Benim adım "Evdeki"

Eyvah eyvah demekki kimseye hiç bi zaman güvenmemek lazım her daim tetikte olmak lazım dicem ama böyle de ömür geçmez
Rabbim size evlatlarınız icin güc versin
O pislikte kendi pisliğinde boğulsun yazık günah ya nasıl yüzünüze baktı onca zaman bişey yokmuş gibi

Hayır anlamıyorum arkadaşlarına ne yüzle aratıyor. Aileniz de bilmeli bence bu durumu. Boşanmak cidden çok zor ve yorucu kolay gelsin. Aglayin kızın ama kendinizi toparlayıp pazartesi avukat bulun hemen olay tazeyken.

Aynen böyle söyledim dün cevabı yok.

Hayır anlamıyorum arkadaşlarına ne yüzle aratıyor. Aileniz de bilmeli bence bu durumu. Boşanmak cidden çok zor ve yorucu kolay gelsin. Aglayin kızın ama kendinizi toparlayıp pazartesi avukat bulun hemen olay tazeyken.
Ailelerle ve çocuklarla daha sonra konuşulacak böyle bi karar aldık, çok özel mahrem konular pat diye konuşulmaz. Ama aile mahkemesini buldum hafta ici gitmeyi planlıyorum öncelikle çocukları bırakmam lazım.

Çok üzüldüm. Umarım tez zamanda yeni hayatınızı oturtur ve mutlu ,huzurlu olursunuz. Boşanın veya boşanmayın demek bize düşmez elbette ama siz zaten kendiniz için en doğru kararı vermiş görünüyorsunuz. Duruşunuzu taktir ettim. Şuan çok zor görünse de ilerleyen zamanlarda acınız hafifleyecektir. Size yapılan büyük haksızlık. Hiç bir kadın bu kadar iğrençliği hak etmez. Lütfen kendinizi değersiz falan hissetmeyin bu arada. Çünkü böyle durumlardan sonra kendinizi böyle hissedebilirsiniz. Alışılmışlık ve tabi ki bir bağ var aranızda ama inanın zamanla bu durum da canınızı şimdiki kadar yakmayacak. Umarım en kısa zamanda hak ettiğiniz mutluluğu yakalarsınız. Şimdilik sadece acınızın hafifleyeceğini bilin ve bunu kendinize sık sık söyleyin yeter. Sevgiler

Anlaşmalı veya çekişmeli süreci avukatsız yürütmeyin hak kaybı olmaması açısından. Mahkemeye gitsenizde sizden dava dilekçesi isteyecekler, kalem her hangi bir şey hazırlamaz.

Deneyimlerime dayanarak şahsi fikrim hem arada çocuğunuz olması sebebiyle ömür boyu iletişim halinde olacak olmanız hem de fazlasıyla yıpratıcı olması sebebiyle çekişmeli boşanmak yerine haklarınızı koruyarak anlaşmalı boşanmanızı tavsiye ederim.

Bir arkadaşın belirttiği haber doğru. Yargıtay içtihadi birleştirme kararı oluşturdu, yani bu kanun maddesi gibi uygulanır bu karar. Evlilik iki kişi arasında bir sözleşme olduğu için tarafların sadakat yükümlülükleri de birbirlerine olacağından, maddi manevi tazminat taleplerinin muhattabı da birbirleri olmalıdır şeklinde düşünüyor hukuk dünyası.

Sanki ayrılınca büyük bir yük sırtımdan kalkicak gibi hissediyorum ama işte cocuklar konusunda çözümsüzum inşallah altından kalkarım.
Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Ortam o kadar kötü yaa off adama yapmadığı halde kan kusturuyorum resmen
Bi akrabamızın oğlu da eşini aldatmış hatta karısı aylığını ki baya yüksek bi rakam bence 6bin eşine vermiş şerefsiz de öbür kadına sinir oldum ya bide demez mi ev mi verdim arabamı yediyse para yedi diye babası suratına tükürmüş iki tokat çakaymış

Artık herkes diyo dikkat et aman ortalık kötü diye korkuyorum biliyorum kendimi ben affetmem çünkü affedememm

Anlaşmalı olacak diye düşünüyorum hakkı yok zaten çirkeflik yapmaya. Bu yasayı tv de duyardım hep ama şansıma diyorum.

