Benim adım "Evdeki"

Nasıl böyle birşey diyebiliyorsunuz??? Kanım dondu!
Sizin eşiniz başka bir kadına 'maalesef evliyim, annem evdekine yetiştirir' dese, siz ona şans mı vereceksiniz?

Kızı rezil etmek istiyorum eşim zaten rezil ama bakalim elimdeki deliller kizi dava etmeye yarayacak mi ?

Su kizi lutfen rezil edin. Kadinin kadina yaptigi kotulugu kimse yapmiyor. Dilerim Rabbim o kiza yasattigini yasatsin. Memlekette bekar erkek kalmadi sanki.

Sosyal medya da gündem olmuştu bu durum

Sadakat yeminini 3. Kişi etmediği içinmiş miş muş mış

O kadar saçma ki

Şiddetin her türlüsüne karşıyım ama
Adalet çözemiyor ise benim sorunumu
Öyle kadınların saçlarını eline vermek istiyorum
(Evli olduğunu bile bile yanaşan kadınlar)

Haklisiniz da kendi evliyken baskasina yanasan erkek de cok pis ve bazi kizlara evliligini saklayip da yanasanlar da var cok bencilce ve kustahca..

Bu kizlar da ilerde evlenmeyecekler mi nasil bir kafayi ve ahlaki yasiyorlar anlamiyorum.

Cok benzerini yasadim Daha onceleri yakaladim 1.2 mesaj arkadasi yazmismis.Maddi olarak en dipdeydik.Kaza yapti ,yatalak kaldi altindan aldim.Bir cok badire atlattik yani.En son yurtdisina gitti calismaya sonra ben gittim orda yakaladim,soyledigi yalanlara inanmadim.Ayni sekilde 2. Bir telefon kullaniyormus ve 2. Bir hesap instegram facebook.9 yillik evliydik.Bana cicekler alirdi notlar yazardi hep,her sabah operdi ise giderken vs.. 2. Bir sok yasadim tammm 8 yildir bir cok kadinla aldatmis beni zaten.Bahane ayni beni sevmiyordun,borclardan bunaldim vs. Hemen Turkiyeye dondum dava actim,mahkemeye gelmiyor dava bitmedi hala malesef 5 kurus birseyde alamadim.Geldikten sonra haberleri geliyor hala kadinlarla yatip kalkiyormus surekli barlarda tatillere gidiyormus kadinlarla. 1 oglum var.Onun icin iletisim halindeyiz mecbur.Ve bana yalvariyor gel barisalim bosanmiycam diye hasta pislikler.Bana yasattigi acinin 10 mislini 100 mislini yasasin insallah.Lutfen yalvarmalarina pismanimlara aldanmayin.Sevmeyin oyle bir adami.Kim bilir bu hayatina giren kacinci kadin.Aldatan adam sevmiyordur nettt.insallah sizde bende cok mutlu oluruz.Sizi o kadar iyi anliyorum ki bu aci cok buyuk bir aci aklima gelince hala aglama krizleri geciriyorum. Tam 9 yil yalanlarla yasamisim kandirilmisim.Bu cok agir.Rabbim yolunuzu acik etsinnn..

Haklisiniz da kendi evliyken baskasina yanasan erkek de cok pis ve bazi kizlara evliligini saklayip da yanasanlar da var cok bencilce ve kustahca..

Bu kizlar da ilerde evlenmeyecekler mi nasil bir kafayi ve ahlaki yasiyorlar anlamiyorum.
Zaten parantez içinde bile isteye olanlardan bahsettim

Ama yine de 1. Suçlu kişinin eşi
Ondan sonra 3. Kişi ile hesaplaşmak gerekiyor

bu olay dediğiniz 1 sene sürmüş yalnız..
1 sene boyunca sadece yazıştıklarına inanmak için süzme olmak lazım..

Yani var böyle birşey değil mi?
Ben yanlış bilgi vermek istemem. Yakın zamanda duymuştum radyodaki haberden.
Temmuz'dan bu yana değişmiş olamaz değil mi?

Azıcık gurur, karakter...

Yani var böyle birşey değil mi?
Ben yanlış bilgi vermek istemem. Yakın zamanda duymuştum radyodaki haberden.
Temmuz'dan bu yana değişmiş olamaz değil mi?
Önce açılıyordu hatta kazananlar vardı sonra değişti açılmıyor dediler,daha sonra yine açılıyor diye duymuştum bende.

Çok üzüldüm geçmiş olsun sanki beni anlatmışsınız Allah size de kolaylık versin.

+10000
Ayrıca çalışan kadinlara
ben eşime ve bana her durumda bakacagina güveniyorum güvenemeyip çalışan kadinlar düşünsün diyenlerede kapak olsun

ben i konuda ciddi bir araştırma içine girdim.33 yaşındayım evlenemedim.ama bazen diyorumki Allah beni biliyrda evlenemiyorum.Aldatilsam kaldıramam cok iradesiz ve güçsüzüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…