Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canlarım, biliyorsunuz listemiz silindi ve ben tüm konuyu okuyarak yeniden oluşturuyorum, listeye bakıp eğer batınız güncel değilse, bu mesajımdan alıntı yaparak batınızı yazarsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz, malum topiğimiz 900 sayfa oldu nerdeyse ve hepsini okumak çok zor:KK43:

canlarım, biliyorsunuz listemiz silindi ve ben tüm konuyu okuyarak yeniden oluşturuyorum, listeye bakıp eğer batınız güncel değilse, bu mesajımdan alıntı yaparak batınızı yazarsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz, malum topiğimiz 900 sayfa oldu nerdeyse ve hepsini okumak çok zor:KK43:

canım benim kocişimin fotoğraf makinesi profesyonel olduğu için boyut büyük nasıl yapacağımı da buldum boyutu küçültelim göndercem:) ayrıca sana kıyamammmm hiç bilmediğin tanımadığın insanlarız sonuçta ama sen en fedakarımızsın bu kesinnn:KK34:

canım ben çektim şimdi nasıl eklicem fotoyu

Canım, önce fotoyu bilgisayara gönder, masaüstüne gönderki aramayasın nerde diye, sonra hani mesaj yzdığımız yer varya, orda, biraz aşağıya indir sayfayı, eklenti ekle var. Ona tıkla, ordan sonra bilgisayadan eklemek istediğin resmi bul, ekle, yapamazsan yaz, daha ayrıntılı anlatıym

canım benim kocişimin fotoğraf makinesi profesyonel olduğu için boyut büyük nasıl yapacağımı da buldum boyutu küçültelim göndercem:) ayrıca sana kıyamammmm hiç bilmediğin tanımadığın insanlarız sonuçta ama sen en fedakarımızsın bu kesinnn:KK34:

Canım benim sağol :KK17:, hepimiz çok ciciyiz ben biliyorum, böyle şeyler söyleme, bak duygulanıp ağlamaya bi başlarsam sabaha kadar susmam:KK54::KK54::KK54:

$test,.jpg
bilmiyorum görebilecekmisiniz ama ben gördümm :)))

X