Benim adım "Evdeki"

Isın bide bu boyutu var dimi iki çocukla oradan oraya sürün dur Allah bildiği gibi etsin ne diyeyim. Baro avukat vermiyor mu ücretsiz ? Bide bu var.

Iki çocuğumuz var elinden geleni ardına koymasın..rahat dursaydı herkes benim yanım da olunca ses çıkaramayacak arkadaşı eğer ayrılırsanız onu bi kaç arkadaş arkadaşlıktan çıkaracağız dedi. Iyi olur dedim ekmeğime yağ sürersiniz.

Ben de tekrar evlenemem sanırım çok zor bir şey evlilik iyice tanıyın. Aynı yastığa baş koyduk 10 sene ruhum duymadı. Başka bir hayatı varmış meğer ne kadar dikkat etsek boş zaman çok kötü kardeşlerim bekar evlenmeye cekiniyorlar.

Isın bide bu boyutu var dimi iki çocukla oradan oraya sürün dur Allah bildiği gibi etsin ne diyeyim. Baro avukat vermiyor mu ücretsiz ? Bide bu var.
Veriyor ama ilk dava henuz bitmedi.Avukat cekildi davadan ona dilekce gitmis.Avukatsiz devam etmek istiyormusunuz diye.Tabii ki cevap dilekcesi gondermiyor.8 kasimda dava var.Bilmem kacinci celse hakim dinlemiyor bile karsi taraf gelmedigi icin.Cabuk bitsin diye ucretli avukat tuttum.Birde benim adresimde yurtdisina kayitliydi bir dunya borcu oldugu icin alamamistim.Oglumu vermiyorlardi izni olmadan hepimizi birden veriyorlardi adrese.Vekalet yolladi neyseki aldim adresi.dava bitsin bu.2. Davayi acicam elimdeki aldattigina dair kanitlarla.Uzarsa uzasin artik.

Allah kolaylık versin sizin de işiniz zormus. Işte bu süreç çok yıpratıcı bizimki anlaşmalı kabul ediyor ama bence orada yan cizicek mal paylaşımı sorun değil de bu var işte bizde.

Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Size Üzüldüm ve eşinize çok kızdım.
Kendini harcadı. çok ama çok pişman olacak bedelini sizsiz kalmakla ödeyecek. Emin olun bu ona en büyük ceza...

Sitenin dışına aracı park etmiş acitasyon yapıyor bunda numara çok yarın gitmekten vazgeçme mi bekliyor. Ordan evi izliyor bide manyak.
be pzvenk bunlar şimdi mi aklına geldi defol git işte yavşadığın kadına ,evdeki ise tut bir ev at eve evdeki yap diğer aşifteyi ,acıma sakın aldatma konusunda net söylerim bir kere yapanı bir daha asla tutamazsın daha çok önlem alır yaparken.

kıskançlık değil o kişi işi kendinden biliyor diğer erkekler de kendi gibi sanııyor tek sebep bu

oncelıkle gecmıs olsun , umud edıyorum kı tez vakıtte kurtulursunuz bu durumdan . hıc mı sevmedı benden boyle bahsedıyor dıyerek kendınızı suclamayın , bu yanlıs secımlerle herkesın basına gelebılır. tabıkı dısardakı kızlara asılırken "malesef evlıyım" dıyecek . "evet evlıyım cok da mutluyum ama senden de bı faydalanayım " dıyecek halı yok.
cok guzel yapmıssınız ekran fotoları almıssınız. sımdı bır avukat ıle magdurıyetnızı gıderın.. bu kadar rahat bır sekılde alalade bunları yapan bır ınsana da asla duygusal yaklasıp sunu ıstemıyorum aman eksık kalsın gıbı yaklasmayın . gecmıs olsun , uzulmeyın dıcem ama uzuleceksınız , umarım degersız bırı ıcın fazla uzulmezsınız..

Kufur ettim adama neyse yazmiyim
10 yilinizi heba etti he igrenc insan ,
Esini aldatan kadin erkek fark etmez adi igrenc mahluklar arkadan is ceviren utanmaz kitapsizlar hepsi asagilik birer pisliktir.arkani dön ve uzaklas kimseye hesap vermek zorunda degilsin zira bu yuvayi yikan o serhos kafa belliki ayikken daha fena.çok uzuldum size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…