Birlikte başarsak ?

İnşallah canım ya sağol deteğin için :) sen çok güzel kilo vermissn darısı benim başıma

kizlar saat 5 te aksam yemegimi yiyip günü kapatmis bulunuyorum
1 kase yogurdun icine, cubuk makarna karistirdim ve 2 tane ceviz kirdim icine yedim 1 aydir ilk makarnam yagsiz ve tuzsuzdu

kizlar saat 5 te aksam yemegimi yiyip günü kapatmis bulunuyorum
1 kase yogurdun icine, cubuk makarna karistirdim ve 2 tane ceviz kirdim icine yedim 1 aydir ilk makarnam yagsiz ve tuzsuzdu

Aksam yemegim menemen ve yogurt ya canim inanilmaz yumurta istiyor ama yasaaak

Kuzularım bi gittim neler olmuş ya !!
Duruma el atıyorum alosumm bundan sonra jillian yok sana bunu bi hemşire olarak kesin söylüyorum.Bayanbaloncuk topikten ayrılmakta ne seb hepimizi toplayan kişisin böyle kolay mı vazgeçiceksin? Bu ara diğer arkadaşım hoşgeldin ve hırsın düşmesin diyetisyene gidiyosan oda söylemiştir kilo verdikçe kilo verme hızın düşer bende diyetisyene gidiyorum günde 6öğün yiyiyorum düzenimizi okumuşsundur zaten burda birbirimize destek oluyoruz ve inan bu siteyi bulana kadar her hafta diyet bozan birisiydim iki arkadaşım sayesinde bugüne geldim şuan 25günüm var ve 5kilo vermek istiyorum :))

Arkadaşlar akşam yemeğimi yedim evi topladıktan sonra bi jilliana bakıcam
Akşan yemeğim;3yk yoğurt ile 5yemek kaşığına yakın közlenmiş patlıcanı karıştırıp içine 1tatlı kaşığı adanadan gelen acıyı koydum içim yanıyoo kızlaaar
Neyse bu karışımın yarısını yedim ve yarım dilimde çavdarlı ekmek yedim çünkü çok yanıyodum bide korktum artık iyice su kaybı olmasın diye inşallah yağ kaybı olucak :))

ayrilmak isteme sebebim alosumun inatla jilliansa devam etmek istemesiydi ama hallettik sanirim

Akşam yemeğimi 5.30 civarında 1 tabak taze fasulye 1 bardak yoğurt ve bir dilim ekmek olarak yedim hadi bakalım :)

İnşallah hepimiz istediğimiz kiloya ulaşcazz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…