Eşimle Problemler

Biraz kıskanç olabilirim. Fakat bazı şeyleri kendim elde etmem gerekti. Mesela 7 aydrı fln sevgiliydik. Aynı şirkette olduğumuz için herkesi tanıyorum ben de. Bana sürekli şuna şu hediyeyi aldım şirketteki bütün kadınlara hediyr aldım sadece şuna almadım fln sürekli ne kadar centilmen kadın ruhundan anlayan biri olarak kendini anlattı. 7 ayın sonunda da yine aynı şeyleri dinledim. Ve rn son patladım. Bunları anlatıyosun ama bana faha hiç hediye almadın diye. Böyle böyle benim elde etmem gerekti bi şeyleri, beni düşünmesi gerektiğini. O yüzden kıskançlık yapıyorum. Faha sonradan öğrendi beni de düşünmeyi ama o zamana kadar benim bilinçaltıma işlenmişti değersiz hissetmek.
Hata yapmış kesinlikle. Ancak şu an anlatmama sebebini kendiniz açıkladınız direkt.

Öncesinde iliskiniz nasıldı? Manipülatif bir karakter,sevgiliyken de tartısmalarda vs yine benzer sekilde mi hissettiriyordu? bunu soruyorum cunku esim sevgiliyken hic sergilemediği hareketleri evliliğimizin ilk 6 ayında sergiledi ve bosanma esigine gelmistik.
Maalesef aynıydı. Çok defa konuştum böyle gitmez diye. Karşılıklı bazı hateketlerimizden vazgeçip düzeltelim. Fakat hala aynı devam ediyor.

X