Ben mi yanlış düşünüyorummm?

Neyse ki çocuk ayrılmış da engellemiş öylece devam edecekmişsin hiç ayrılacağın yokmuş. Demek ki insanlar ayaklarıyla böyle gidiyor belaya

Aklın varsa bu ilişkiyi bitir derim
Ama muhtemelen yapmayacaksın
O zaman bu aileyle yüzgöz olma

Kalktık çay bulaşık falan derken ben de yardım ettim
sacmalik bir. sen o evdeki misafirsin. sevgilin sana servise yardima gitti mi de sen gittin? resmen "kadinim ben ezigim, sevgilim ev sahibi ama hizmetini ben yapayim" demissin.
erkek arkadaşım da aynı şekilde gidip uzağa oturuyor benimle konuşmuyor
sacmalik iki. adam seni ortaya atmis, ilgilenmemis bile, yabanci gibi takilmis. iyi salonda durmus, sıkılıp odasina gitmemis
saat 22.30 oldu herkesin uykusu geldi birazdan kalkalım diye mesaj attım benimkine oturuyorken annesi kalktı benim çok uykum geldi valla yatcam iyi geceler deyip gitti.
sacmalik üç. kadin size bu kadar deger vermis iste
bana göre normal senin derdin ne ailemle sen bişey bulmak için uğraşıyorsun hadi bakalım gibi şeyler söyledi
sacmalik dört. balik bastan kokmuş.
varsa yoksa ailesini düşünen biri bunu kendi de dile getiriri sürekli önce annem ve ablalarım diye
sacmalik bes alti yedi. ama bu sacmalik senin hala daha sevgilim demen. ailen seni eldivenle mi sevdi, bu nasil bir sevgi acligi da bu adami bu halini bile bile hayatina aliyorsun. bir de ciddi iliski diye ailesiyle tanismaya gitmissin. cok mu meraklisiniz mutsuz olmaya, beyniniz sizi nasil yonlendiriyor da şöyle salak ilişkiler yasiyorsunuz cidden anlayamiyorum

Lütfen kendinize değer verin, böyle bir aile siz evlendikten sonra o tavırların daha fazlasını yapar. Ve herhangi bir mahçubiyet hissetmeyen erkek arkadaş…tüm bunlar evlendiğinizde daha fazlasıyla olacak emin olun

Çok haklısınız mahcumiyet asla yok inanılır gibi değil abla sus ayıp oluyor diyeceğine beni suçladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…