bayram tatili hakkında

butceyi dusuneceksen tatil isine hic girmiiceksin, o ayri bi konu zaten. herkesin tatil beklentisi farklidir. ben konforuma fazlasiyla duskunum, rahat bir tatil icin gozumu yumar nekadar masraf gerekiyosa yaparim. ucaksa ucak, taksiyse taksi. ama kisitli butcem varsa, napar eder kendimi zorlar guzel ve keyifli vakit gecirmeye calisirdim. aileyle tatil cok keyifli olabilir evet, ama arkadasla baska. bahsettigin rakamlar oyle cokta buyuk rakamlar degil aslinda, kiy paraya zorla kendini git elbette ki.

ama bayramda turkiye de tatil....cok kalabalik oluyor memleket maalesef bayram tatillerinde. umursamaz isen sorun yok tabi.

Katranciya cadir kurun hem macera hem tatil.gunubirlikciler doyurur sizi .her gittigimizde oyle yapiyoruz biz veriyoruz cadircilara ne varki ilginc bir ani olur

Ve hafta ici olmali .

Bayramda herşey çok pahalı. Uzun yola ben dayanamam araba tutuyor sizin öyle bir sorununuz yoksa gidilebilir. Ama sağlam masraf yaparsınız ayrıca yorucu geçer. Bayram zamanı yollarda çok kalabalık trafiğe kalma durumu da var

Bibi o civardaki otellerden anlıyor gibisin
3 gün tatile gidicez bayramdan önceki haftaiçi
İlk kez otelde tatil yapmayı düşünüyoruz. 3 öğün yemek veren kendi plajı olan denizi çok derin taşlık falan olmayan bi otel biliyo musun antalya merkez veya yakınında?

gidecek olan insan için kalabalıkmış pahalıymış önemli değildir normalde. çalışan insanız, tek iznimiz bu bayramlar, ne yapalım? evde oturmak için verilmiyor ki 9 günlük izin. lafım size değil üstünüze almayın da ben de milleti anlamıyorum, yok çok kalabalık yok şöyle yok böyle. zaman bulabilmek para bulabilmekten daha değerli aslında çünkü her ay maaşım yatıyor ama her ay 9 gün iznim olmuyor.

ben de pek anlayamadım bazı yorumları. yok bayramda gidilmez yok otobüsle gidilmez, şu bu o. bir de normal yaz tatili değil benim bu bahsettiğim şey, nedense çoğu kişi klasik deniz kum güneş tatili gibi algılamış. :) deniz kum güneş olarak düşününce haklılar evet, çekilmez. bakın mesela diyorum ki 3 gece için 350-400 arası otel masrafı olacak diyorum, o paraya otelde kalınır mı diyorlar. ben otel dediğim yere akşamdan akşama yatmaya gideceğim. gün içinde zaten gezip tozuyor olacağız. tabi kimisi konforuna çok düşkün oluyor da ben de geceliği 500 veremem. verecek olsam konu açmam zaten

Trafik çok olur hayatta bayramda karayolu çekilmez uçak iyidir. Para her zaman kazanılır biletinizi aileniz alsa belki biraz rahatlardınız özlediniz madem arkadaşınızı. İkinci bir seçenekte bileti siz alın o sizin evinize gelsin

14 saat bişe değil yahu.
bas git.

Bayramlarda biletler erkenden alinip yurtdisina gidilmeli bence.
2 yetiskin 1 bebek biletlerimiz 430 tuttu
Vize yok
Gayet şık ama luks olmayan bir otel 5 gece konaklama 700 tl
Arnavutluk'ta olacagiz. Turkiyede bu fiyata hic bir sey yapamazdik.

O zaman uçak bileti de alabilirsiniz. Ben çalışsam bile giderim ona göre. O yüzden bütçe ayiramam. Sizi zorlamaz gibi gorunuyor

ben iki hafta önce alanyadaydim
Kendim gitmedim ama çok güzel konumu olan pansiyon/hotel vardı
Arayıp bilgi aldim 2 kişi 150 lira gecelik. Sabah aksam yemekleri. Alanya merkez de ve 2dklik yürüme mesafesinde kleopatra halk plaji vardı. Bana aşırı uygun gelmişti fiyatı konumu yeri vs. İstersen hotelin numarasını da verebilirim

Ya her 2 mesajınızdan biri çalışıyoruz kazanıyoruz para sıkıntı değil okeyy tarzı
E çalışıyor kazanıyorsanız bir zahmet cimrilik yapmayın da uçak bileti aliverin
Hem acaba olur mu diye yardim isteyip hem yorum yapanlara ama kazanıyoruzzz gitmek istiyoruum denilmez

Uygunmuş gerçekten
Özelden yazar mısın

Bayramlarda biletler erkenden alinip yurtdisina gidilmeli bence.
2 yetiskin 1 bebek biletlerimiz 430 tuttu
Vize yok
Gayet şık ama luks olmayan bir otel 5 gece konaklama 700 tl
Arnavutluk'ta olacagiz. Turkiyede bu fiyata hic bir sey yapamazdik.
ilerileyen yıllarda inşallah :)

siz meseleyi çok yanlış anlamışsınız :) neyse benim konum meşgul etmesin bence sizi, iyi günler.

banada verir misin, iki kişi 150 lira olması müthiş uygun. gerçi bayramda x2 olmuştur o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…