Ev sahibim hakkında

O zaman şantiye diye gecmemesi gerek yada şantiye diye geçiyorsa fatularinizin yine yüksek gelmesi gerekiyor yüksek geliyor mu şuan.
şantiye değildir o

bir mesken var
bir de ticari kullanım için verilen imar/iskanlar var, dükkan dediği o

mesela rezidansların çoğunda da daireler normal daire,
ama ticari kullanım için imar alınmış oluyor, onları elektriği suyu filan ticari tarifeye göre geliyor

muhtemelen bu binada da öyle bir durum var.

şantiye değildir o

bir mesken var
bir de ticari kullanım için verilen imar/iskanlar var, dükkan dediği o

mesela rezidansların çoğunda da daireler normal daire,
ama ticari kullanım için imar alınmış oluyor, onları elektriği suyu filan ticari tarifeye göre geliyor

muhtemelen bu binada da öyle bir durum var.
Heh bizim ki de öyle o zaman ama ilk tutarken bilmiyorduk faturaları üstümüze alırken de çıkmadı normal fatura olarak ödediğimiz için anlamadık . Ta ki kardeşinden davalı iken mahkeme evrakı gelene kadar kiranın yarısını istedi bizde ev sahibine verdik ben halledeceğim dedi kaldı onu da sorduktuk yazı yazdırdık falan bizle alakası yok diye .. daire dükkan gözüküyormuş bilmiyorum 🤷 bi avukata sorup danışacağız

Kiracılık zor iş ev bulup taşınmak mantıklısı madem değerinde oturtuyor sizi
bu arada Almanya veya Karadağ işiniz ne aşamada she86 she86
Yani zor evet zaten ev kiraları da 20den başlıyor . Bakalım 🤔 artık nasıl olacak .
Almanya araştırmadayız yani bir takım yerlere başvurduk eğitim için o uzun bi süreç ne zaman olur yada olur mu bilmiyorum 🤷 bi açık kapı bulduk oradan girdik ona göre hareket edemem şuan .

Yani zor evet zaten ev kiraları da 20den başlıyor . Bakalım 🤔 artık nasıl olacak .
Almanya araştırmadayız yani bir takım yerlere başvurduk eğitim için o uzun bi süreç ne zaman olur yada olur mu bilmiyorum 🤷 bi açık kapı bulduk oradan girdik ona göre hareket edemem şuan .
Umarım olur Almanya işi neden olmasın
çocuğunuz daha çok ufak olursa o ve siz için çok iyi olur
en basitinden 20bin kira mı olur yaa

Ya zaten bankadan ödediğim zaman açıklama yazdırmıyor bende mecburen whatsaptan dekontu atıyorum kira ödemen abla diye . Diğer türlü kira sözleşmenin arkasına imza alıyorum . Defalarca söylememize rağmen istemedi azarladı resmen hakaret etti eşimde kötü olmamak adına elinde tahliye taahhütü var diye kabul etti
Yani ben olsam asla kabul etmezdim. Vergi kaçırmasın bir zahmet ödesin vergisini. Ayrıca kendimi niye riske atacağım o vergi kaçıracak diye.

Umarım olur Almanya işi neden olmasın
çocuğunuz daha çok ufak olursa o ve siz için çok iyi olur
en basitinden 20bin kira mı olur yaa
İnşallah bi yandan da ona bakıyoruz . Çocukluk aekadaşım danışmanlık şirketinde çalışıyor o da gidecek Almanya ya (Almanya doğumlu zaten ) çocukken gelmiş tekrar gidecek o yardımcı oluyor . Olursa önce onlar ailecek sonra biz ya dediğim gibi o süreç biraz uzun ..

Valla burası küçük İstanbul diye geçiyor . 20 bin dediğimde evler 20-25 yıllık binalar yenilere yaklaşılmıyor

X