Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne kadar bencilsiniz. Bir insan eşi bu durumdayken çocuk düşünemez ya. "2-3 sene de yatarsa yatsın, kimse 2-3 sene baba sevgisi görmeden ölmez" nasıl bir kafadır.
Siz çocuk için bile böyle düşünüyorsunuz. Ya o çocuk keşke babamı görseydim derse...
Bunlar nasıl kafalar, nasıl hayatlar.
Kk ne girdikçe kalbim sıkışıyor artık vallahi.

Eşinizin zorla ilaç içirmesi çok tuhafıma gitti. Çocuğu tek başına büyütmek kolay mı sanıyorsunuz ayrıca babasını tanımadan mı büyüsün? İçerden çıksın çıkmazsa da sıkıntı yok demeniz de garip hiç eşinizi özlemiyor musunuz?

Konuda aklı başında biri var neyse ki de hamile değilsiniz.

Sabıkalı koca senden akıllı.

Şu yorumu yazmaya gelmiştim, yazmışsınız ellerinize sağlık.

İnşallah tez zamanda çıkarda sizde anne baba olursunuz çok ağır yorucu bir süreç ama inşallah sonu güzel olur eşin seni seviyor değer veriyorsa sakın en kötü gününde bırakma onu

Şaka mısın sen suanda en büyük sorun bebek mi , tedavi ol iyi değilsin...

Bunca zaman dediğin 1 buçuk sene felan. Okulun var hamile hamile okula gidemezsin diyordu okul bitmeye yakın yapalım bende istiyorum diyordu ama bu olay oldu işte
Allah seni korumuş da farkında değilsin, 26 yaşında bu saçma , yaşlı adamla ne işin var, adamın çocuğu da varmış, Allah akıl versin sana ...

Senin derdin koca değil zaten o belli de , bu ne mantık böyle

Kocayı damızlık almışsınız ahahahshahag. Merak ettim hangi bölümleri okunuz.? Su ürünleri falan mı? İki üniversite okudum diye övünüp böyle bir konu açmak

Sen iyi bir psikoloğa görün bence. Adam net bir şekilde çocuk istemiyor. Ya seni sevmiyor Ya kendine güvenmiyor Ya da yek çocuk yeterli diyor. Sen de zorla birinden çocuk yapmaya çalışıyorsun. İnanılır gibi değil. Ben olsam gurur yapardım ve böyle birinden çocuk yapmazdım.
Kaldı ki adam hapiste! Arkadaş ortamı de belli. Tek başına çocuk teselli olmaz. Bozuk olan psikolojini daha da bozar. Duvar mı kemirecek çocuk? Baba hapiste anne evde oturunca?
Ayrıca iş güç yok. Mimarlar para mı kazanıyor? Ben mimari bir yerde çalışıyorum. Düzenli gidip gelmeyle şu dönemde asgari ücret alamıyorlar evden çalışıp da para mı kazanacaksın? Hadi işinde harika tanınmış tecrübeli bir mimar olsan neyse

Abla sen mimarsan ben de Hürrem Sultanım. O kadar bak.

Sokaktan adam çevirseniz eşinizden daha iyi olma ihtimali baya yüksek. Eşiniz 40 yaşına gelmiş, kart, çocuklu, boşanmış ve sabıkalı bir adam. Tekrar okuyun bu yazdığımı.
İnşallah sen dört dörtlük mükemmel hiç hatasız birine düşersin eğer öyle biri varsa
Dört dörtlük adam vardır yoktur bilemeyiz ama, sizin eşiniz dört eksi dörtlük falan. Tekrar söylüyorum dikkatli okuyun. Eşiniz 40 yaşına gelmiş, kart, çocuklu, boşanmış ve sabıkalı bir adam.
Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor, emin misiniz eşinizin çocuk istediğine? Hapise girmeden birkaç gün önce yumurtlama döneminiz olduğunu, eşinizin size zorla ertesi gün hapı içirdiğini söylemediniz mi? Eşinizin çocuk isteyen hali bu mu?
Aklınızı başınıza alıp bir daha düşünün, adam sizi kendine bağlamak için yana yakıla çocuk istiyor şu an.
Bir de kendimi öldürürüm beni bırakma diye manipüle ediyor sizi. Göremiyor musunuz bunları?

Evet aynen oyle. Mimar bir insanin, hukum giymis bir sucluyla ne isi var???
Hüküm giymedi iyi oku istersen ayrıc
Çocuk istiyordu sadece zamanımız olmadı tam yapacakken okul bitmişken bu olay oldu içeri giricem diye yapamadı istemeyen adam vitamin sipariş edip sperm testlerine gitmez çok istediğini ben biliyorum her fırsatta da ailesine de söylüyordu tam plan yapmıştık bu olay başımıza geldi çok istiyordum dedi. Mecburiyetten yapamadı işte niye istemesin benden ? Kendi çocuğuyla da görüşmüyor ayrıca çocuğu olsa ne olmasa ne hep öyle diyor varla yok arası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…