Benim adım "Evdeki"

Bütün haklarınızı ve tazminatınızı alın. Herkes igrencligini bilsin. Kimseden gizlemeyin. "Evdeki " öyle mi... Çok güçlü kadinsiniz. Herkes sizin gibi dik duramaz. Böyle erkekleri rezil ederek aldatmalarin önüne geçebiliriz. Affedip sümen altı edildikçe diğerleri kendilerini bir halt sanıyorlar sonra. Tepiklene tepiklene adam olacaklar.

Sen kendini üzme o yaptığından utansın sen bişey yapmadın ki o seni aldattı sen her zaman dimdik ayakta dur çocuklarınla.... hayatına onsuz ve daha güzel daha mutlu devam et o seni kaybettiği için üzülsün ayrıca erkeklere güven olmaz sözünün bir kanıtı daha ... allah hepsini ıslah etsin ne diyeyim ..

Normalde bu tarz konulara yazmam çünkü konu sahibi hep “hala aşığım ay neden yaptı keşke geri dönse” modunda olduğu için sinir oluyorum. Ama,

Ben karşımda çok güçlü bir kadın gördüm. Bence sizin karşınızda kimse duramaz. Kararınızı verirken canınızın ne kadar yandığını biliyorum ama bazı kararlar can yanma pahasına verilmelidir. Hatta can yandığı için verilmelidir.

Boşanma kararınızı sonuna kadar destekliyorum. Zaten verilecek başka bir karar da yok. Çocuklarınıza şimdilik anlaşamadık dersiniz. Büyüdüklerinde de gerçeği söylersiniz. Ama babasını asla kötülemeyin. Daha büyük sorunlar olur yoksa.

Ona o maalesef’i öyle bir yedirin ki. Genç güzel ve güçlü bir anne olarak onu süründürebilirsiniz.
Dava bi görülsün şuan anlayacak durumda değiller zaten.Insallah herşey umduğum gibi olur en azından bundan sonrası için.

Bunlari neden soruyorum biliyo musun? Cunku bi kadin aldatip burda konu acip dert anlattiginda onuda anlamaya calisirim ben. Ha cogu yorumda denirki kadin aldatirsa.. bu durumda erkek aldatsaydi topa tutardiniz. Iste bu yuzden anlamak lazim once, bunu yazan kisiye yazmak istemiyorum, ama bana uzaktan bi laf atmis:)) Yoksa aldatmak icin bi bahane yoktur cinsiyet ayirmaksizin
Ben elimden geleni yaptım yapmasam da aldatmak çözüm olmamalı.

Bakın gerçekten çok üzucü kırıcı bir durum ama bu olayın haricinde başka sorununuz yoksa bir şans daha verin derim ben küsün konuşmayın boşanacağım deyin ama 2 çocuğunuz için bir kere daha denemeye değer bir daha görürseniz affetmezsiniz. Bazen insanlar hissetmediği samimi olmadığı şeyleri de yazabiliyor ne derseniz artık. Şu an çok taze sinirle bir şey yapmayın.

benım arkadasımın basına benzer bırsey gelmıstı ...
2. kadın adamın evlı oldugunu bıle bıle uygunsuz gorusuyorsa 2. kadına da tazmınat davası acılıyormus
arkadasım hem eskı esıne hem o evlı oldugunu bıle bıle gorusen 2. kadına dava acmıstı tazmınat almıstı hıc acımamıstı herseyı ortaya dokerek dava acmıstı cıddı bır tazmınat aldı ıkısınden de ve evlendıkden sonra edınılen mallar da yarı yarıya ortak yanı haberınız olsun

Geçtiğimiz aylarda o karar değişti diye duymuştum sanki..2. Kadına dava açılamıyormuş diye.
Yargıtay'dan karar diye bi haberdi sanki.o_O

Şimdi buldum
Ve Yargıtay son sözünü söyledi: Tazminat yok!
Aldatan eşin sevgilisinin, aldatılan eşe manevi tazminat ödemesi, içtihat kararı verilerek kaldırıldı. Anayasa Mahkemesi’nden (AYM) sonra Yargıtay Büyük Genel Kurulu da (İçtihatı Birleştirme Kurulu) dün “Sevgiliden (üçüncü kişi) manevi tazminat istenemez” kararı verdi.

Merhaba sevgili kk üyeleri.

29 yaşında 9 senelik evli iki çocuk annesiyim, birde eşim var tabi yani vardı.

Eşimle birbirimizi severek ailelerinde izniyle evlendik.

Eşimin ufak tefek yanlışlarını gördüm ama benim değil bu msj işte arkadaşım teli aldı o yazdı bu hesap onun diye geçiştirdi.

Ki öyle olduğunu düşündüm taa ki dün geceye kadar içmişti eve geldi biraz sohbet ettik.

Sonra koltukta sızıyordu ki kalk yatakta yat dedim bende yatıcam dedim .

