Birlikte başarsak ?

bilmiyorum ki canim ben biraktim jilliansi bu arada

Kızlaaar netle ilgili bi sorunum vardı ve finallere hazırlanıyorum kusura bakmayın şuan kilom 56 basenlerimi eritmek için bölgesel hareketler yapıyorum bu arada sabah kahvaltım her zamanki gibiydi öğlen brokoli ton balığı ve salata yedim akşamda fırında patlıcan ve kabağı pişirdim biftek salata ve yoğurt yedim ama akşam 2dilim ekmek yedim hakkım o kadardı ama bana genede fazla geldi :///

Son düzenleme:

afiyet olsun canim :) 15 inde miydi kontrolun?

afiyet olsun, hayir bugun hic girmedi topige

Evet bitanem beni iyi dinliyosunuz kızlar tarihimi bile hatırladın zaten bu yolda en büyük destekçilerimsiniz iyiki varsınız :))

Tatlim carsamba kontrolun varya diyetisyenine bi sor basenlerimi nasil inceltirim diye bide ben bundan 5 sene once 40 kilo vermistim basenlerimi sandalye hareketi masaj ve duvara vurup eritmistim masaj yagim 10 tane limon icine 10 aspirin dovdum limon suyu kadarda susam yagi eklemistim dene istersen bencede iyiki varsiniz hic bu kadar motive olmamistim

Duvara vurup eritmeyi bende duydum ama işe yarıyomu ki ya deli demesinle bide bana :)) Masajı ne zamn yapıyodun tatlım ?

Kızlar günaydın a önce kahvaltımı yaptım yazayım dedim hemen :))
Kahvaltım 1domates 1salatalık 1dilim peynir 1zeytin 1dilim çavdarlı ekmek (ama hakiki çavdar ) işte böylee :))

sabah kahvaltim :) harika bir meyve tabagi(erik, cilek, portakal, muz ve kavun hepsinden azicik koydum tabi ), yanina 100 gram yogurt (icine 1 kasik yulaf ezmesi koydum)

sabah kahvaltim :) harika bir meyve tabagi(erik, cilek, portakal, muz ve kavun hepsinden azicik koydum tabi ), yanina 100 gram yogurt (icine 1 kasik yulaf ezmesi koydum)

Kahvaltim 1 dilim cavdar ekmegi 1 domates 1 salatalik 1 zeytin peynır cay ya ben kendimi cok halsiz hissediorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…