Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bende kızdım.çok girmemek lazım böyle mevzulara.kimse haklı haksız aramıyo çünkü.ne dediğine bakılıyor.banlanıyoruz malum. :KK14:

evet doğru söyleyenei dokuz köyden kovarlar diye bir atasözü var doğru sonuçta.:KK14: sen nasıl oldun ağrılar devam mı kuzumm...?? ben öyle bekliyom saf saf:KK31:

evet doğru söyleyenei dokuz köyden kovarlar diye bir atasözü var doğru sonuçta.:KK14: sen nasıl oldun ağrılar devam mı kuzumm...?? ben öyle bekliyom saf saf:KK31:

bende sana özelden yazdımdı.
yok anam.
ağrı falan kalmadı.
böyle bi sızı var sadece ama adet ağrısı değil.
böyle kasık bölgemde bi rahatsızlık var sadece.

o zaman bence cidden hamilesin sen ya..gerçekten..:KK31:

inşallah kuzum ya.
gündüz yine ağrım vardı böyle ılık ılık.
dedim eveeeet bu defa geliyor.
hatta çok canım sıkıldı gittim yattım sıkıntımdan.
hatta öyle ki rüyamda bi adet olduğumu gördüm,
o ara gözümü açtım ooof napalım hayırlısı dedim.
geri uyudum.
uyandığımda adet olduğumu sanıodum ama olmamışım. :KK9:

inşallah kuzum ya.
gündüz yine ağrım vardı böyle ılık ılık.
dedim eveeeet bu defa geliyor.
hatta çok canım sıkıldı gittim yattım sıkıntımdan.
hatta öyle ki rüyamda bi adet olduğumu gördüm,
o ara gözümü açtım ooof napalım hayırlısı dedim.
geri uyudum.
uyandığımda adet olduğumu sanıodum ama olmamışım. :KK9:

:KK9::KK9:ay canıım ya bi gülmüşüm ki:) o kadar bekliyosun yani adetii rüyayı gerçek sanacak kadar he:) bence biz hamileyiz:) ama ben de hiç bişe yok onu da söylemeden edemicem:KK52:

:KK9::KK9:ay canıım ya bi gülmüşüm ki:) o kadar bekliyosun yani adetii rüyayı gerçek sanacak kadar he:) bence biz hamileyiz:) ama ben de hiç bişe yok onu da söylemeden edemicem:KK52:

bazılarında hiç belirti olmazmış.
tabi kız ben bildiğin adet bekliyorum.öyle dolanıyorum ortada hamileyim diye ama beklentim yok.
artık yapıcak bişi yok.varsa var yoksa yok ne yapıyım modundayım.
lakin ben ayın 2sinden beri adet ağrısı çekiyorum.dün adet günümdü.şiddetlendi biraz ama gelmedi.
şimdide geçti sayılır.
sadece iki kasık ortasında..karnımın alt tarafında bi dolgunluk hissi var o kadar.
sende hiçmi olmadı ağrı lan.iyi düşün bi. :KK37:

tabi kız ben bildiğin adet bekliyorum.öyle dolanıyorum ortada hamileyim diye ama beklentim yok.
lakin ben ayın 2sinden beri adet ağrısı çekiyorum.dün adet günümdü.şiddetlendi biraz ama gelmedi.
şimdide geçti sayılır.
sadece iki kasık ortasında..karnımın alt tarafında bi dolgunluk hissi var o kadar.

ayy içimde bir his var umutlandırmak istemem hayırlısı tatlı balım ama hamilesin gibime geliyor:) bana gelince de ben çok düşündüm taşındım birazcık da kaşındım amma velakin yok anam yok hiç bir toplu iğnenin batışı kadar küçük bir batma falan yokk:KK37: eğer hamileysem dicem ki herhalde uslu bir bebiş olcak hiç mi gelceğini belli etmez Allah'ım zigotum benimmm:)

ayy içimde bir his var umutlandırmak istemem hayırlısı tatlı balım ama hamilesin gibime geliyor:) bana gelince de ben çok düşündüm taşındım birazcık da kaşındım amma velakin yok anam yok hiç bir toplu iğnenin batışı kadar küçük bir batma falan yokk:KK37: eğer hamileysem dicem ki herhalde uslu bir bebiş olcak hiç mi gelceğini belli etmez Allah'ım zigotum benimmm:)

sus umutlandırma hakkaten.umutlarım yeşerir o dakka kırmızı kartı yerim ben.hayırlısı olsun, seninkisi de belirtisiz hamilelik inşallah.
ikimizde hamileyiz. :KK9:

sus umutlandırma hakkaten.umutlarım yeşerir o dakka kırmızı kartı yerim ben.hayırlısı olsun, seninkisi de belirtisiz hamilelik inşallah.
ikimizde hamileyiz. :KK9:

:78::78: tamam sustummm:KK34: ne yaptın cezalı olduğun günlerdee..var ya ben tam 3 gün cezalıydım kafayı yicektim:KK37:

bende 3 gün eet.
napcam lan.
1 aydır takılıyorum burda.
ondan önce napıosam yine onları yaptım. :KK53:

ben de 1 aydır takılıyorum tatlım da..konu kapatılınca çok üzlümüştüm..her neyse cezayı yiyince kocişime daha çok vakit ayırdımm:KK9::KK9:

ah canım ya ne bileyim işte dün öyle görünce dedim tamam herhalde var bir şeyler,ama bugünde çizgi dahada belli belirsiz olunca yıkım tabi,predictor u de hani dünkü testle kıyas yapabilmek açısından bugün aynısını aldım ama dediğin gibi hata bende. Şu adete 1 hafta kala insan ne kadarda sabırsız ve mantıksız olabiliyor:KK25:en azından ben yani..
Bundan sonra test mest yok,adetim gecikirse yapıciğim:KK19:
canım predictor bende 3 denememde de doğru sonuç vermiş, hamileymişim:))

şimdide geçti sayılır.

bence de hamilesin sennnnnnnnnn

X