Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
@Nihal Shibuya bana istedikçe ağrı kesici iğne vurmuslardi Nihalcim.Ben bı sabah bı akşam yaptiriodum baya rahat ediodum.
O iyiymiş bitanem. Benim acı eşiğim düşük. Bugün bile kalbim sıkışıyor, bayılıyor gibi oldum. Karnım çok büyüdü. Canım acıdıkça isterim bende.

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün bebişin maşallah size

Arkadaşlar bebek yastığı reflü yeterli mi? Benim kardeşim ince yastıklar yollamış. Ama bunlar bana güven vermedi. Yüzünü yana yatırıp uyutacağız diye biliyorum.

Eklentiler

• ED2498FB-7141-41CB-A490-EBB7ECBB63AC.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 78
Arkadaşlar bebek yastığı reflü yeterli mi? Benim kardeşim ince yastıklar yollamış. Ama bunlar bana güven vermedi. Yüzünü yana yatırıp uyutacağız diye biliyorum.
Reflü yeter diğerleri pozisyonlandırmak için kullanılır sırtına filan. O pembe de kafasını arkası yuvarlak olsun diye ben almadım hiç birinden.

Canım 2 yaşına kadar yastık önerilmiypr kesinlikle sadece reflüyü kullanırsın diğerleri aksesuar olur :)

Ben almadım bu yataktan cidden ihtiyaç mı Nihalciğim ?
Canım araya girmiş olucam ama geçen bi online eğitimde söylendi, bebekler mide kapakçıkları olmadan doğuyormuş, doğduktan sonra dışarda tamamlanıyormuş kapakçıklar. Engelleyici bir şey olmadığı için de yediği emdiği çok kolay geri gelebiliyormuş, ilk 3 ay şart dedi eğitimi veren.. ama bazı anne yanı yataklar da eğim yaptırılıp reflü yatağı gibi kullanılabiliyor, öyle bir yatağınız varsa bu ek parçaya gerek olmaz :)

Teşekkür ederim canım benim ama ben buna hiç dikkat etmemişim almadım.
Daha zamanım var ama kesin alayım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…