Benim adım "Evdeki"

Daha ne olsun ki? 1 yıl süren bir ilişkiden bahsediyor kadın. gizli bir hat, özel hesaplar... belki de ilk ya da tek aldatma değil. ilk olsa bile son olmayacaktır. yakalanmasa devam ettirecekti zaten. neyini aklayacağız pisliğin?

Bihter Ziyagil çok güçlü bir kadınsınız, Allah yardımcınız olsun, duruşunuzu bozmayın. Bu duruşunuz çocuklarınızın hayat felsefesi olacak unutmayın. Ezdirmeyin kendinizi, şu psikoloji de kendine güvenip karar veren, kararının ardında duran kadın yaşama devam eder. hiç korkmayın.

Çok üzüldüm geçmiş olsun sanki beni anlatmışsınız Allah size de kolaylık versin.
Evet benziyor.Kimse inanmadi oyle bir sey yaptigina o kadar mukkemmel bir kisiymis imaji cizmiski.Son yakaladigim kadin evli bir cocugu varmis ve HAMILEYDI 1 yil surmus iliskileri.Cocukta ondandir belki bilemiyorum.Eger affederseniz daha agir seyler yasamayi kabul etmis olursunuz.Sizede gecmis olsin.

Dik durun size bu yakışır ! Hiç uzmeyin kendinizi boşanın ayakdurun ki kendi zavallı yerine düşsün görürsünüz bak siz boşandıktan sonra bir kaç ay içerisinde dönmeye çalışacak affetmeyin..boşverin en güzeli iki güzel çocuğunuz ve siz huzurlu yuvaniz olur inşallah. Kendi yaptığı pislikte bogulsun. iyi bir avukat bulursunuz umarım. Güzel bir işiniz olur inşallah.Hayatta yarın ne olacağı gerçekten belli olmuyor zor durumlar...Sabır da gerektiriyor.

Boşanma kararınızı takdir ediyorum keşke herkes sizin kadar gururlu ve onurlu olabilse. Ekran görüntülerini de almışsanız süper zaten. Evet yeni bi hayat kurmak belki ilk zamanlarda zor ama siz çok güçlü bi kadınsınız atlatırsınız :)

Gerçekten güçlümüyum sanki yere düşücek gibiyim biri ayakta tutuyor bugün baya lego yapmışım hiç farkında değilim çocukların
Kızın numarasindan arayabilir tabiki zor degil ki. Bence eşin le planlayip baska bir erkege kızın sevgilisiymis gibi arattilar.
Kız da esinde cok yüzsüz evli olduğunu bile bile iliski yürütenlerden her pislik beklenir
Bilmem belki de artık hiç şaşırmıyorum.

abdullah ve senden korkuyorum demis grup seks yapmis olabilirler bosayin gitsin bu adamla ayni yatakta yatilir mi ya

abdullah ve senden korkuyorum demis grup seks yapmis olabilirler bosayin gitsin bu adamla ayni yatakta yatilir mi ya
Değil mi insanın aklına oda gelir bilmeyen için. Hayır öyle değil bu kızı eşim ve arkadaşı tanıyor aynı ortam belki ayrı ayrı takılıyorlar.
Kız sürekli başka erkeklerle olan aşk hayatını anlatıp duruyor.Tuhaf bi ilişki eşimde arkadaşım yazmış hep ama iş koymayı unutmamış oda istemem yan cebime muhabbeti yapmış.

Gerçekten güçlümüyum sanki yere düşücek gibiyim biri ayakta tutuyor bugün baya lego yapmışım hiç farkında değilim çocukların

zaman zaman hiç enerjiniz yokmuş gibi olacak, bazen pişmanlıklar, bazen "acaba düzelir miydi"ler olacak. Kolay bir iş değil. Tam da o yüzden güçlüsünüz işte. Güçlü demek duygusuz demek değil ki.
Güçlü demek yalnız savaşçı demek de değil. Dökün içinizi dostunuza... Destek alın, avukat desteği alın, psikolojik destek alın.
Bu çok zor bir durum, bi daha yapmaz diye avunmayı seçip gücünüzü kendinizi sindirmeye harcamıyorsunuz. Gücünüzü yeniden yola koyulmak için harcıyorsunuz. kendinize de şefkat göstermeyi unutmayınn olur mu? güzel günler gelecek, inanın.

Ne güzel yazmışsınız yine bircok arkadaş gibi evet sindiremem ayrılık daha kolay.

Çalışmamı kendisi istemiyordu.
Ev kira değil maddi durumuz iyi çocukların bakımını karşılayacak ben kendim için iş bakacağım.
Allah yardımcın olsun öncelikle. Avukatla görüşünce zaten hakkın olan herşeyi almanı sağlıycaktır ama madem ufak çocukların böylede bi bok yedi sanada bakacak elbet. Çocukların okula başlayınca çalışırsın şimdi köpek gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılıycak. Ama aileme söyliyemem gibi bir laf etme bence. Bunu kullanarak davada karşı çıkabilir nasılsa kimseye söylemiyceğini düşünüp. Maddi olarak herşeyi iste vermezsen herkeze söylerim de bence.

Sizin yemediğiniz parayı başka kadın yiyecek alın parasını sürünsün. On senedir hastalıkta sağlıkta yanında olmuşsunuz maddi durumumuz iyi diyorsunuz başka kadınlara yedirmeyin paranızı. Olmadı kendinize aldığınız nafakayı da çocuklara harcarsınız.

Allah bildiği gibi yapsın geçmiş olsun ne diyelim böyle bir adam "malesef" hayatına girmiş şimdide çıkma zamanı gelmiş...

Ev abimin üzerinde araba yeni alındı o kendi üzerine ama evliyken alındı.
İyiymiş kendi ailenin üzerine olması,arabada ki payınıda al,ilk önce baştan sen nasıl istiyorsan demişti değil mi,şimdide arkadaşlarını araya sokuyor dikkat et derim anlaşmalı boşanmaktan vazgeçebilir,hatta senin yerinde olsam aileme çıtlatırdım hafiften.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…