Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canim 16 50 de dogdu minik kiz spinal oldum hizli gecti sukur😍cok sukur odamizdayiz suan biraz kanamam fazla imis kontrol altinda bakiolar bir de agrilar basladi bakalm
Yaaaa gözünüz aydinnn,hayırlı uğurlu olsun minik kızınız😍😍😍😍😍ağrılar gecicek kuşum.İlk gün çok normal sonra öyle bı azalıp ki sen bile inanamicaksin.Gule güle büyütün miniginizi😍😍😍😍

B BitterCikilata yarın sıra sen ve merve merve de❤️😍😍😍ayy çok heyecanliiiii😍😍😍😍ya kızlar sanki yakın arkadaşlarım doğuma gidio_Oyle heyecanlıyım ki😍❤️❤️❤️
Tanımamakta birbirimizi destek olduk 🥰
Kalpler bir 😍
Bnde çok heyecanlıyım kızçemin yüzünü nihayet görcez 🤣 pek nazlıydı hiç göstermedi
Senin pamuk kız napıyor
Bi meme bi kaka demi 😜

Tanımamakta birbirimizi destek olduk 🥰
Kalpler bir 😍
Bnde çok heyecanlıyım kızçemin yüzünü nihayet görcez 🤣 pek nazlıydı hiç göstermedi
Senin pamuk kız napıyor
Bi meme bi kaka demi 😜
Pamugum uyuyo.Beyaz peynirli pogacam o benim❤️😍😍😍yarın gerçekten yüzünü goruceksin,elini tutcaksin.Cooook güzel yaa cokkkk❤️❤️❤️😍😍😍

Yaaaa gözünüz aydinnn,hayırlı uğurlu olsun minik kızınız😍😍😍😍😍ağrılar gecicek kuşum.İlk gün çok normal sonra öyle bı azalıp ki sen bile inanamicaksin.Gule güle büyütün miniginizi😍😍😍😍
Amin canim benimmm ya cok fena agrim var dua edin insallahh ayy yarin cikarablrz diyorlar napcm ben:)

X