Birlikte başarsak ?

kizlar bugun yazamadim yurt disindan ablam geldi.
sabah kahvaltim: 1 adet kirmizi biber közlemesi, 1 tatli kasigi patlican közlemesi, 1 corba kasigi kadar patates salatasi, cok az beyaz peynir, ceyrek dilim kasar peyniri. 2 erik ve 2 cilek.
aksam yemegim: izgara köfte 5 tane ama kücücük, yarim patates kadar az yagda pismis , 1 kase salata ve 1 kepce tarhana corbasi.
1 ay dilim kavun.
bugun evde turtalar cikolatalar doluydu ama ben naaptiiim 1 lokma bile yemedim! ablam ve enistem beni görünce cok sasirdi cok kilo vermissin dediler :)
bu yediklerimin hepsi toplam 650 kalori baya yemisim gibi duruyo ama degiiil :KK66:

Kizlar iyi aksamlar aksam yemegim nesfit üe 7 adet kayisi kurusu jillian level 1ide simdi yaptim sporda 2.gunum kendimi daha dinamik hissediyorum bu arada diyette mercimek muz bezelye misir yiyomusunuz

Kizlar iyi aksamlar aksam yemegim nesfit üe 7 adet kayisi kurusu jillian level 1ide simdi yaptim sporda 2.gunum kendimi daha dinamik hissediyorum bu arada diyette mercimek muz bezelye misir yiyomusunuz

Bende mercimek yiyorum ama muzda yiyebilirsin ben muz sevmiyorum yarım muz 1porsiyon ediyo canım

Kızlar günaydın erkenden kalktııım kahvaltımı yaptım pazar pazar bugün kendime kaçamak verdim biraz 1,5domates 1salatalık 2ince dilim peynir 2dilim çavdarlı elmek vee yeşil çayım :))) Çarşamba günü kontrol günüm :KK66:)

günaydin kizlaar :) bugun kendime ödül günü yapicam cünkü 40 küsür gündür neredeyse kacamak yapmadim hic :) sabah kalkinca 2 tane cikolata attim agzima minik minik (ablam yurt disindan getirmis, dün yemedim cok ayip oldu) sonra ablami okuluna biraktim sinava girecek bugun. sabah kahvaltimi 1-2 gibi yapicam cünkü ablamlar sinavdan cikip gelicekler. bugun kacamaklarla dolu bir gün yasiycam ve pisman degilim :) hakettigimi düsünüyorum bu kadarini. kacamaklarim büyük ihtimal gözleme olur onu da en fazla bir tane yerim diye düsünüyorum. gerisi kahvaltilik zaten :) aksama da belki minicik bir kacamagim olur o da büyük ihtimal meyve olur :KK1:

günaydin kizlaar :) bugun kendime ödül günü yapicam cünkü 40 küsür gündür neredeyse kacamak yapmadim hic :) sabah kalkinca 2 tane cikolata attim agzima minik minik (ablam yurt disindan getirmis, dün yemedim cok ayip oldu) sonra ablami okuluna biraktim sinava girecek bugun. sabah kahvaltimi 1-2 gibi yapicam cünkü ablamlar sinavdan cikip gelicekler. bugun kacamaklarla dolu bir gün yasiycam ve pisman degilim :) hakettigimi düsünüyorum bu kadarini. kacamaklarim büyük ihtimal gözleme olur onu da en fazla bir tane yerim diye düsünüyorum. gerisi kahvaltilik zaten :) aksama da belki minicik bir kacamagim olur o da büyük ihtimal meyve olur :KK1:

