Birlikte başarsak ?

Cidden direnç mi gösteriyor ya

esasinda gayet iyi kilo veriyorsun canim ama demek istedigim su sen sürekli diyette olduguna yogunlasirsan vucut onu ac birakmaya calistigini düsünecek ve diyeti birakman icin elinden geleni yapicak :) yani demek istedgim kilo veremiyorum deme, kilo veremiyorum diyince beyin kilo veremiyor sanicak ama sen her sabah kalktiginda aynada bi kendine bak ve "bu sabah da kilo vermisim" de :) hem sana morel olucak hem de beynin buna ikna olucak sahsen ben her sabah öyle yapiyorum ve hic de diyetteymisim gibi gelmiyor bana o yüzden de acaba ne zaman ideal kilomda olucam diye telas etmiyorum :) psikolojik tamamen canim, kendini ikna et yani kilo verdigine dair ki beynin de ikna olsun :)

dene tabii her sey kafada bitiyor tatliiim bi özgüven gelicek sana bak cidden

Gunaydin şirıneler sabah domates salatalik peynir zeytin maydanoz galeta ve yesil cayla kahvalti yaptim birazdan jillian yapicam level 1 de 7.gunumdeyim hicte incelme hissetmiyorum bayanbaloncuk jillian yaparken bas agrin oluyormuydu

Gunaydin şirıneler sabah domates salatalik peynir zeytin maydanoz galeta ve yesil cayla kahvalti yaptim birazdan jillian yapicam level 1 de 7.gunumdeyim hicte incelme hissetmiyorum bayanbaloncuk jillian yaparken bas agrin oluyormuydu

hayir canim ya bende hic bisey olmuyodu, agir gelmis olabilir sana :26:

canim jillians yapmani tavsiye etmiyorum ben o zaman, leslie yapsan yeterli cünkü jillians cardio calismasi ve kalbin rahatsizken Allah korusun bi sorun yaratabilir:KK20:

Nefesimin yetmedigi yerde duruyorum ara ogunum 1 adet nektar bu arada kiyafetlerimden kilo verdgm anlasiliyor

canim jillians yapmani tavsiye etmiyorum ben o zaman, leslie yapsan yeterli cünkü jillians cardio calismasi ve kalbin rahatsizken Allah korusun bi sorun yaratabilir:KK20:

Kizlar bisey sorcam 1 saat once ogle yemegi yedim kofte ve salata ardindan o kadar midem bulandiki reglim yakin ondan heralde hepsini afedersiniz geri cikardim simdi ben o yediklerimin kalorisini aldimmi

Kizlar bisey sorcam 1 saat once ogle yemegi yedim kofte ve salata ardindan o kadar midem bulandiki reglim yakin ondan heralde hepsini afedersiniz geri cikardim simdi ben o yediklerimin kalorisini aldimmi

Tekrar bisey yiyebiliormuyum

canim bence bu durumda kalorisini alip almadigini düsünme sonucta rahatsizlanmissin yani ye gitsin

kizlaar az önce 100 er 100 er yapip aralarinda cok az dinlenerek 550 kere ip atlar gibi yaptim. :KK1: yeni sporum bu olucak her gün 1000 tane atlayayim diyorum, ipsiz yapiyorum cünkü ev kücük. :) ama kollarimi falan ip cevirir giib hareket ettiriyorum

X