Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ben başka topiğe de yazıyom diye beni dışladılar amma :63: ben de yazmıyom artıkın bura :63:

benim taze bat 18 aralık canım. söylemedi diye kızma üzülürüm :KK3:

Kız şakadır o, kim dışlayacak seni ya, bu topiğe geldin diye başka topiğe bakmayacaksın diye bi şart mı var, yok canım yok, öyle bişey yok, sen takıl kafana göre

BAT'ını güncelledim
canım çok güzel yumurtlamışsın maşallah, düşük ateşle hamileliğini öğrenen çok kişi var canım, çok takılma ateş olayına
oyy canım sen benim meleğimsin...güzel haberimi sen verdin benm... hiç düşünür müyüm öyle...yardım edeceğini de çok iyi biliyorum...:KK34::KK54:

ya zaten iş güç hafif işler yapıorum derin işlere girmeme kararı aldım...dediğin gibi ilk aylar çok önemli...eşimde kızıyor zaten...ne lazımsa söle ben yaparım diyo...çamaşırı bile akşam yıkıyorum ki sepeti kaldırmayayım diye...ancak bu yürüyünce oluyor...kızı dershaneye götürdüm sabah geldim bi baktım leke...yani yürüyünce oluyo ve kızıda okula götürüp getiriom öyle koşturmuyorumda ama anlamadım...normal silince yok bişi...3 gündür gözlüyorum..kuzenim ebe ona sordum...olmaması lazım dedi...yerleşmede olabilir...düşük ihtimalide olabilir...dış gebelik ihtimali olabilir ancak muayene ile anlaşılır dedi...ama aklına kötü bişi getirme dedi...yerleşme de olur dedi...kızımda olmadı dedim her hamilelik aynı değildir dedi...akşam koku olayını anlattım...e tamam o zmn dış gebelik ihtimalini eledim dedi...dış gebelikte bu tarz hamilelik belirtisi olmazmış...ilerliyorki vücudunda hcg oranın artmış ve ilerki dönem belirtilerin başlamış dedi...biraz içime su serpti...ama hala düşük ihtimali var...inş öle bişi yoktur...

zaten hyrlısı ile yarın ilk doktor kontrolüme gidicem...bu sabah sağlık ocağına gittim...kan aldılar 2 tüp..kilo ölçtüler...tansiyon falan...onlarda takip etçeklermiş...hayırlısı bakalım...:18:

Canım düşük riskin olabilir, sen fazla yorma kendini, lekelenmen çoksa eğer, tamamen kesilene kadar istirahat et bence, kafana da takma ama benim iki hamileliğimde de 9 ay kanamam lekelenmem bitmedi, çok şükür ikisini de zamanında sağlıkla doğurdum, hayırlısı neyse o olsun balım
eşimle aramız kötü kavga ettik :KK43: tamda yumurtlama günlerimdeyim :KK17::KK17::KK17:
Canım hepimizin tartışmaları oluyo, bi an önce konuşup meseleyi halletmeye çalış bence
slm kızlar..
hamişler nasıllar..ben bu ay başladım bebk çalışmalarına..
şu yum günümüde bi bulabilsem..
adetin 3. günü 13mm olam yum sizce kaçıncı gün çatlar..
günde kaç mmbüyür yum..

canım yumurta günde ortalam 2mm büyür ve 20mm ye ulaştığında çatlar ama sen kaç günde bir regl olduğunu yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz gibi geliyo

ya bu endoskopi çektirmek bu kadar zor mu uyutarak falan oluyor bi de alala ya...neyse bakalım doktor bir hafta bekleyin geçmezse endoskopi çektirin dedi inş gerek kalmaz...

valla bildiğin hortum yutturuyorlar :) ayıkken zor olsa gerek :)) umarım gerek kalmaz arkadaşım çok geçmiş olsun şimdiden.