Ben artık kimseye güvenmiyorum. Siz hamilesiniz fazla takmayın derim.

Konuyu ve cevaplarını okurken sana sarılmak istedim, nasıl kırgın ve üzgün olduğunu burdan hissettim. Bu duyguyu ben de yaşadım seni öyle iyi anlıyorum ki. Düğünüme az bi zaman kalmışken nişanlımın başkasına ilanı aşk ettiği mesajları yakaladım. Herkes affet dedi sağolsun kk sayesinde atlattım o şoku ve affetmedim. Ben biraz geç kalsaydım sanırım alabileceğim en yüksek nafakayı ister onları süründürürdüm. Parayı harcamayıp aç insanlara sokak hayvanlarına yardım ederdim. Yanına bırakma. Çok gururlusun bu yüzden çok güçlüsün, anne gücün cesaretin yeter bi kere. Kalbin sadece o adamın değil bebeklerin de var orda. İlerde onların kadınlara iyi davranma sebebi ve idolü olacaksın. Artık kendini sevme zamanı çok mutlu olacaksın nefes al çok gençsin..

Yaa çok saol azıcık kendime geldim evet çocuklarıma da ihanet bu belki riskimizi o kadına yedirdi.
Affedebilecek gibi değilim zaten, zor bir süreç olur diye düşünüyorum maddi anlamda sorun çıkaracağını da düşünmüyorum.
Ben almasam da o verir, babası çok sever çocuklarımı ama dedeleri yani.
Maddi bir kaybım yok şükür.

Ben artık kimseye güvenmiyorum. Siz hamilesiniz fazla takmayın derim.
Bu ara fazla hassasım birde bebek için ebe 3gün dedi biz biz bi hafta arayla tabi uzaklaşınca geriliyorum acabalar sarıyo bide herkez böyle şeyler anlatıyo yaaa korkuyorum ne bileyim

İnşallah sizin için de en hayırlısı olur

Anladım o konuda avukatına beraber karar verirsiniz etraflıca düşünüp.. Ama bu adam bir şekilde ceza çekmeli. Ailesi ve çevresine rezil et herkes bilsin sana yaptıklarını 2.kadın olduğunu da. Toparlayamıyorlar ben öyle yapmıştım. Ben burda barışır mıyız diye sormuştum düşün o kadar güçsüzdüm ölüm gibi geliyordu ama şuan sevgi özlem hiçbir şey yok. Her ilişki farklı daha uzun sürer yıllarınız beraber geçmiş ama sana geçecek diyebilirim.. Acının etrafını dolanamazsın içinden geçmen gerekir

Geçmiş olsun size. Neyse ki maddi durumunuz iyiymiş çekip çevirirsiniz durumları.(maddi durumu olmadığı için boşanamayanları düşününce)

Arkadaşlarının ve kendisinin affet demelerine kanmayın ki kanacak biri de değilsiniz sanırım çünkü şans eseri yakalamasaydınız o bu pişkinliğe ve iğrençliğe devam edecekti. Hala seviyorsunuz ama seviyor olsanız da asla affetmeyin, o sizi hiç düşünmeden böyle bir duruma koymuş çünkü. Ayrıca 10 yıllık eşine evdeki diye bahsetmesi o kadar incitici ve çirkin ki..

Bi davayı acayim hayırlısıyla gereken neyse yapicam bu olayı duyanların çoğu tarafımda olabilir ailesinden bi kaç kişi de maddi anlamda sarsılacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…