Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana teselli olurdan sonra okumadım. Ulan daha saçması olmaz dedikçe oluyo daha saçması olmaz dedikçe oluyo şu forumda. Valla masallah 🧿
Benim bir akraba var babası hep derdi ki parasız birine gönlünü kaptıracağına paralı biriyle ol, babasının öğütlerine uyup evi arabası maddi imkanları olan biriyle evlendi ama adam daha önce evlenip ayrılmış ilk evliliğinden de bir çocuğu vardı asla başka çocuk da istemiyordu zaten bu şartla evlenmeyi kabul etmiş, neyse evlilik gerçekleşince kızın babası 2. aşamaya geçip adam ölürse mölürse veya boşanırsanız dımdızlak ortada kalırsın aman kızım çocuk yap diyor, hatun bir gün adamın anlık gafletinden yararlanıp hamile kalıyor, eşi kürtaj olmasını ister diye de 12 haftalık olana kadar saklıyor, bebek doğdu maddi imkanlar garantilendi şimdi adam umurunda değil, var böyle hayatlar bilin istedim 😌

Benim bir akraba var babası hep derdi ki parasız birine gönlünü kaptıracağına paralı biriyle ol, babasının öğütlerine uyup evi arabası maddi imkanları olan biriyle evlendi ama adam daha önce evlenip ayrılmış ilk evliliğinden de bir çocuğu vardı asla başka çocuk da istemiyordu zaten bu şartla evlenmeyi kabul etmiş, neyse evlilik gerçekleşince kızın babası 2. aşamaya geçip adam ölürse mölürse veya boşanırsanız dımdızlak ortada kalırsın aman kızım çocuk yap diyor, hatun bir gün adamın anlık gafletinden yararlanıp hamile kalıyor, eşi kürtaj olmasını ister diye de 12 haftalık olana kadar saklıyor, bebek doğdu maddi imkanlar garantilendi şimdi adam umurunda değil, var böyle hayatlar bilin istedim 😌
Parazit aşireti ☠️

Sokaktan adam çevirseniz eşinizden daha iyi olma ihtimali baya yüksek. Eşiniz 40 yaşına gelmiş, kart, çocuklu, boşanmış ve sabıkalı bir adam. Tekrar okuyun bu yazdığımı.

Dört dörtlük adam vardır yoktur bilemeyiz ama, sizin eşiniz dört eksi dörtlük falan. Tekrar söylüyorum dikkatli okuyun. Eşiniz 40 yaşına gelmiş, kart, çocuklu, boşanmış ve sabıkalı bir adam.

Bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor, emin misiniz eşinizin çocuk istediğine? Hapise girmeden birkaç gün önce yumurtlama döneminiz olduğunu, eşinizin size zorla ertesi gün hapı içirdiğini söylemediniz mi? Eşinizin çocuk isteyen hali bu mu?
Aklınızı başınıza alıp bir daha düşünün, adam sizi kendine bağlamak için yana yakıla çocuk istiyor şu an.
Bir de kendimi öldürürüm beni bırakma diye manipüle ediyor sizi. Göremiyor musunuz bunları?
Kart ne demek pardon bu adam 60 yaşında mı ayrıca ne kadar igrenc bir tabir . Artık millet 30 35 de ilk evliliğini yapıyor ben de o 36 yaşındayken evlendim kendi yaşıtım olsaydı da 8-10 yaş daha genç olacaktı sadece . Boşanmış olması bir şey ifade etmiyor herkes boşanabilir hatta 3 4 kere evlenip boşanabilir gayet olağan bir durum . İlk defa mı ikinci kez evlenen bi adam gördün ? Bizle işleri olmadıktan sonra boşanması sorun olmuyor iyiki de yaş farkım olan bir adamla evlendim her açıdan çok iyi oluyor ilk evliliğindeki hataları yapmıyor mesela ve daha hanımcı oluyor daha çok değer veriyor vs vs bu olay oldu yapamadı çocuğumu göremem diye ve yurtdışına gitme ihtimalimiz vardı onun için gidelim orda yapalım düzen kurup diyordu inşallah eleştirdiğin her şeyi yaşarsın :)

Aklım kesmişti böyle bir durum olduğunu ama bilemedim. Yoksa kim 40 yaşında çocuklu adamla evlenip, zorla ertesi gün hapı yutturan kocadan ısrar inat hamile kalmaya çalışsın, üstelik adam tutuklu ne zaman çıkacağı belli değil? Sevdim ettim diyor da adam umrunda değil hapisteki adamdan çocuk yapma derdine düşmüş, 3 yıl babasız kimse ölmez diyor. Adam 3 yıl kalırsa durduğum yeri bana dar ederler demiyo da.

