Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
2.çocuğu isteyenleri sevmiyorum :KK19::KK19:hele 3.isteyenler yaklaşmasın
biz 1. bulamıyoruuuuuuuuz
bilmiyorum içimden öyle geliyor sinirliyim ama sebebi yok

kız öyle deme bana yazık :KK19::KK19:
ben tam 2 yıldır bebk için uğraşıyom
bu ay artık son çare tüp bebek merkezinde tedaviye başladım
aşılama olacaktım 5 ayın sonunda olmadı..bu seferde yum çok büyük dediler..
ne ağladım :KK14::KK14::KK14::KK14:
bitane olunca ikinci olsun dersin iki olsa kız yada oğlan arasın yani çocuk özlemi başka bişey.:KK49::KK49::KK49:

kız öyle deme bana yazık :KK19::KK19:
ben tam 2 yıldır bebk için uğraşıyom
bu ay artık son çare tüp bebek merkezinde tedaviye başladım
aşılama olacaktım 5 ayın sonunda olmadı..bu seferde yum çok büyük dediler..
ne ağladım :KK14::KK14::KK14::KK14:
bitane olunca ikinci olsun dersin iki olsa kız yada oğlan arasın yani çocuk özlemi başka bişey.:KK49::KK49::KK49:

ya ben :KK4:
evlenemedim 35 yaşında kısmet oldu
36 yaşına geldim hala bebek yok :KK43:
ben ne edeyim:KK47:

duymadım ama 2 gün sonra doktora gideceğim ben olabilirim o kullanan kişi :) bu topikte yok sanırım ama başka top,klerde olabilir

sana çok kızıyorum kızım dur bakalım gerekli tetkikleri yaptırdınız yok işte bi sorun,olacak dur bekle bakalım...bizim üsteki gürültü yapan bacı 36 yaşında doğurdu ilk çocuğunu seninde olcak merak etme tatlım zamanı gelmedi sadece..

sana çok kızıyorum kızım dur bakalım gerekli tetkikleri yaptırdınız yok işte bi sorun,olacak dur bekle bakalım...bizim üsteki gürültü yapan bacı 36 yaşında doğurdu ilk çocuğunu seninde olcak merak etme tatlım zamanı gelmedi sadece..

şaka yapıyorum tatlım haklısın bekliyoruz işte nasip

elif aşkolsun bak bi sorun yokmuş ne diye bukadar umutsuzlanıyon
anlamadım:KK20::KK20::KK20::KK20:

X