O yattı, bende cilt bakımı fln derken son olarak sanki ilahi bir güç aç şu telefonu kurcala dedi.

Açmaz olaydım instasina bakayım dedim.

Bi açtım ki ne göreyim taha özer diye biri var onu takip ediyor malûm anasayfaya neler düşüyor gözlerime inanamadım.

Fake bi hesapti bu kendi hesabı değil neye uğradığımı şaşırdım.Yapacagi birşey değil Allahım diyorum olamaz benim kocam bu mu yani şimdi??

Dm ye baktım bi kaç kadınla sohbet etmiş ama bi kızla feci ilerlemiş kız küpelerini istiyor. Abdullah ve senden korkuyorum diyor eski bir tanıdık bu kız.

Otel, araba, ev buluşma yerleri, annesinde kalmıştı 2 veya 3 sefer eşim kız diyor ki gel görüşelim bizimki de diyor ki olmaz annemdeyim hemen gider "evdekine" yetiştirir.

Evdeki ben oluyorum anlamışsınızdır ztn. Önce yazışmaların ekran fotosunu aldım.

Gittim uyandırdım hiç mi sevmedin dedim. Fake hesabin sen çok içip kendini kaybedince açık kalmış dedim. (Isyerinde 2. bi teli varmış bunuda öğrenmiş oldum oradan hallediyormuş işlerini )

Şimdi it gibi pişman, burada okurdum inanamazdım nasıl başıma geldi hayretler içindeyim ağlıyorum dün geceden beri 3 saatlik uykuyla duruyorum.

Bir kaç gün için de boşanacağım inşallah ama ne yapılması gerekir bilmiyorum varsa avukat arkadaşlar özelden beni yönlendirebilir mi ?

Mağduriyetim hat safhada evde ben kalacağım ama küçük iki çocukla bu saaten sonra iş hayatına nasıl dönerim bilmiyorum.

Annem büyük mesele kadının sebebi olmak istemiyorum ondan gizleyeceğim bu durumu sizce yapabilir miyim ?

Tek suçum sevmek ve sadakatli bir eş olmaktı.
Ekran fotolarına bakıp bakıp ağlıyorum.

Bu kadar ileri gidebileceğini düşünmemiştim.

Yuvam yıkıyor, çaresizim sabah bi festivale katılacaktık oysa ki plan yapmıştık gece yatmadan önce, sevmiyorum dese istemiyorum dese ne olurdu ki ?

10 yılım çöp dile kolay.

Kız: evli misin ?
Bizim öküz: evet
Kız: anlamadım?
Bizim öküz: maalesef :KK43:((
:KK43:(

Yukarıdaki yazışma hafızamı kaybetsem gitmez aklimdan.

Düşünün ne kadar yanıyor canım.
Cinsel içerikli bir konuşma yok ama fazla bi samimiyet kızın bikinili fotoları var eşim sürekli arkadaşım canım arkadaşım fln yazmış ve kızdan foto istemiş.

Allahım yardım et, canım çok acıyor ben nasıl baş edicem bu durumla ya çocuklarıma ne dicem ?

Hanımlar sakin inanmayın araştırın benim gibi aptal yerine konmayın.Gecen sene başlamış bu ilişki 1 sene olacak.

Sizlerin yorumları benim için çok önemli ne olur yardım edin.
Allah yardimcin olsun

Geçtiğimiz aylarda o karar değişti diye duymuştum sanki..2. Kadına dava açılamıyormuş diye.
Yargıtay'dan karar diye bi haberdi sanki.o_O

Şimdi buldum
Ve Yargıtay son sözünü söyledi: Tazminat yok!
Aldatan eşin sevgilisinin, aldatılan eşe manevi tazminat ödemesi, içtihat kararı verilerek kaldırıldı. Anayasa Mahkemesi’nden (AYM) sonra Yargıtay Büyük Genel Kurulu da (İçtihatı Birleştirme Kurulu) dün “Sevgiliden (üçüncü kişi) manevi tazminat istenemez” kararı verdi.
:KK43: var mı böyle bi karar gerçekten bi avukat keşke olsaydı.

Boşanmakla herşey bitmiyor ki birde çocukların derdi başlıyor geçim sıkıntısı vs yani insanı üzecek bir şeyler çıkıyor Allah'ım yardımcınız olsun kardeşim amin çok pişmanlık duyuyorsa yeniden düşünün derim

Bakın gerçekten çok üzucü kırıcı bir durum ama bu olayın haricinde başka sorununuz yoksa bir şans daha verin derim ben küsün konuşmayın boşanacağım deyin ama 2 çocuğunuz için bir kere daha denemeye değer bir daha görürseniz affetmezsiniz. Bazen insanlar hissetmediği samimi olmadığı şeyleri de yazabiliyor ne derseniz artık. Şu an çok taze sinirle bir şey yapmayın.
Mümkün değil, bu adam değişecek gibi görünmüyor.

X