Oo güzel bi gün geçiriceksin desene :KK70: Bende babaanneme gidiyorum birsürü yemek yapmış bana şimdi onları yememek için babaannemi ikna etmeye çalışıcam :/ Bu arada annem dün poğaça ve kek yaptı ama yemedim şuan kek önümde bana bakıyo yemeyi düşünmüyorum :)))

kizlar sabah kahvaltisini 1 bucuk gibi yaptim :KK70:
100 gram cilekli yogurt (evde yaptim)
1 dilim ispanakli börek (az yagli)
ispanakli yumurta (yarim yumurta bile yoktu icinde)
3 adet kuru incir (icinde badem ceviz kiriklari vardi)
biraz peynir , 1 corba kasigina yakin pekmez.
cok yedim suan midem sisti yani kipirdayamiyorum :KK70: aksam da yiyeceklerimi söyle kaba taslak hesap ettim 1100 kalori olucak en cok :KK70: bi günden bisey olmaz insallah ya

kizlar aksam yemegim :KK1: 1 dilim cikolatali kek, ve 3 top donruma :KK1: yedim ve hic de pisman degiliiiim cok iyi oldu oh misss :KK1: toplamda sabahtan beri 1150 kalori falan aldim :KK1: bayadir almamistim bu kadar ama iyi oldu vücudu soklamak lazimdi :KK1:

kizlar aksam yemegim :KK1: 1 dilim cikolatali kek, ve 3 top donruma :KK1: yedim ve hic de pisman degiliiiim cok iyi oldu oh misss :KK1: toplamda sabahtan beri 1150 kalori falan aldim :KK1: bayadir almamistim bu kadar ama iyi oldu vücudu soklamak lazimdi :KK1:

Haydi kizlar kilo ölcumlerimizi yazalim benim adam akilli yaptigim sifir kacamaksiz olarak ilk haftamdi vee 61.5 kg olmusum 65 ile bAslamistim cok mutlu oldum kizlar ya bu arada fazla verdin demeyin bunyem cok cabuk kilo verir

Haydi kizlar kilo ölcumlerimizi yazalim benim adam akilli yaptigim sifir kacamaksiz olarak ilk haftamdi vee 61.5 kg olmusum 65 ile bAslamistim cok mutlu oldum kizlar ya bu arada fazla verdin demeyin bunyem cok cabuk kilo verir

benim dün ödül günümdü ilk kez kacamak yaptim ve fazlasiyla yaptim :) gecen pazartesi 67.9 dum, bugun 66.8 fark -1.100

kizlar sabah kahvaltimi simdi yapiyorum, 1 bardak süt (icinde 1 tatli kasigi kakao ve 1 tatli kasigi yulaf kepegi var.) aksama kadar bunla idare etmeyi düsünüyorum dünün telafisi olsun diye :KK1:

Son düzenleme:
kizlar sabah kahvaltimi simdi yapiyorum, 1 bardak süt (icinde 1 tatli kasigi kakao ve 1 tatli kasigi yulaf kepegi var.) aksama kadar bunla idare etmeyi düsünüyorum dünün telafisi olsun diye :KK1:

Afiyet olsun canim dun cokta kacirmamistin ama yine iyi vermissin

akşama kadar onunla idare etmemeni tavsye ederim canım. en azından yoğurt ye hem tok tutar hem yağ yakar. bu şekilde bende telafi ediyorum sanıyodum ama hep sudan gidiyomuş meğer ve geri alırdım sonra bişeyi azda yesem. şimdi fazla kaçamak yaparsam daha fazla su içiyorum ve yemek porsiyonumu oldukça azaltyorum ama asla yememezlk yapmıyorm. sen hata yapma bncee..

akşama kadar onunla idare etmemeni tavsye ederim canım. en azından yoğurt ye hem tok tutar hem yağ yakar. bu şekilde bende telafi ediyorum sanıyodum ama hep sudan gidiyomuş meğer ve geri alırdım sonra bişeyi azda yesem. şimdi fazla kaçamak yaparsam daha fazla su içiyorum ve yemek porsiyonumu oldukça azaltyorum ama asla yememezlk yapmıyorm. sen hata yapma bncee..

ac olmadigim iicin onu yedim bu arada ben aralarda bisey yiyemiyorum o yüzden en besleyici olan seyi sütü sectim :) aksam yemegimi de 5 bucukta yedigim icin bisey kalmadi yani tesekkür ederim :)

Yagmur199 hosgeldin aramiza

kizlar aksam yemegim, 1 adet yesil kabak rendesini 200 gram yogurtla karistridim, icine 1 ceviz kirdim ve 1 cay kasigi zeytin yagi koydum yiyorum :)

X