Ben mi yanlış düşünüyorummm?

Başınızı yakmaya çok istekli gördüm sizi, sanırım başka erkek yok hepsine vergi zammı geldi sizde aman ucuz olsun bu olsun diye bunu seçtiniz.Tebrikler nur topu gibi bir ana kuzusu hasta bir sevgiliniz var .Artık uğraşır durursunuz ........

Ben erkeğin ailesi kızın ailesiyle tanışmadan kızların oraya gitmesini hiç doğru bulmuyorum.
İlk adım ve çaba erkek tarafından gelmeli.

Annesinin davranışı kesinlikle doğru değil. Türk kültüründe eve küs olduğun bir kişi bile misafirliğe gelse ilgileniriz, en iyi şekilde ağırlarız. Annesinin siz oradayken uyumaya gitmesi hem size saygısızlık hem de oğluna kararlarına saygı duymuyorum diyerek göz dağı vermesi gerek. Oğluna saygı ve sevgi duyan hiç bir anne baba bu şekilde davranmaz bence. Erkek arkadaşınızın çekinip utangaç durması ise ayrı bir soru işareti ve ne yazık ki evliliğe dair ufak bir fragman olmuş

beni öyle manipüle ediyor ki haksız olduğuma onların normal olduğun ikna oldum o yüzden buraya yazdım bu şekilde düşünen tek ben miyim diye ama dediğinizi yapacağım
Ay her kafayı kullanmadan körü körüne giden de manipüle oldum diyor bi de bu çıktı. Aklınız fikriniz yok mu yani bunun normal olmadığını bilmiyor musunuz da normal olduğuna ikna oldunuz? Adam zaten küfür hakaret eden red flag dolu biriymiş. Bu aileyi de gördükten sonra devam edersen başına gelen her şeyi kendin seçmiş olacaksın, geçmiş olsun

beni öyle manipüle ediyor ki haksız olduğuma onların normal olduğun ikna oldum o yüzden buraya yazdım bu şekilde düşünen tek ben miyim diye ama dediğinizi yapacağım
ALLAH aşkına bunun neresi normalmiş,manipüle cart curt.Gittiginiz yer kv evi olmasa normal bir yer olsa 1 saat dayanmaz çıkar giderdiniz İşin içinde Erkekkkkkk olunca yok mani yok pule...Ananiz 10 dk konusmasa hesaba almasa cingar çıkar elin kokonasi resmen üzerinize basıp geçmiş gık yok,delirecem yasa kadınların evlenmek evlenmek diye diye düştüğü durumlara bak..........

ne ilgisi var duygusal bir insanım hayatıma aldığım insanları bi anda çıkaramıyorum maalesef
Ne alakası var olur mu. Bu duygusallık değil ki körlük. 31 yaşında bir insanın daha mantıklı olması lazım ergen gibi aşığım ayrılamıyorum diye bişey olamaz. Millet bebesinin babasını boşuyor bana değer vermiyor diye..

Boyle yol yordam bilmeyen aileyle muhattap olmak istediginize eminmisiniz? Sevgiliniz annesinin yaptgi terbiyesizlige hile kilif bulmus ondanda bi cacik olmaz hic uzatmayin duzgun bir iletisim
Kurabilen insanlar bulun kendinize

Normalde kimseye bôyle bir şey yazmadım çünkü hiçbirimiz geleceği bilemiyoruz ve ben yorumumla kimsenin aklında kôtü soru işareti kalsın sebeb olmayayım diye düşünürüm. İlk defa sana yazıyorum bu yorumu ayrıl. Net bir şekilde bitir. Gençliğini güzelliğini yakarsın hemde bir hiç uğruna. Yol yakınken vazgeç.

kendimi duygusal olarak hazırlamam lazım daha az üzülmek için
Kardeşim kusura bakma ama gerçekleri dicem sert gelebilir.
Duygusal olarak hazırlama falan ne allah aşkına. Sen bu düşüncelerle gidersen bu çocuk seni çocuk iki güne kafalar üstüne suçlu gibi özür dileyip peşinden gidersin. Net bir şekilde bitir ve engelle. Ayrıca son kez görüşelim veda edeyim ayaklarınada girme sakın. Seni döver son buluşma ayağına bu adam. Ya da kafalar güzelce. Biraz aklını kullan ya.Duygusal hazırlama zırvası ne ya.

Normal degil ama sen de normal degilsin. Niye herkese hediye goturdun. En fazla tatli goturursun. Seni ciddiye bile almamislar. Asla da alacaklarini sanmiyorum. Erkek arkadasin desen hepten falso.

Yüzde yüz anormal bir durum. Bir kere misafir gelince ağırlamayı bilmiyor ailesi. Siz aileye henüz girmediniz şimdiden değersiz davranmalarına izin verirseniz evlenince daha kotu olur. Belli ki görgüsüz bir aile ve sevgiliniz bunu normal karşılıyor. Ayrıca tabi ki önce aile fakat iş evliliğe gelince önce eş çekirdek aile sonra kök aile gelir. Eşiniz sizi son plana bile atmayacak daha sırada ablaları olacak. Yok yakınken dönün daha nasıl işaret versin size

Küfür hakaret eden adamın ailesiyle mi tanıştınız,? Armut dibine düşer uzak durun bunlardan

Ay gerçekten sevgiliniz tipik bir ana kuzusu, hiçbir eleştiriye gelemiyor hemen savunmaya geçiyor. Evlendikten sonra bunun 10 katını yapar. Ayrıca annesinin yaptığı da çok ayıp, eve misafir gelmiş insan nezaketen iki çift laf eder. Erkenden yatmasına bişey diyemem yaşlı kadın, ama en azından yatmadan önce tanıştığımıza memnun oldum kızım inşallah tez zamanda yine görüşürüz tarzında bir şey diyebilirdi. Yok yaaa gerçekten kaç kurtar kendini yoksa başın çok ağırır

Ailesiyle ilgili yaşayacağınız sorunlarda alacağı tavır şimdiden belli. Bir şeye bozulacaksınız/üzüleceksiniz: “ailem normal, sen kötü niyetlisin” diyecek. “ablam her şeyden öndedir, laf etme” diyecek. Bu böyle uzar da gider. Yani sizinle ortak paydada buluşmaktan ziyade, sizi kendi istediğine çekme eğilimi daha yüksek biri gibi geldi bana. Ki bu da eşitliği, huzuru bozan bir şey.

İyi düşünün, iyi gözlemleyin.

Küfür ve hakaret derken ne demek istediniz?

Ailesiyle tanışma icin daha erken bir saati seçseydınız keşke..çalışıyorsanız haftasonu öğlen olabilirdi..22.30 kalkmak için biraz geç bir saat bence ..bazı insanlar uyku saati konusunda çok hassaslar,saati geldi mi evde birileri de olsa gider uyurlar..hele ki belli bir yaştaysa..belki kadın da böyle biri..yeni gittiğiniz bir yerde mutfağa girmek hoş degil bence..tabii bu aile kültürüne göre değişebilir..çocuklarla fazlaca oynamanız da olmamış..sevgiliniz soğuk davrandıysa size ilişkinizde problem var demek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…