Benim adım "Evdeki"

Bütün haklarınızı ve tazminatınızı alın. Herkes igrencligini bilsin. Kimseden gizlemeyin. "Evdeki " öyle mi... Çok güçlü kadinsiniz. Herkes sizin gibi dik duramaz. Böyle erkekleri rezil ederek aldatmalarin önüne geçebiliriz. Affedip sümen altı edildikçe diğerleri kendilerini bir halt sanıyorlar sonra. Tepiklene tepiklene adam olacaklar.

Sen kendini üzme o yaptığından utansın sen bişey yapmadın ki o seni aldattı sen her zaman dimdik ayakta dur çocuklarınla.... hayatına onsuz ve daha güzel daha mutlu devam et o seni kaybettiği için üzülsün ayrıca erkeklere güven olmaz sözünün bir kanıtı daha ... allah hepsini ıslah etsin ne diyeyim ..

Dava bi görülsün şuan anlayacak durumda değiller zaten.Insallah herşey umduğum gibi olur en azından bundan sonrası için.

Ben elimden geleni yaptım yapmasam da aldatmak çözüm olmamalı.

Bakın gerçekten çok üzucü kırıcı bir durum ama bu olayın haricinde başka sorununuz yoksa bir şans daha verin derim ben küsün konuşmayın boşanacağım deyin ama 2 çocuğunuz için bir kere daha denemeye değer bir daha görürseniz affetmezsiniz. Bazen insanlar hissetmediği samimi olmadığı şeyleri de yazabiliyor ne derseniz artık. Şu an çok taze sinirle bir şey yapmayın.

Geçtiğimiz aylarda o karar değişti diye duymuştum sanki..2. Kadına dava açılamıyormuş diye.
Yargıtay'dan karar diye bi haberdi sanki.

Şimdi buldum
Ve Yargıtay son sözünü söyledi: Tazminat yok!
Aldatan eşin sevgilisinin, aldatılan eşe manevi tazminat ödemesi, içtihat kararı verilerek kaldırıldı. Anayasa Mahkemesi’nden (AYM) sonra Yargıtay Büyük Genel Kurulu da (İçtihatı Birleştirme Kurulu) dün “Sevgiliden (üçüncü kişi) manevi tazminat istenemez” kararı verdi.

Allah yardimcin olsun

var mı böyle bi karar gerçekten bi avukat keşke olsaydı.

Boşanmakla herşey bitmiyor ki birde çocukların derdi başlıyor geçim sıkıntısı vs yani insanı üzecek bir şeyler çıkıyor Allah'ım yardımcınız olsun kardeşim amin çok pişmanlık duyuyorsa yeniden düşünün derim

Mümkün değil, bu adam değişecek gibi görünmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…