Eşimin halasının kızı ve çocuk yetiştirme şekli

Aklıma fazlasıyla özgür (!) Yetiştirilen bir çocuk geldi, ben de çocuktum. Çocuk Avrupa'da büyüyordu ve uzaktan akrabamız.

Otururken bana vurup, (öyle ufak vurma değil koluma yumruk atma) salak bir diksiyonla
Açıdı mı? Diye soruyordu. Annesine söylediğimde "Merakından yapıyor" demişti. 1-2 derken ben bu çocuğu eşşek sudan gelene kadar dövmüştüm 😂 dişimi sıka sıka Açıdı mı haaaa Açıdı mı? Diye diye. (Çocuk acıdı yerine açıdı diyordu) 😂

Dayak işe yaramış akedemisyen oldu. Maşallah sessiz sakin 😂
Bir özgür yetişenle de ben karşılaşmıştım çocukken.
Mahallemizin baş belasıydı. Bit kadar boyuyla herkese vururdu, sataşırdı. Ben de ufak tefektim beni de ne zaman görse döverdi. Bir gün ağlayarak eve gittim, anneme söyledim. Annem de sert bir kadındır, bir daha sana vurduğunda sen iki kez vuracaksın, sakın dayak yiyip gelme bir daha dedi. Ertesi gün ben sokağa çıktım yine, bizim zamanımızda çocuk kahvaltıyı eder sokağa oynamaya koşardı. :KK53: Neyse bu haydut çıktı, geldi beni dövecek yine. Ben bunu nasıl itersem sırt üstü düştü. Ondan sonra üstüne oturup zırıl zırıl ağlatana kadar dövmüştüm. Bu sefer ağlayarak annesine koşan o oldu tabi. :KK53:
O oldu, bir daha sataşamadı bana. Yetişkin hali gayet sakindi ama maalesef ailesiyle beraber vefat etmişler; geçenlerde duydum, üzüldüm yine de. Allah rahmet eylesin ne diyeyim. :KK43:

Son düzenleme:
Kendi evinde istediğini yaptırabilir asla kimseyi ilgilendirmez. Çocuk yaramaz da olabilir ona da hiç lafım yok. Ama başkasının evinde çocuğuna sahip çıkmalı. Çıkamıyorsa da kimsenin evine gitmeyecek. Özgür çocuk yetiştirelim diye arsız çocuk yetiştiriyorlar.
Kesinlikle. Cocuklarıma örtü serer, gözkulak olarak yemeklerini saglardım, el ve agızlarını yıkatıp kirlilige sebep olmayacak oyunlarını ellerine verip göz alanımdan ayırmadan kendi ikramlıklarımı yerdim, ipini koparan özgürlükçü anne oldu şimdi😏

Biz veled bakmak istesek kendimiz doğururuz valla ben de sevmem başkasının salak gibi yetiştirdiği çocuğu çekmeyi. Geçen sahilde oturuyoduk çocuk bin defa topu bizim üzerimize attı en sonunda yüzüme çarptı top. Topu aldım patlatıcam şimdi ama dedim salak salak göğsünü şişirip artist artist laflar etti en sonunda delirdim seni pataklarım annen baban bile elimden alamaz dedim ilk defa böyle bir laf ettim bir çocuğa kendim bile nasıl delirdiğime şaşırdım. Anne babası bile yanlarında oynamasın diye kaç metre uzağa yollamış meğerse çocukları, hiç gözetim yok. Kendi çocuklarını bile çekemiyorlar şeytan yetiştiriyorlar sonra milletten anlayış bekliyorlar. Hadi ben neyse çeneme vurdu ama “oğlum bak git” olayını bilirsiniz orda çocuk ucuz atlattı ama bu işin daha beterleri var büyüdüğünde trafikte birine çatar onun gibi yetiştirilmiş bir başka hayvan bıçağı takar canından olur. veledlerinizi insan gibi yetiştirin.

Canım benim kullandığım deterjanı bi kaç sayfa önce yazdım halı da çitilenmeyecek bişey değil? Elde çitilemedm tabi süngerle çitiledim ayrıca 3 aylık evliyim diye belirttim ya yeni makineler var artık 40 dereceye kadar suyu kendi ısıtıyor yeni halı yıkama makinesi 😉 emin ol bekarlığımda da çok kullanmışımdır kedilerim vardı ikna oldun mu hayatım daha da kanıt istiyor musun
Bende halı yıkama makinesi almayı düşünüyorum, sizin makinenin markası nedir bir de memnun musunuz?

X