Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Ne kadar süredir istiyorsunuz canım? İnşallah Rabbim hayırlısı ile bebeğini nasip eder ama ben hamilesin gibi hissediyorum :KK16:

Biz de tam anlamı ile 1 yıldır istiyoruz ama gelen yok hala:) Ağustos'ta hsg çektirdim umutlanmıştım hemen sonra hamile kalınıyor diye duydum ama malesef:KK20:

Ne kadar süredir istiyorsunuz canım? İnşallah Rabbim hayırlısı ile bebeğini nasip eder ama ben hamilesin gibi hissediyorum :KK16:

canım negatif pembelik bile yok neyse şimdi yatmam lazım yarın dershane var dershaneden sonra burda olurum görüşmek üzere kızlar bi dahaki ay artık napalım

evet pek şaşmaz iki kez 10 gün gecikmişti başka yok :) ya var ama bi belirtimi bilemem her ay şiddetli ağrım olurdu midem bulanırdı çok sinirli olurdum canım tatlı isterdi şuan hala yok bunlar idrarımdan sonra hafif ve rahimde genel bi sancı var o kadar ya bide benim bu ay hsg den sonra mantar oldu ilaç verdiler etkiler olmaz diye düşünüyorum

Hayır canım etkilemez, o mantar ilaçları gebelikte de kullanılabiliyor zaten. Bir deeee, sen bu ay hsg çektirdiysen hamile kalma şansın çok yüksek. Ama o idrardan sonraki ağrı hafif enfeksiyondan kaynaklanıyo olabilir. Bi test yap bakalım ne olacak, ben çok umutluyum senden canım. Zaten her aydan farklı şeyler yaşıyo olmanda gebelik lehine diyebiliriz

canım negatif pembelik bile yok neyse şimdi yatmam lazım yarın dershane var dershaneden sonra burda olurum görüşmek üzere kızlar bi dahaki ay artık napalım

Canım merak ettim durumunu, geldi mi gelmedi mi kırmızılar, umarım gelmemiştir. Adeti 1 hafta geçtikten sonra testte ancak silik çıkan çok kadın var canım. Hemde yoksada sıkma canını tatlım canın sağolsun, bebisin gelecek elbet. Bu ay olmazsa önümüzdeki ay beklemeye devam ederiz birlikte, birbirimize destek oluruz

X