Ben mi yanlış düşünüyorummm?

aynen öyle evin küçük çocuğu gibi ailesinin söznünden çıkmayan kendi söz hakkı olmayan biri gibi gördüm ben ama bana gelince dediğim dedik dik başlı bi insan dememkki nefsini tatmin ediyor benim üzerimde otoriterlik kurmaya çalışıyor ailesinde kuramadığı

Ee o zaman niye hala işi ciddiye bindirme derdindesin yol yakınken dön. Ne sevgilinden koca olur nede annesinden düzgün bir kv olur. Kaç bunlardan.

Misafirliğe gittiğimde ben de yarım ediyorum bulaşık taşımaya falan.
Sanki gözümün içine bakıyorlarmış ya da ben ayıpmış gibi hissediyorum. Sanırım bundan kurtulamayacağım O konuda o yüzden çok da bir şey diyemiyorum

Ama annesinin tabiri caizse "mal" gibi durması mal gibi durması. Ne denir ki yani, normal bir şey değil. Misafir ağırlamak hiç değil zaten. Kadın resmen istemiyorum seni demiş

Ne güzel psikolojik tahlil yapıyorsun
Kendine de yapar mısın lütfen
Sana zerre kıymet vermeyen insanların peşinde ne işin var, bu soruyu yanıtlarsan toparlaması kolay olur senin için

evet kesinlikle haklısın sanırım en kısa zaman da iade etmem gerekiyor canım yansada

Kaç kızım boşver dünya da erkek mi yok bu aileye gelin gidilir mi delirme

Eski erkek arkadaşın olmalı acil olarak.
Anne terbiyesiz ve saygısız.
Oğlu zaten şimdiden kendini belli etmiş,evlenip kanser olmaktansa, sana da sülalene de başlarım demek gerekli.
Burdaki çoğu konunun temeli bu zaten,aile ve herifler baştan belli ediyor kendini ama sevgi kırıntısına tutunup uçuruma koşarak gidiliyor.
Sorun sadece anne de değil bu ilişkiden olmaz.

Okurken içim sıkıldı bayılacak gibi oldum daha oradayken ilk bi saat baktınız vaziyet bu kalkıp gitmeniz gerekirdi niye siz tanışmaya eve gidiyorsunuz arayıp çağırdılar mi dışarda da bulusabilirdiniz veya direk sizin evinize tanışmaya geldiklerinde de tanisilirdi (ha şuan için erken tanışmak yol yakından dönmeniz gerektiğini güzelce göstermiş) vaktinden önce gidip erkek evine gelincilik oynamayı doğru bulmuyorum ne işiniz var ki?

İnsan kendine bu muameleyi yakistirmaz. İnsan ister güler yüzle karşılanmak. Bu şekilde oturmazdim bir saat oturup kalkardim. Sanki kimse sizi istememis ama zorla gitmiş gibi kocaman kadın evine gelen misafire nasıl davranması gerektiğini bilmiyor mu sanıyorsunuz. Size karşı yapmış, sevgilinizde size değer vermiyor.

Deli herhalde hepsi. Ayrılın bence. Bu saćma olayda sizi haklı bulmayan adamın aklından düphe ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…