Parazit aşireti ☠️
Bu forumda bütün başlıklara bakarsan hep hamileyim boşanıyorum, çocugum oldu kocamı boşadım vs vs . Aslında çoğu kadın kocayı damızlık olarak kullanıp çocuğu tattıktan sonra boşayıp hayatına bakıyor , kimse itiraf edemiyor ama herkes iyiki de çocuğum olmuş diyor olmasaydı ne yapacaktım tek başıma diyor forumun %90 ı boşanan kadın farkındaysan

Kimseye bir şey kitlediğim yok kendim mimarım istediğim an evden çalışırım çizim yapar yine geçinirim ayrıca ailesi ve benim aileme de asla yük olmaz sevinirler babam torun istiyordu zaten . Ayrıca ev kendimizin aracım var yani kira derdim de yok gayet güzel geçinirdim maddi anlamda 2 3 sene de yatarsa yatsın kimse 2 3 sene baba sevgisi görmeden ölmez babası yoksa annem babam kardeşlerim var bencil olduğumu düşünmüyorum eşim bencillik yaptı
17 aylık bebeğim var. Eşim expat yani hiçbir maddi sıkıntımız yok. Çocuğum yarı zamanlı kreşe gidiyor, iki dile aşina olsun diye. Yalnız bakarım çizim yaparım bilmem ne diyorsunuz ya… eşim 3 gündür iş için yurtdışında. Bakın saatleri sayıyorum gelsin de biraz bebekli hayatta nefes alayım diye.
Bu benim açımdan. Gelelim onun açısına. 2-3 yıl görmeyiversin dediğiniz 2-3 yıl insan gelişiminin en hızlı olduğu dönem. Agu gugudan konuşmaya, dönmeden emeklemeye, sonra ayağa kalkmaya ve yürümeye, emmeden ek gıdayla tanışıp kendi yemeğini yemesine yüzlerce şey olacak ve bu mucize anların hiçbirini eşiniz göremeyecek. Emek olmadan sevgi olmuyor. Sanmayın ki adam 2-3 yıl sonra evindeki çocuğa birden dünyanın en iyi babası olacak. Sonra dersiniz ilk evliliğinden olan çocuğunu benimkinden daha çok seviyor diye. Bi de 26 yaşında peşinizden atlı mı koşturuyor

Aklım kesmişti böyle bir durum olduğunu ama bilemedim. Yoksa kim 40 yaşında çocuklu adamla evlenip, zorla ertesi gün hapı yutturan kocadan ısrar inat hamile kalmaya çalışsın, üstelik adam tutuklu ne zaman çıkacağı belli değil? Sevdim ettim diyor da adam umrunda değil hapisteki adamdan çocuk yapma derdine düşmüş, 3 yıl babasız kimse ölmez diyor. Adam 3 yıl kalırsa durduğum yeri bana dar ederler demiyo da.
Herkesin kendi hayatı ama bana artık çoğu şey şaşırtıcı gelmiyor, benim o akraba evlenmeyi garantilemek için de evlilik öncesi bebek denedi ama adam o zaman yemedi, bu sefer nasıl olduysa adamı fena tufaya düşürmüş😵‍💫

kimse 2 3 sene baba sevgisi görmeden ölmez babası yoksa annem babam kardeşlerim var bencil olduğumu düşünmüyorum eşim bencillik yaptı
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya?! Bu nasıl sığ bir düşünce, bu nasıl bir bencillik. Pes yahu!
Ayrıca o iki üniversite size sadece meslek katmış, başkada bir şey katmamış malesef. 26 yaşındasınız, hiç olgunca düşünemiyorsunuz. Bırakın anneliği evliliğe bile hazır olamadan evlenmişsiniz.
Eşiniz cezaevinde sizin derdiniz bebek olmaması. Hayat hakkında hiç bir fikriniz yok belliki, ciddi anlamda hiç sorununuz olmamış maddi manevi. Yoksa yeni mezun birinin hemen iş bulamayacağını, bulsada asgarinin bir tık üstüne çalışacağınızı, geçimin zor olduğunu, çocuk yetiştirmenin zorluğunu bilirdiniz,.

