Benim adım "Evdeki"

Yok af maf o derece kinliyim..bencede devam ederdi ben yakalamasaydim 1yil geçmiş geç bile kalmışım. Evliligilimiz maalesef bense evdeki olmuşum kalbim paramparça. Seviyorum ama unutmak farz oldu.

Yok af maf o derece kinliyim..bencede devam ederdi ben yakalamasaydim 1yil geçmiş geç bile kalmışım. Evliligilimiz maalesef bense evdeki olmuşum kalbim paramparça. Seviyorum ama unutmak farz oldu.

1 yıldır pişman olmamış ama siz yakalayınca pişmanım der. Tüm aldatan insancıkların ortak yalanı. Evet siz unutacaksınız o ise pişmanlıktan kıvranacak bir süre sonra. İşte bu gerçek pişmanlığı olacak.

Böylesine gözyaşın fazla !!
Ağlama lütfen !!!
Evdekimi dedi sende dışarıdaki de
Maalesef evet mi dedi sende maalesef bosaniyoruz de
10 yıl gittiyse ağlamayla yas tutma kurtuldum diye gül
Benim en çok canımı sıkan bu adamlar evet bosanmali ama boşanıncada ceza değil ödül oluyor , daha rahat her halti yiyor, hafta sonu gelip çocuk gezdiriyor iyi baba oluyor!! Anne hafta içi yorulsun dursun !!
Ahh kanun yok şu memlekette !! Şu aldatanlar hadım edilse ya boşanınca gorsem bı taraflarını !! Gezebiliyolarmi sonra artis artis!!

Sen bihter ziyagilsin sacmalama diyip yüzünde bir tebessum olusturayim dedim....

Geçmiş olsun. Olay çok yeni acınız çok taze İnanın geç olacak sancılı olacak ama bir süre sonra içiniz soğuyacak. En kötü en zor anı yaşamışsınız. Artık evlatlarınız için mantıklı ve stratejik düşünme zamanı.

Adam on yılınıza böyle bir final layık görmüş sakın anlaşmalı boşanmayın, adamdan nafaka evlatlarınızın, kadından da tazminat sizin hakkınızdır.

Annenize ilk etapta duyurmayın. Geçimsizlik vs deyip geçiştirin üzerinize gelirse ben iki evladımla yuvamı dağıtmak ister miydim dayanamadım ki bitiriyoruz diyebilirsiniz veya eşinizin dolayısıyla bitirmek istediğinizi ima edebilirsiniz,

Allah yardım etsin

Böyle bir ş....... den kurtulduğun için şükret! Boşan hayatını yoluna koy. Biraz zaman geçince böyle bir utanmaz için üzüldüğüne bile pişman olacaksın. Ve belki karşına seni çok daha fazla mutlu edecek ‘adam’ çıkacak..

Nerden başlasam, nerden yarani azda olsa iyilestirebilsem diye dusunuyorum.
Ben ne o adami kotulucem nede o kizi kotulucem..
Sadece hayirlisi buymus cumlesine o kadar inanan biriyim ki, kim bilir bu kadar mutsuzluklarin ardindan seni nasil bir mutluluk bekliyor. Hic uzulme 2 yavrunla beraber musmutlu hayatlariniz olsun insallah

Ben sadece helal olsun demek istiyorum. VE Allah yardimcin olsun. Merak etme hersey yoluna varir. Dusunup dusunup de uzulme bence cunku degecek adam degil niye bosuna goz yaslarini akitiyorsun? Yani kimin icin? Kaldir kafani yoluna devam et. Allah yardimcin olsun. Yapanlar nasil yapiyor anladigim kadaiyla guclu bir kadinsin ustesinden gelegine eminim :)

Bundan sonra ki hayatıma erkek sokmayacağım galiba o kadar soğudum erkeklerden. Çok saolun

Mutlu olmak hayalim artık beni bu hale düşürenlere yaşattıklarını yaşamadan ölmesinler diyorum.

Evimde kalacağım bi aksilik olmazsa kimseye verecek hesabim yok. Çocuklar biraz büyüyünce yarim gün bir iş bakıcam sadece kendi ihtiyaçlarım için zaten fazla bi masrafım yok benim.

Öncelikle Allah sana iki yavrunla birlikte sabır ve kolaylıklar versin canım anlattıkların gerçekten bir kadın için çok zor hele ki bunca yılın emeği varken bence hemen boşanmak için mahkemeye gitme derim ben hiç kimse icin olmasa bile çocukların var en azından tekrar dene kocanı karşına al ve onunla güzelce konus ne için yaptığını öğren ona göre hareket et Allah taşıyamayacağı yükü kuluna imtihan olarak vermez buda senin sınavın bu sınavdan dimdik çıkmak için uğraş bence Allah yardımcın olsun canım

Yorumun için teşekkür ederim ama bu durumu kabullenemem. Hiç aklimdan çıkmaz, böyle evlilik olur mu sizce ?

Hanımlar lütfen asla yapmaz demeyin ben kendimden biliyorum. Beni severdi, iltifat ederdi, cinsel yaşamımız çok iyiydi hani bi eksiklik yoktu sadece eve geç gelirdi. Ondan hiç beklemezdim başkasına o sözleri yazsın, beni böyle ezik göstersin. Sakin güvenmeyin.. Herkes bize imrenirdi maddi manevi ama durum bu. Hem de hiç değmeyecek birine aradım kız direkt hakaret etti bana pislik dedi. Arkadaşlar yazmış ben henüz araştıramadım ama sanırım bu o.. ya bi yaptırım uygulanamazmis beni kahreden bu K Kazen bey bu kadar mağdur kadın var sitede lütfeen artık bi danışman avukat olsun hani tüp bebek danışmalığı gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…