Bebek Planı Yaparken Eşim Tutuklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hıı kesin haberi yoktur ben şahsen ikna oldum. Kimse karısına ailesine ben bi halt yedim demiyor ki zaten, kader kurbanı hepsi.
Ben hepsinin ifadesini okudum cahil cahil konuşma iddianameyi de okudum herkes aynı kanıda eşime suç atan yok zaten ayrıca avukatta aynı şeyi söylüyor ilk mahkemede çıkacak ilk kişi o diyor

Çete suçundan içerde olan birinden (suçsuz olduğunu bile düşünsek) çocuğunuz olmadığı için şükür etmelisiniz bence
Çocuk olsun da 2 sene babasını görmeden büyüse de olur kafasında hanım kızımız. Bencilliğin ileri seviyesi. Kendine oyalanacak oyuncak arıyor.
Peluş bebek de işini görür ama neyse

K kardelen2835 , Bu arada anlatmanıza göre pekte masumm değil eşiniz yanında olan olaydan nasıl haberi olmuyor yaa cidden çok değişik kafalar yaşıyorsunuz konu sahibi

Eşiniz tutuklanmış siz bebek diyorsunuz. İyi misiniz ciddi soruyorum? Adamın ne zaman çıkacağı belli değil sizin derdinize bak.
Benim tek derdim bu değil öncelikli derdim tabiki de eşimin çıkması ve her gün onun için uğraşıyorum kendimi onu çıkarmaya adadım ne biliyorsun da konuşuyorsun şuan ? Ve evet düzenim bozuldu planlarım hayallerim evim düzenim hep mahvoldu tabiki de bunu da düşünücem

İlk mahkemede çıkacağına eminseniz neden bu kadar üzgünsünüz ki? Yaparsınız işte çıktığı gün
Üzgünüm çünkü bu tarz davalar çok uzuyormuş 1 1 buçuk sene kadar ayrıca en kral avukat bile 100 de 100 çıkacak diyemez sonuçta hakimin kararı. Şayet hakim bırakırsa ilk onu bırakacak diyor

adam kendi çocuğu var diye çocuk istememiş oyalamış durmuş. o kadar bencil ki sizin ne istediğinizin önemi yok.. şimdi hapse girince tutuşmuş çocuk olsaydı beni beklerdi diye pişman olmuş. adam hep ben hep ben.. yine kendini düşünüp pişman olmuş sizi düşünen yok. yalvarıp yakarıp baba yapmak için harika bir adam seçmişsiniz maşallah.

Üzgünüm çünkü bu tarz davalar çok uzuyormuş 1 1 buçuk sene kadar ayrıca en kral avukat bile 100 de 100 çıkacak diyemez sonuçta hakimin kararı. Şayet hakim bırakırsa ilk onu bırakacak diyor
1-1.5 sene bir şey değil sıkma canını bu süreçte yalnızlığı iyi değerlendir bolca kitap okuyabilirsin mesela çocuk bakımı, annelik, psikoloji vb. konular üzerine.

Eşiniz için nasılsa çıkarsın, ne zaman çıkarsın çık bebeğimi büyütürdüm diyen sizsiniz hanımefendi.

Siz iyi misiniz?

1-1.5 sene bir şey değil sıkma canını bu süreçte yalnızlığı iyi değerlendir bolca kitap okuyabilirsin mesela çocuk bakımı, annelik, psikoloji vb. konular üzerine.
Ben bu dediklerini zaten yaptım son bir yılda bebek hazırlığı için ne gerekiyorsa kitaptı eşim ve benim için hamilelik öncesi vitamindi bilimum doktor kontrolleri düşük sebebi araştırma hepsini yaptık zaten ikimiz de ki o da artık yapalım diyordu bu olay olmasaydı

Sokaktaki adamdan isteseniz muhtemelen doğacak çocuk için daha hayırlı olur. Bence sokaktan adam çevirme işini bir düşünün.

Ben hepsinin ifadesini okudum cahil cahil konuşma iddianameyi de okudum herkes aynı kanıda eşime suç atan yok zaten ayrıca avukatta aynı şeyi söylüyor ilk mahkemede çıkacak ilk kişi o diyor
Tutuklamaya itiraz edilmedi mi hiç bu durumda?

İnşallah sen dört dörtlük mükemmel hiç hatasız birine düşersin eğer öyle biri varsa
Benim de peşime böyle dayılar takılırdı gençken azcık safça bişeydim, birisi ile evlenseydim ne olurdu oynat bakalım konusu oldu benim için bu konu.

Her cümle ayrı garip ama ertesi gün hapını ve korunma haplarını nasıl zorla içiriyor fiziksel zorlayarak mı . Psikolojik olsa icmeseniz içmem dersiniz yani

Adam hayatının en mantıklı kararını vermiş pes diyecek söz bulamadım cidden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…