Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle, hepinizi bekliyorum.

KULLANICI ADIBATYENİ BATYAŞSÜREDURUMU
zeynelim2118 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
pinarima3 KASIM254 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
toprakates30 EKİM:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
havva633-4 KASIM181 yıl:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
kahveduskunu23-25 EKİM2 ayBEKLİYOR
ozlemk29 EKİM303,5 yılBEKLİYOR
elay2830 EKİMBEKLİYOR
ayshoo8730 EKİM265 ayBEKLİYOR
0306200830 EKİM2 ayBEKLİYOR
jeylo30 Ekim3824 ayBEKLİYOR
nesdem31 EKİMBEKLİYOR
dicleberen31 EKİMBEKLİYOR
bendimahi31 EKİM256 ayBEKLİYOR
xena2631 EKİM- 1 KASIMBEKLİYOR
kkimse1 KASIM267 ayBEKLİYOR
muratoslem1 KASIM4 ayBEKLİYOR
cimen86061 KASIMBEKLİYOR
cemrenazimm1-2 KASIM226 ayBEKLİYOR (silik çizgi koyulaştı mı? Meraktayız)

ilk ben yazdım listede yokum vay beeeeeeeee :KK43::KK43::KK43::KK43:

ben çalışmıyorum ama benim de dün yatıya misafirlerim vardıı bugün gittiler koşuşturma hep var zatenn :) ya dün gece öylesine dolanırken sitede şans eseri gördüm nasıl oldu topiğimiz açıldı ya çok sevindim he ben:) bu arada hala gelemdi kırmızılarrr:))

test yapmadın mı?

napıyonuz gıııııııııı :KK14:

ya nerde herkes arkadaş !!! var ya insanlar bazen o kadar kötü oluyo ki orda en çokta neye kızdım biliyo musun kızın konuşmasıyla dalga geçip köylü kızı gibi konuşuyorsun demiş biri ne ççok biliyo herkes...:KK4:

ya nerde herkes arkadaş !!! var ya insanlar bazen o kadar kötü oluyo ki orda en çokta neye kızdım biliyo musun kızın konuşmasıyla dalga geçip köylü kızı gibi konuşuyorsun demiş biri ne ççok biliyo herkes...:KK4:

bende kızdım.çok girmemek lazım böyle mevzulara.kimse haklı haksız aramıyo çünkü.ne dediğine bakılıyor.banlanıyoruz malum. :KK14:

X