Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

selam canım beni eklermisin 9 kasım inşallah bu ay olur

İnşallah canım güzel haberlerle gelirsin pazartesi günü. Bekliycez merakla

İnşallah canım inşallah. 25 ekimde bi test yap bence silik de olsa çıkar bence bebiş varsa

Canim benim insallah bebisim size ugur getirir kizlar..
insallah hepinizin de yuzu guler sizde bu guzel duyguyu yasarsiniz..
Dualarimdasiniz.. sizi takip etcem..

İyidilekleri için çoooook teşekkpr ediyoruz canım benim. İnşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Sen bizim uğurumuzsun zaten. Onur üyemizsin :))

Hayırlı olsun canım çatlak yumurtaların :) Hadi bakalım bekliycez heyecanla BATını

Evet canım hamileydim o zaman ama malesef 12 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum 2 haziranda

Canım madem böyle riskler var neden başka bir doktora da danışmıyorsun. Önce prolaktin seviyenin kontrol altına alınması gerekiyor o zaman, gebelikten önce, yanlış mıyım?

Aaaaa canım BATın yarınsa test yapsaydın ya %90 çıkar varsa. Listeye ekliyorum hemen seni de tatlım

Ahhhh tatlım çok istedim geçen gün kalktım bi kaç km yürüdüm aile hekimliğine gittim oda kapalıymış neyse dedim vardır bi hayır bi bilsen bi haftadır neler yapıyorum zaman geçsin diye ütü halı sil halı yıka ev temizle deli gibi yarın belli olcak . bi ara karnım ağrıyo deyim acile gitmeyi düşündüm 10 gün gecikti bebek olabilir bi bakın yanlış ilaç vermeyin diycektim sonra vazgeçtim :) :) :)

Canım seinle bizim kafalar aynı çalışıyo galiba, geçen ay bende düşünmüştüm aynı şeyi Canım eczaneden test alıp yapsaydın ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…