Ben mi yanlış düşünüyorummm?

Tanışmaya gittiğinizde; tüm gece sizinle sohbet eden, hatirinizi soran, tatlı tatlı gülümseyen, sizi tanımaya çalışan biriyle bağ kurmayı hakediyorsunuz. Lütfen önce kendi değerinizi düşünün..ona göre bir yol çizin..

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar ben ne yaşadım o akşam gözümün önüne geliyor sürekli rüyamıydı acaba diyorum ya şokunu atamadım hala ama evet ayrılacağım.
bence şoku atlatma, atlatırsan affedeceksin gibi geliyor.
umarım gerçekten ayrılırsın.
sakın 31 yaşındayım napıcam ayrılırsam vs gibi saçma bir düşünceye kapılma.
bu insanları çekeceğime ömür billah yalnız kalırım daha iyi

Annenize geçmiş olsun.
Bütün hastalıklarına rağmen evinize ilk kez gelen bir misafirle nasılsın, işin gücün nasıl, ailen nasıl ya da bambaşka bir konuda sohbet etmez mi? Hele bir de bu misafir müstakbel gelin olacak.

İlk mesajını okudum konuyu açan arkadaşın sonradan yaptığı eklemeler varsa okumadım. Sadece kendi annemden yola çıkarak gittim kadın yerinden kalkamıyor falan diyince ayrıca bulaşığa falan yardım etmiş sonra başına kakmış keşke yardım etmeseydi sonradan başa kakacaksa. Benim annem şuan 59 yaşında walker ile zor yürüyor herkesin yaşlılığı bir değil. Bu konuları okurken ben yırtık fesat 60 yaşında hala diri olan birini gözümde canlandıramıyorum ya belki annemden dolayıdır bilmiyorum. Herkes konuşkan canayakın sosyal biri olmak zorunda da değil ayrıca öyle bir kaynana istiyorsa çocukla ayrılsın bize ne,, bana ne....

Bence kesinlikle ayrılın bu adamla hayatta yapamazsınız çok üzülürsünüz adamın zihniyeti belli size değer vermeyecek insan için kendinizi yıpratıp hayatınızı mahfetmeyin derim

Hastalığı falan da yok gayet dinç sağlıklı hatta o gün sabah akşam ben gidene kadar kızı oğlu torunlarıyla avm avm gezip alışveriş yaptılar o yüzden geç gittim zaten eve o saatte geldiler.

Hastalığı falan da yok gayet dinç sağlıklı hatta o gün sabah akşam ben gidene kadar kızı oğlu torunlarıyla avm avm gezip alışveriş yaptılar o yüzden geç gittim zaten eve o saatte geldiler.
Ya arkadaşım o arkadaş annesinin hastalığından dolayı hassas düşünüyor. Senin arkana bakmadan kacman lazım bu ilişkiden.
Ayrılmadin mi daha?

Ya arkadaşım o arkadaş annesinin hastalığından dolayı hassas düşünüyor. Senin arkana bakmadan kacman lazım bu ilişkiden.
Ayrılmadin mi daha?
Ayrıldım çok şükür kurtuldum arkadaşım.
Ondan sonra yaşadığım olay da onun kadar ilginç içim de tutamicam kısaca bahsedeyim.
Kuzenlerim gelmişti kuzenim kardeşim falan akşam tatlı yemeye çıkıcaz bir anda gelişti haber vermeden çıksam kıyameti koparır kapıda beni bekliyorlar ki aradım meşgul birkaç dk sonra tekrar aradım açtı ablamla konuşuyorduk annemle birlikte görüntülü dedi annesi de yanında zaten akşama kadar on defa aramışımdır hepsinde ablasıyla konuşuyorlar annesiyle birlikte neyse annesine dedi sen kendi telefonundan konuş ordan arasın tm dedi bende duyuyorum telfnun ucunda annesinin tel hoparlör de annesi şey aradı da burda konuşalım dedi ne arıyor ya meşgul işte bizim konuşmamız bitecek öyle o konuşacak hayırdır oluyor yani hayırdır aynen böyle dedi duydum o da abla ayıp oluyor kız duyuyor demedi aksine ablan ne diyor oyle ya her şeye karışacak mı böyle sen bu şekilde Bi yuva kuramazsın bu ablayla dedim sen kimsin benm ablam hakkında konuşuysn benden uzak ol asla karşıma çıkma deyip her yerden engelledi bende bu anı beklyrdm bu da Bi sebep oldu iyi oldu bende engelledim kafam da bitirdim bu olaydan sonra.

Balım neden devam ediyorsun bu adamla?
Sinyal vermiş bi sürü, vermemiş hatta apaçık ben seni üzerim demiş.

Sız bu Ilıskıye devam ederek zaten bu adamı Cok abartmışsınız

Abartma burada tam olarak

Insallah yelkenleri suya ındırmezsın

Adam ayrılmış Allah'tan da kurtuldunuz, sizin bir adım atacağınız yokmuş sanki

Umarım o geri dönmez, yada döndüğünde siz kabul etmezsiniz...

İyi bari, neyse ki o ayrılmış.
Geri dönerse dönmeyin bari. Aynen devam ediyormussunuz çünkü.

O ayrılmasa ayrılmayacakmışsın. Bu adamdan cacık olmaz. Barışırsan, peşine düşersen hayatını mahvedersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…