Kız şakadır o, kim dışlayacak seni ya, bu topiğe geldin diye başka topiğe bakmayacaksın diye bi şart mı var, yok canım yok, öyle bişey yok, sen takıl kafana göre

BAT'ını güncelledim

canım çok güzel yumurtlamışsın maşallah, düşük ateşle hamileliğini öğrenen çok kişi var canım, çok takılma ateş olayına

Canım düşük riskin olabilir, sen fazla yorma kendini, lekelenmen çoksa eğer, tamamen kesilene kadar istirahat et bence, kafana da takma ama benim iki hamileliğimde de 9 ay kanamam lekelenmem bitmedi, çok şükür ikisini de zamanında sağlıkla doğurdum, hayırlısı neyse o olsun balım

Canım hepimizin tartışmaları oluyo, bi an önce konuşup meseleyi halletmeye çalış bence

canım yumurta günde ortalam 2mm büyür ve 20mm ye ulaştığında çatlar ama sen kaç günde bir regl olduğunu yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz gibi geliyo

slm tarantula benide listeye eklermisin benim bat 29 yada 30 kasım bu iki gün içinde belli olur sanırım tşkr ederim şimdiden:)

tarantulacım benım batı guncellermısın....dun adet oldum yanı 18 kasımda normalde 30 gunde bı olurdum ama erken geldi...yenı bat 18 aralık...

Kızlar malesef 2 çocuklu bir kadın olarak topiğe artık zaman ayıramıyorum, malum işler güçler, çocuklar, ev, aile vs derken zaman kalmıyo, herkesi takip edemiyorum. Sık sık bakamıyorum.

Eğer listeyi benden devralmak isteyen varsa ben özelden listenin kodunu göndereyim, sizde bir mesajınıza yapıştırın, o sayfa numarasını not edersiniz biyere, birilerini eklemek istediğinizde o sayfaya dönüp, mesaj düzenleme seçeneğinden eklemenizi yapıp kaydedersiniz.

Yada listesiz olarak devam da edebilirsiniz ama ben gerçekten hele ki şu liste olayından dolayı topicte sorulan soruları, yapılan yorumları bile okuyamıyorum.

İsteyen varsa eğer, ya benden alıntı yaparak bu mesajımı cevaplasın yada bana özel mesaj göndersin lütfen

Hatta şöyle de yapabiliriz, zamanım bol ben ilgilenebilirim diyen bi arkadaşımız bir topic açsın, ben listenin kodunu ekleyeyim mesaj olarak, topiği açan arkadaş alsın kopyalasın, topiğin de listenin de sahibi olsun, bu topiğin sonuna yeni topiğin linkini koyalım, buradan devam ediyoruz diyelim. Ne dersiniz. Var mı isteyen

Son düzenleme:
kendimi atarım bak koltuktan aşağı :KK14:

Sen gel kendini atma tarantula topigi devretmek istiyormus benim aklima sen ve hepnasip geldi direk bu isi guzel yaparsiniz zaten cogu kisiyide taniyorsun vaktin varsa eger sen devral.Bu arada hepnasipe noldu niye ortalikta yok enson dusuk yapmis diye okumustum.Neyse seninde yasindan dolayi yakindigini duydum varya hic bu isler ne yasa bakiyor ne de baska birseye illahi beklicez iste benim teyzem 8 sene bekledi sebebsiz yere erken evlendide noldu o sanki 30 yasinda anne oldu.Kayinvalidemin arkadasi var kadinin cocuklari kazik kadar oldu belki 45 yaslarinda hamile suan.Allah bize bu sinavi uygun gormus bizde beklicez canim napak caremiz yok en guzel yasindasin.Benim iki kuzenim ikside kardes artik 40 yasini gectiler belki halen evli degiller ve istemiyolarda hayatlarini yasamak istiyorlarmis.Erken evleniyonda noluyo sanki koca kayinvalide kahri cekiyosun bu seferde gencligimi yasayamadim erkenden cocuk oldu omrum gecti diyo insanlar.Oyle dusunme uzme bizi seviliyorsun:KK16:

ben dayanamadım erken ama kan testi yaptırdım sonuç 10,27 çıktı 5 in üzerindeki değerler pozitif diye biliyorum ama kendime söyleyemiyorum acaba hamilelik varmı yoksa değer düşük mü daha mı fazla olması gerekirdi ...

kız öyle deme bana yazık :KK19::KK19:
ben tam 2 yıldır bebk için uğraşıyom
bu ay artık son çare tüp bebek merkezinde tedaviye başladım
aşılama olacaktım 5 ayın sonunda olmadı..bu seferde yum çok büyük dediler..
ne ağladım :KK14::KK14::KK14::KK14:
bitane olunca ikinci olsun dersin iki olsa kız yada oğlan arasın yani çocuk özlemi başka bişey.:KK49::KK49::KK49:

aynen öyle arkadaşım çocuk özlemi başak hiç bitmiyor mesela ben 3.yü istiyorum :KK17::KK17::KK17:

X