Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Ayy canim valla ben hamileymisim gibi sevindim. Allah hayirlisiyla tamamina erdirsin insallah. Saglikla sihhatle buyut. Darisi bizlerin basina canim. Dua et bize

Allah razi olsun amin... darisi size kizlar isteyen herkese dualarimdasiniz..
cok tuhaf bi duygu hic inanmiyordum.. iki gun once negatif cikmisti.. melegim geldi..

Canim bide ben gecen cuma kasik agrisi nedeniyle doktora gittim, ultrasonla baktiginda yumurtan catlamak uzere dedi. Hatta pazartesi carsamba cuma pazar iliski olursa gebelik sansi yuksek dedi. Zaten dedigi gibi de oldu sanirim sali gunu yumurtam catladi cunku agrim oldu ve akintimin kivami degisti. Ordan biliyorum yani tatlim yumurtladigimi. Bende ates yontemi tutmuyo niyeyse. Bende haziranda dusuk yaptim. Gecmis olsun canim. Umarim bir daha yasamayiz
canım dün bende de vardı hatta sanki böyle tahriş olmuş gibi sızladı. ama bugün geçti.
Benim halen sizi var ucunda bilmiyorum canim ya insallah vardir bebis

Son düzenleme:
[/QUOTE]

Benim akintim hic durmadi krem akintim.. ve ben sag tarafima donup yatardim hep simdi agridan batmalardan yatamadim hep sirt ustuyum... allah'im nasip etsin insallah.. gecmis olsun dusugun icin.. herseyin hayrilisi allah'a emanet bebegim..

Insallah biran once kavusursun bebegine canim. Aslinda 3 dusukten sonra arastirilmasi gerekmiyor mu canim. Doktoruna danissan aslinda bi. Bugun calisma yaparsan bebis olma ihtimali yuksek o zaman canim. Hadi hayirlisi guzel haberlerini bekliyoruz

Benim akintim hic durmadi krem akintim.. ve ben sag tarafima donup yatardim hep simdi agridan batmalardan yatamadim hep sirt ustuyum... allah'im nasip etsin insallah.. gecmis olsun dusugun icin.. herseyin hayrilisi allah'a emanet bebegim..

Canim akintin ne zaman basladi hatirliyor musun? Yani merak ettigim su, eger yumurtlama akintisi olurken dollenme gerceklesirse akinti kesilip tekrar mi basliyo yoksa yumurtlama akintisi devam mi ediyo, nasildi sende hatirladigin kadariyla

Son düzenleme:
Insallah biran once kavusursun bebegine canim. Aslinda 3 dusukten sonra arastirilmasi gerekmiyor mu canim. Doktoruna danissan aslinda bi. Bugun calisma yaparsan bebis olma ihtimali yuksek o zaman canim. Hadi hayirlisi guzel haberlerini bekliyoruz

evet 3 düşükten sonra araştırma yapıyorlar ama benim dr um gerek duymuyor beni delirtiyor. bide ameliyatımı felan o yaptı her şeyimi takip ediyor diye değiştiremiyorum

Canim sanirim 26 ekim yazacaktin degil mi. Hadi insallah hamilasindir. Haber bekliyorum bak merak ederim

Evet ya! ben biliyor muyum ne yaptığımı!
Tabiki 26 ekim cnm sagol ama akıntım yok belirtilerim ğsikolojik olabilir die düşünüyorum forumu okudukça.
Hayırlısı tabı. Bayramdan sonra dayanamayıp kesin test yaparım ben.

evet 3 düşükten sonra araştırma yapıyorlar ama benim dr um gerek duymuyor beni delirtiyor. bide ameliyatımı felan o yaptı her şeyimi takip ediyor diye değiştiremiyorum

Gerci takibini surekli ayni doktor yaptiysa vardir heralde canim bir bildigi. Dusuklerinin sebebi neydi peki tatlim

Ayy canim valla ben hamileymisim gibi sevindim. Allah hayirlisiyla tamamina erdirsin insallah. Saglikla sihhatle buyut. Darisi bizlerin basina canim. Dua et bize

Canim senden bir ricam olsa yapar misin? Yarin bir idrar testi yani gebelik testi yapip koysan fotosunu bize de ornek olsa adete 3 gun kala gebelik testi sonucu. Koyarsan cok sevinirim. Allah bebisinle birlikte saglikli bir omur versin size

Canim 26 ekimse batin 22 ekimde bi dene istersen test yapmayi ama cikmazsa uzulme cunku cogu gebelik adet gectikten sonra cikiyo testte. Haberlerini bekliyoruz merakla

Canim akintin ne zaman basladi hatirliyor musun? Yani merak ettigim su, eger yumurtlama akintisi olurken dollenme gerceklesirse akinti kesilip tekrar mi basliyo yoksa yumurtlama akintisi devam mi ediyo, nasildi sende hatirladigin kadariyla
Canim benimki gec dollenme oldu yumurtlamaya basladigim gunden beri hic durmadi hala devam ediyor akintilar.. beyaz krem gibi.. bide kizlar idrarda beyaz seyler ucuyor.. onuda fark etim..
heeeyyyy topiğin ilk gebişiiiiii :)

hadi hayırlı uğurlu olsunnnn, Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnnnnnn :)
Amin cok sagol.. Ilk bebis evet aslinda ben adet olmayi bekliyordum bu topige geldim.. yazmistim ama melegim geldi.. darisi size kizlar.. insallah

Gerci takibini surekli ayni doktor yaptiysa vardir heralde canim bir bildigi. Dusuklerinin sebebi neydi peki tatlim

canım 2 si kimyasal gebelik, 1 i dış gebelik ameliyatla alındı. dr un dediği ya sağlıksız yumurta yada sağlıksız sperm. ben Prolaktin hastasıyım. çok yüksek prolaktinim. ama dr bunu önemsemiyo

merhaba herkesin bayramını kutlarım. benim bat 7 kasım,2 yıldır çocuk istiyoruz eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu, inş hayırlı bi haber alırız diye bekliyoruz...bat tarihlerini liste yapsanız daha iyi olur gibi...

Hadi bakalım inşallah güzel haberler vereceğiz birbirimize :)
İnşallah canım rabbim gönlümüze göre versin inşallah
HAmileyim kizlar... gec dollenme oldu benimki adete 4 gun var.. kanda cikti cok mutluyum...

Gözün aydın canım sağlıkla al kucağına benim sat 1 ekimdi 14 ekimde ovulasyon testinde çift çizgiyi yakaladım ve değerlendirdik sen yumurtlamadan kaç gün sonra pozitif gördün rabbim bizede nasip etsin bu arada bat 31 ekim

Son düzenleme:

Canim cok sagol allah razi olsun.. amin amin insallah darisi hepinizin basina.. ben yumurtlamadan 10 gun sonr ogrendim ama kanda testler negatifti canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…