Bu neydi şimdi?

Kızlar dün akşam eşimin iş yerinin organize ettiği bir yemek vardı. Eşimin iş yerinden bir arkadaşıyla ve eşiyle beraber gittik. Eşimin iş yerindeki arkadaşlarının bazılarını yüz yüze bazılarını da sadece ismen tanıyorum ama herkesi tanımam mümkün değil tabi neyse.

Biz gittiğimizde boş masa pek kalmamıştı. Bir masada 4 kişi oturuyordu. Biri eşimin samimi olduğu arkadaşıydı masaya davet etti bizde oturduk. 2 kişi daha vardı masada. Benim tam karşımda genç bir kız oturuyordu yanında da nişanlısı varmış neyse tanıştık merhabalaştık falan. Kızı hiç tanımıyorum ismini bile duymadım. Kız oturduğumuz andan başladı konuşmaya şirketi övüyor eşimle iş muhabbeti yapıyor falan. İşte yemekler konusunda bana laf atıyor falan. Neyse biz yanımdaki arkadaşla konuştuk genelde. Derken yemek bitti. Millet dağılmaya başladı yavaştan. Arkadaşımla biz oturuyoruz, eşlerimiz ayakta başkalarıyla sohbet etmeye başladılar. Bu kızla nişanlısıda gidiyorlardı güle güle falan vedalaştık. Bir iki dakika geçti geçmedi kız birden pat diye benim yanımdaki sandalyeye oturdu. İşte konuşamadık doğru düzgün falan ben de ya evet öyle oldu dedim. Birden X bey diyet yapıyordu kilo verdi mi dedi? Biraz şaşırdım tabi gülerek maalesef dedim. Sizin ellerinizde lezzetliymiş ama duyduk falan dedi arkadaşı da katarak. O da teşekkür ederiz dedi ben de teşekkürler dedim gülümseyerek. Nişanlısı geldi kalktılar tekrar düğünüme bekliyorum mutlaka davetiye yollayacağım dedi tamam inşallah dedim gitti. Ben biraz ne düşüneceğimi şaşırdım o arada.

Neyse çıktık eve geldik. Eşime bizim masada oturanlar kimlerdi diye sordum normal biçimde. Saydı herkesi. O kız kimdi dedim. İşe yeni girmiş iki hafta falan olmuş. Eşimin yanında eğitime vermişler 1 hafta. Niye söylemedin dedim ne bileyim önemsiz geldi zaten süresi doldu başka birime geçecek dedi. Bana böyle böyle söyledi dedim. Sen 1 haftadır tanıdığın kızla kilo muhabbeti mi yapıyorsun dedim. Ya ne alaka ben onunla öyle bir şey konuşmadım ki dedi. Diğer arkadaşla konuşuyorduk o da yanımızda oturuyordu muhabbete dahil olmaya çalıştı zaten çok lak lak yapan bir tip dedi. Diğer arkadaş dediği kişiyi de tanıyorum kilolu biri ve eşimle senelerdir spor diyet yapıp kilo verme hayalleri var ama hiç uygulamaya dökmüyorlar. Neyse ben uzatmamak için konuyu kapattım.

Dünden beri düşünüyorum sizce bu muhabbet normal mi yoksa eşimi takibe mi almalıyım? Ben mi abartıyorum?
Abartiyorsun ya. Kız geveze belli ki. Kendini sevdirmeye çalışan tiplerden. Üstüne konusmaya bile değmez.

Bana kızın gereksiz samimiyeti tuhaf geldi. Bir de tam giderken löp diye yanınıza oturuyor diyet diyor kilo diyor. Ben de olsam noluyoruz derdim. Ama şöyle düşünün yanında nişanlısı varmış, düğüne bile çağırmış. Uzatmazdım konuyu. Boşboğazlık yapmış der geçerdim

Yani gunde 8 saat birbirini goren insanlarin bi sure sonra konusacagi baska bisey olmuyor ki bana normal geldi
Ya kendi aralarında konuşsunlar da bana niye anlatıyor o kısmı da garip geldi😬 samimi olmaya çalıştı galiba yorumların nerdeyse tamamı böyle.

Bana kızın gereksiz samimiyeti tuhaf geldi. Bir de tam giderken löp diye yanınıza oturuyor diyet diyor kilo diyor. Ben de olsam noluyoruz derdim. Ama şöyle düşünün yanında nişanlısı varmış, düğüne bile çağırmış. Uzatmazdım konuyu. Boşboğazlık yapmış der geçerdim
Dimi yani işte. İnsan bi ne alaka falan oluyor ama işte eşim de zaten çok gereksiz konuşuyor lak lak yapıyor deyince karakteri böyle galiba dedim ama bir de buraya sorayım dedim emin olmak için.

Bu diyet konusu baya konuşuluyormuş ya şaşırdım🤣 gerçi ben çok uzak kaldım iş hayatından ah ah😅

Evet yarın hepimiz saat basinda 1 sigara icicez, saglikli beslencez falan 😅 bu arada ofisteki tek kadin benim, digerleri erkek ve diyet yapma teklifiyle gelen arkadasim erkekti :)boyle seyler olabiliyor yani cokta onemli mesele degil 🤣

Evet yarın hepimiz saat basinda 1 sigara icicez, saglikli beslencez falan 😅 bu arada ofisteki tek kadin benim, digerleri erkek ve diyet yapma teklifiyle gelen arkadasim erkekti :)boyle seyler olabiliyor yani cokta onemli mesele degil 🤣
Valla erkeklerin bu diyet konusuna bu kadar istekli olduklarını bilmiyordum🤣🤣 sanki hep biz diyet yapıyormuşuz gibiydi😂

Evet açık ofis tarzı çalışıyorlar. Ya eşim genelde çoğu şeyi anlatır. Bu kızı anlatmayıp bir de böyle olunca şaşırdım bir an. Ama işte şüpheciliğimden dolayı söylemedi kesin. Soramıyorum ama emin oldum şimdi😬
Adamı hep böyle boş yere darlıyorsanız bir gün sıkılır tersler sonra her şey daha kötüye gider. Psikolojik destek almanız size iyi gelecektir.

Adamı hep böyle boş yere darlıyorsanız bir gün sıkılır tersler sonra her şey daha kötüye gider. Psikolojik destek almanız size iyi gelecektir.
Kendim çözmeye çalışacağım ama eğer halledemezsem öncelikle kendim için destek alacağım. Teşekkürler.

X