Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bu arada benm bat 30 ekimdi kızlar ve ayın 10u oldu hala gelen giden yok..yaptığım bir test sadece çok silik pozitif çıktı..geri kalanların hepsi negatif..inanır mısınız artık şu testlere verdiğim paranın haddi hesabı yok :KK53: bugün özele gittim kan testi için 40 lira istediler vazgeçtim doğal olarak..yok bebek vs biliorum..eğer salıya kadar olmazsa kadın doğum doktoruna gidicem :KK31: hayır bebek yoksa da adet olayım artık bebek çalışmalarına başlayalım tekrar.böle olunca yumurtlama tarihimi de bilemicem rasgele olcak herşey :KK53::KK53::KK53: çook dertliyim çok :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bu arada benm bat 30 ekimdi kızlar ve ayın 10u oldu hala gelen giden yok..yaptığım bir test sadece çok silik pozitif çıktı..geri kalanların hepsi negatif..inanır mısınız artık şu testlere verdiğim paranın haddi hesabı yok :KK53: bugün özele gittim kan testi için 40 lira istediler vazgeçtim doğal olarak..yok bebek vs biliorum..eğer salıya kadar olmazsa kadın doğum doktoruna gidicem :KK31: hayır bebek yoksa da adet olayım artık bebek çalışmalarına başlayalım tekrar.böle olunca yumurtlama tarihimi de bilemicem rasgele olcak herşey :KK53::KK53::KK53: çook dertliyim çok :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ah tatlım ah benim bat da 6 kasımdı..negatif çıkıyo ben de de hep :KK4:

ah tatlım ah benim bat da 6 kasımdı..negatif çıkıyo ben de de hep :KK4:

off canım yaa..hadi en baştan negatif çıksa neyse..ya o pozitif çıkan test neydi o zaman :KK53: hadi kimyasal gebelikti desem o zaman adet olmam gerekmez miydi? olcakmışım gibi ağrılarım var ve ben hala olamıorum :KK53: bugün yine test yaptım mesela hayali çizgiler görüorum artık :KK9::KK9::KK9::KK9: kafayı yedim :KK53::KK53::KK53:

off canım yaa..hadi en baştan negatif çıksa neyse..ya o pozitif çıkan test neydi o zaman :KK53: hadi kimyasal gebelikti desem o zaman adet olmam gerekmez miydi? olcakmışım gibi ağrılarım var ve ben hala olamıorum :KK53: bugün yine test yaptım mesela hayali çizgiler görüorum artık :KK9::KK9::KK9::KK9: kafayı yedim :KK53::KK53::KK53:

amaaan gidip kan testi yaptırmak en güzeliiii:) yoksa kafalar yencek heptennn:KK52:

Merhabaaa, ne kadar yazmışsınız okuyamadım:KK52:

Avukatım, günde 5 ortalama.

Ya biz manyaklaştıkça regl de manyaklaşıyor mu ne:KK53::KK53:

Kızlar bu ay pek bereketimiz yok hep geldi kırmızılar. Heralde bu ay merküre mi venüse mi bir şeye bir şey oldu, tüm burçları etkiledi ve üreyemedik. Bir dahaki ay patlicaz hepimiz. Nasılım kızlar iyi atıyor muyum:KK52:

Avavredim sen niye hala banlısın ya, hesabına giriş yaptıktan sonra kazen beye, 'mujum, mune hanımla görüşmüş, hesabımın açılmasını rica ediyorum' diye yaz o forma, hesabın açılır heralde tatlım. Özledik seni ya, gel artık

X