Bu forumda bütün başlıklara bakarsan hep hamileyim boşanıyorum, çocugum oldu kocamı boşadım vs vs . Aslında çoğu kadın kocayı damızlık olarak kullanıp çocuğu tattıktan sonra boşayıp hayatına bakıyor , kimse itiraf edemiyor ama herkes iyiki de çocuğum olmuş diyor olmasaydı ne yapacaktım tek başıma diyor forumun %90 ı boşanan kadın farkındaysan
Siz daha farkındasınız. Sizin yanınızda benim ne haddime? Hayatın şifresini çözmüşsünüz. 🧿

Sizin bence acil destek almanız lazım. Hiç sağlıklı şeyler düşünmüyorsunuz. Kendinize yazık. Ben eşim 15 gün iş için gitti diye bile huzursuz oluyorum hamilelikte. Yaşınız küçük, sanki bir hastalık varmışta bir daha olmayacakmış gibi tripleriniz

17 aylık bebeğim var. Eşim expat yani hiçbir maddi sıkıntımız yok. Çocuğum yarı zamanlı kreşe gidiyor, iki dile aşina olsun diye. Yalnız bakarım çizim yaparım bilmem ne diyorsunuz ya… eşim 3 gündür iş için yurtdışında. Bakın saatleri sayıyorum gelsin de biraz bebekli hayatta nefes alayım diye.
Bu benim açımdan. Gelelim onun açısına. 2-3 yıl görmeyiversin dediğiniz 2-3 yıl insan gelişiminin en hızlı olduğu dönem. Agu gugudan konuşmaya, dönmeden emeklemeye, sonra ayağa kalkmaya ve yürümeye, emmeden ek gıdayla tanışıp kendi yemeğini yemesine yüzlerce şey olacak ve bu mucize anların hiçbirini eşiniz göremeyecek. Emek olmadan sevgi olmuyor. Sanmayın ki adam 2-3 yıl sonra evindeki çocuğa birden dünyanın en iyi babası olacak. Sonra dersiniz ilk evliliğinden olan çocuğunu benimkinden daha çok seviyor diye. Bi de 26 yaşında peşinizden atlı mı koşturuyor
Bu forumun %90 ı boşanan tek başına veya ailesiyle çocuğuna bakan kadınlar . Eminim çoğu da boşanma sinyallerini önceden alıp bile isteye çocuk yapan kadınlar . Onların anne olma hakkı yok mu ? Veya onlara neden kimse bir şey demiyor herkes kocasını çocuk yapana kadar kullanıp boşuyor bu zamanda ki ben onlardan değilim boşamam asla ama bir iki sene sabrederim en güzel şekilde bakarım ailemle kayınvalidemle aynı şehirde aynı mahalledeyiz kayınvalidem hep ben bakarım diyor fırsatlarım güzel, kendi evimiz kira derdim vs yok, çocuğuma benden de babasından da daire düşüyor geleceğini düşünürsek , bu forumda asgari ücretle tek maaşlı kadınların 3 tane çocuğu var tüp bebekli :)

O kadınlar ağlamaya geliyor arada bütün sorumluluğu bende çocuğun, adam sevgilileri ile g.t gezdiriyor, 2 haftada bir avmye götürüp en kıymetli o oluyor çocuğun gözünde ben disiplin ediyorum ya kötü oluyorum diye. Öyle çocuğu yapıp adama da tekmeyi koyup hayatına bakma falan yok, şaka sanıyorsunuz her şeyi.

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ya?! Bu nasıl sığ bir düşünce, bu nasıl bir bencillik. Pes yahu!
Ayrıca o iki üniversite size sadece meslek katmış, başkada bir şey katmamış malesef. 26 yaşındasınız, hiç olgunca düşünemiyorsunuz. Bırakın anneliği evliliğe bile hazır olamadan evlenmişsiniz.
Eşiniz cezaevinde sizin derdiniz bebek olmaması. Hayat hakkında hiç bir fikriniz yok belliki, ciddi anlamda hiç sorununuz olmamış maddi manevi. Yoksa yeni mezun birinin hemen iş bulamayacağını, bulsada asgarinin bir tık üstüne çalışacağınızı, geçimin zor olduğunu, çocuk yetiştirmenin zorluğunu bilirdiniz,.
Evet maddi manevi sıkıntı çekmedim istediğim an ofisimi açıp çalışabilme imkanım var kimsenin altında iş dilenmeyeceğim ailemde arkamda bu konuda. Ayrıca hadi açmadım öncesinde evden çizim yaparak sattığım çok oldu mesleğime güveniyorum sadece dışarda çalışmadım ihtiyacım olmadı çünkü eşimden dolayı durumumuz iyiydi .Eşim cezaevinde ve ilk derdim onu bir an önce çıkarmak her gün avukatlarla görüşüyorum her gün onun için ofis ofis dolaşıyorum buraya yazmak zorunda değilim bunları her zamanda arkasındayım. Bebeğe gelince evet bi derdim de o çünkü benim hayat planım o yöndeydi planlarım bozuldu düzenim bozuldu ne derdim olmasını bekliyordun tam olarak başka ?

