Birlikte başarsak ?

kizlaar :) simdi 100 gramcik ev yapimi cilekli yogurt yedim :) aksam yemeginde yogurt yememistim onun yerine yedim :KK1:

Kızlar akşam yemeğim 4yk bamya yemeği 2 dilim biftek yoğurt ve 1 dilim çavdarlı ekmek ama kendimi tombuk hissediyorum :KK70:

Gunaydin kizlar biraz galete peynir yarim domates ve helvayla kahvalti yaptim kizimin goz kanallari tikali sondalama ile acicaklar anestezi olacak moralim bozuldu

Geçmiş olsun tatlım tıp çok ilerledi böyle şeylere üzülmene değmez hergün birsürü bebek geliyo böyle şeylere Allah daha büyük dert vermesin :/

1 portakal, 50 grm karpuz, 100 gram kavun, 2 erik,1 incir, 2 ceviz , 4 badem ,100 gr. ev yapimi cilekli yogurt ve incecik yarim dilim kasar :KK1: bgun böyle oldu ama iyi oldu ya :KK70:

1 portakal, 50 grm karpuz, 100 gram kavun, 2 erik,1 incir, 2 ceviz , 4 badem ,100 gr. ev yapimi cilekli yogurt ve incecik yarim dilim kasar :KK1: bgun böyle oldu ama iyi oldu ya :KK70:

oo miss :) afiyet olsun bnde yaptım kahvaltımı iki etimek, bir dilim peynir, 4 adet zeytin, salatalık, domates ve bir muz :)

Kızlar geç kaldım birazcık :/
Kahvaltım; 1domates 1 salatalık 1 dilim çavdarlı ekmek yeşil çay
Arada yarım yeşil elma ve yeşil çay
Öğlen közlenmiş patlıcanı yoğurtla karıştırıp 2 kaşık kadar yedim 2 porsiyon haşlanmış tavuk yedim 1 dilim çavdarlı ekmek
Birazdan yeşil çay içicem
Bu arada tansiyonum 90/70 sabahtan beri başım dönüyorrr....

Kızlaar çok kaçırdım bugün ya ağlıcam şimdi eve geldim 1 paket diyet bisküvi yedim (Hakkım yarım paketti) İi dilim peynir yedim (Böyle bi hakkım yoktu)
akşam 2 dilim biftek yedim ama gramı fazlaydı bence :KK43: Zaten bugün yürümedimde ne yapıcam ben ya :KK43:

Kızlaar çok kaçırdım bugün ya ağlıcam şimdi eve geldim 1 paket diyet bisküvi yedim (Hakkım yarım paketti) İi dilim peynir yedim (Böyle bi hakkım yoktu)
akşam 2 dilim biftek yedim ama gramı fazlaydı bence :KK43: Zaten bugün yürümedimde ne yapıcam ben ya :KK43:

ben orda su muhallebisi yemisim kiz ne diyo ya :KK1:

Ya tatlım ben birden çok yedim kesin yarın kilo alıcam ya off hasta olduğum için sporda yapamıyorum başım çok kötü :/
Yarın yemeğimden mi kessem

bu isi bu kadar takinti haline getirme diye kac kere daha söylemem lazim sana! yarin yemeginden kesince bugun yediklerin hoop yag olacak

X