biber bir domates bir bardak yoğurt ve 1 dilim ekmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…