Bu forumun %90 ı boşanan tek başına veya ailesiyle çocuğuna bakan kadınlar . Eminim çoğu da boşanma sinyallerini önceden alıp bile isteye çocuk yapan kadınlar . Onların anne olma hakkı yok mu ? Veya onlara neden kimse bir şey demiyor herkes kocasını çocuk yapana kadar kullanıp boşuyor bu zamanda ki ben onlardan değilim boşamam asla ama bir iki sene sabrederim en güzel şekilde bakarım ailemle kayınvalidemle aynı şehirde aynı mahalledeyiz kayınvalidem hep ben bakarım diyor fırsatlarım güzel, kendi evimiz kira derdim vs yok, çocuğuma benden de babasından da daire düşüyor geleceğini düşünürsek , bu forumda asgari ücretle tek maaşlı kadınların 3 tane çocuğu var tüp bebekli :)
Benim kaynana da taşının gelin ben her türlü yardımcı olurum demişti. Hoş biz ona güvenip gelmedik ama o bakacam edecem diyen kaynana baktı çocuk şaka değil, döndü bi tarafını. Bunun eline kalmadığımızı görünce daha çok sinir oldu. 😀 O kaynana çocuğunuza bakar, ev verir her şey verir ama siz ona gık diyemezsiniz.

Herkesin anne olma hakkı var. Burda asgari ücretle 3 çocuk yapana da aferin iyi yapıyorsun demiyorlar zaten. Ah o kadar gençsin ki sanıyorsun kayınvalide çok güzel bakacak. Kadın baksa bile sana batacak. Bi de adam zaten tutuklu bebek de yok. Eee şimdi zaten beklemekten başka çare yok ki. Biz napalım? Adamdan sperm alıp sana mı getirelim?

Kart ne demek pardon bu adam 60 yaşında mı ayrıca ne kadar igrenc bir tabir . Artık millet 30 35 de ilk evliliğini yapıyor ben de o 36 yaşındayken evlendim kendi yaşıtım olsaydı da 8-10 yaş daha genç olacaktı sadece . Boşanmış olması bir şey ifade etmiyor herkes boşanabilir hatta 3 4 kere evlenip boşanabilir gayet olağan bir durum . İlk defa mı ikinci kez evlenen bi adam gördün ? Bizle işleri olmadıktan sonra boşanması sorun olmuyor iyiki de yaş farkım olan bir adamla evlendim her açıdan çok iyi oluyor ilk evliliğindeki hataları yapmıyor mesela ve daha hanımcı oluyor daha çok değer veriyor vs vs bu olay oldu yapamadı çocuğumu göremem diye ve yurtdışına gitme ihtimalimiz vardı onun için gidelim orda yapalım düzen kurup diyordu inşallah eleştirdiğin her şeyi yaşarsın :)
Aynen aynen geçiştirmemis eşiniz sizi mantıklı düşündüğünden yapmamış cocuk.
Şimdide pişman üzdüğü için, hapisteyken bırakıp gidersiniz diye korktuğundan değil yani. Hepsi çok aşktan.

Çocuğuyla nasıl arası? Görüşüyor mu? Eski eşiyle nasıl arası?

İki üniversite bitirmenin ne özelliği var arkadaşlar? Zeka olarak ayırt ediciliği yok ki o sınavların artık. Eskidendi o. Şimdi bir milyonuncu olsan yine bir yere yerleşip okuyorsun bir şeyler. Eğitim mi kaldı ki…
Bir de dikkat ettim burada şu kadar üniversite bitirdim diye hava atanlar hep iki yıllık bitirmiş oluyorlar. Master yapmışlar sanki başımıza.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X