Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

yok onu biliyorumda bakma saçmaladımm yarın adet olmassam alıcam bide yarın aile hekimliği açık olurmu öğlene kadar falan oluyorlar yaa kafayı yiyiyorum galba hadi hayırlısıı

yok onu biliyorumda bakma saçmaladımm yarın adet olmassam alıcam bide yarın aile hekimliği açık olurmu öğlene kadar falan oluyorlar yaa kafayı yiyiyorum galba hadi hayırlısıı

Bence olmaz canım ya. Burda olmuyo en azından ama gerek yok yani aile hekimliğine bence bir test çözerherşeyi. Nasıl hissediyorsun peki kendini, her aykinden farklı bir durum var mı? Adetlerin günügününe mi oluyor hep?

evet pek şaşmaz iki kez 10 gün gecikmişti başka yok :) ya var ama bi belirtimi bilemem her ay şiddetli ağrım olurdu midem bulanırdı çok sinirli olurdum canım tatlı isterdi şuan hala yok bunlar idrarımdan sonra hafif ve rahimde genel bi sancı var o kadar ya bide benim bu ay hsg den sonra mantar oldu ilaç verdiler etkiler olmaz diye düşünüyorum

gebelik belirtilerinden hiç biri yok canım...akıntı, göğüs acıması vs.. sanırım iyice alıştım tek çizgi görmeye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…