Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba kızlar. Ben doğurdum. Bebişim 37+3 haftalıkken, 28 Kasım sabahı aniden gelmek istedi, suyum geldi.
08.52 oğluşumun doğum saati.
Darısı hepinizin başına.
Güle güle büyüt canım darisi başımıza 36+1 olduk tetikteyiz bizde artık

Güle güle büyüt canım darisi başımıza 36+1 olduk tetikteyiz bizde artık
Ay en güzeli. Ben hiç beklemiyordum erken geleceğini. Hiç belirtisi yoktu çünkü. Sadece bebeğin gelişimi baştan beri 2 ya da 3 hafta önden gidiyordu, oradan tahmin edilebilirdi ama her zaman önden giden önden doğmuyor deniyordu bize diye biz yine 40 olmasa da 39'a yaklaşırız diyorduk.

Bir de erkek bebek erken gelmez, zamanını bekler diyorlardı, ona da güvenip rahat davranıyorduk. Orası da hiç uymadı

Şükürler olsun ki sağ salim doğdu, gelişimi tamamlanmış. Darısı başınıza olsun, en sağlıklı şekilde.

Amin canım Allah razi olsun bizimkide 2 hafta önden gidiyor en bastan beri bakalim ne zaman gelmek isteyecek beyefendi

Ayrıntı isteriz bittercimmm. Bebek nasıl, sen nasılsın. Doğum zor mu geçti?
Çok şükür çok güzel geçti iyi ki spinal olmuşum
Sadece ameliyat esnasında mide bulantım oldu ilaç verdiler hemen
Bebek çok açtı bnde 13:20 de alındık ameliyata yıktı ortalığı ee bn enson dün 6 da yemiştim bişiler haliyle açıktı kuzum
Hafif ağrılarım var yürüyünce daha iyiyim
Gaz bekliyoruz
İyi ki emzirme yastığını getirmişim therealsinner saolsın tavsiye için
Hemşireler çok ilgili
Tosbiğim 3.850 gr 49 cm doğdu
Darısı sizlere
Bi tırnakları var hep yüzünü çizmiş eldiven kurtardı
Kalkan vs kullanmadım çok şükür emiyor emdikçe süt geliyor

Belden yapilan igne cok acıtıyor mu bitter eger sezeryan olursam en cok ondan korkuyorum

Süpersiniz bittercim. Allah analı babalı büyütsün. Epey tombik doğmuş kızın
Bu spinal ile yapılan yorumlar gerçekten benimde içime ferahlık veriyor. Allah bizi de bir çırpıda kurtarsın

Nasilsin canım bebiş nasıl ben heyecanlıyım bayağı özellikle birileri ilgilenince daha çok heyecanlaniyorum inşallah bizlerinde iyi geçer duani bekliyorum.
Bebiş uyuyor 2 saatte bi emzirmek gerekiyor
Bnm biraz ağrım var ağrı kesici vurulunca iyiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…