Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlar oldğunu sanmıyorum ama, arada gözden kaçırmış olduğum BAT olabilir. Böyle bir durum olduğunda herhangi bir mesajımdan alıntı yaparak BATınızı yazarsanız listeye eklerim. Bir de yenigelen arkadaşlarda aynı şekilde herhangi bir mesajımdan alıntı yaparak BATlarını yazarlarsa arada gözden kaçmamış olur. Yada isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz BATınızı. Gözden kaçırdığım varsa eğer şimdiden çok özür diliyorum:KK9:

selam canım beni eklermisin 9 kasım inşallah bu ay olur :KK43:

bakalım canım değerlerimiz yükseldi mi acaba belki de yükselmedi boşuna böyle bat tarihleri bekliyorum:KK43:( pazartesi ürolog doktoru varsa eğer eşim test yaptıracak inş değerleri yükseldiyse o zaman belki test yapmam için umut olur...

İnşallah canım güzel haberlerle gelirsin pazartesi günü. Bekliycez merakla:KK9:

çok heyecanlı bişeymiş bu bekleyiş arkadaşlar. bu sayfayı takip ettikçe yorumları okudukça insan daha da kaptırıyor kendini. hevesleniyor. bat 30 ekim gibi, daha çok var ama test yapmamak için zor tutuyorum kendimi:) inşallah buradan güzel haberlerini alırız isteyen herkesin.

İnşallah canım inşallah. 25 ekimde bi test yap bence silik de olsa çıkar bence bebiş varsa

Canim benim insallah bebisim size ugur getirir kizlar.. :KK16::KK16::KK16:
insallah hepinizin de yuzu guler sizde bu guzel duyguyu yasarsiniz.. :KK16::KK16::KK16:
Dualarimdasiniz.. sizi takip etcem.. :KK16::KK16:

İyidilekleri için çoooook teşekkpr ediyoruz canım benim. İnşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Sen bizim uğurumuzsun zaten. Onur üyemizsin :))

benim yumurtalarım dün gece itibari ile çatlamıştır kızlaaaarrrrrrrrr :) gece ağrıdan delirdim sabah hiç bişeyim yoktuuu :) neyseki dün çalışma yapmıştık :) ben birde ilişkiden sonra kendimi silkeletiyorum kocişe :))))))))))))))))))))))))

Hayırlı olsun canım çatlak yumurtaların :) Hadi bakalım bekliycez heyecanla BATını

ama tehlikesi var işte, düşükle sonuçlanıyo yada yumurta kalitesini düşürüyor :KK43: yada ilerleyen zamanlarda bebeği zehirliyor. bakalım eğer yılbaşına kadar klomenle gebelik elde edemezse aşılama yapılacak.

Canım madem böyle riskler var neden başka bir doktora da danışmıyorsun. Önce prolaktin seviyenin kontrol altına alınması gerekiyor o zaman, gebelikten önce, yanlış mıyım?

Aaaaa canım BATın yarınsa test yapsaydın ya %90 çıkar varsa. Listeye ekliyorum hemen seni de tatlım

Ahhhh tatlım çok istedim geçen gün kalktım bi kaç km yürüdüm aile hekimliğine gittim oda kapalıymış neyse dedim vardır bi hayır bi bilsen bi haftadır neler yapıyorum zaman geçsin diye ütü halı sil halı yıka ev temizle deli gibi yarın belli olcak . bi ara karnım ağrıyo deyim acile gitmeyi düşündüm 10 gün gecikti bebek olabilir bi bakın yanlış ilaç vermeyin diycektim sonra vazgeçtim :) :) :)

Ahhhh tatlım çok istedim geçen gün kalktım bi kaç km yürüdüm aile hekimliğine gittim oda kapalıymış neyse dedim vardır bi hayır bi bilsen bi haftadır neler yapıyorum zaman geçsin diye ütü halı sil halı yıka ev temizle deli gibi yarın belli olcak . bi ara karnım ağrıyo deyim acile gitmeyi düşündüm 10 gün gecikti bebek olabilir bi bakın yanlış ilaç vermeyin diycektim sonra vazgeçtim :) :) :)

Canım seinle bizim kafalar aynı çalışıyo galiba, geçen ay bende düşünmüştüm aynı şeyi :KK52: Canım eczaneden test alıp yapsaydın ya

X