Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tarantulacım benim yeni bat 6 aralık tatlım ,adet oldum bugün yazmıştım ama görmedin sanırım...

Canım benim sağol yazdığın için tekrar ya, vallahi beynim sulandı, 600 sayfadır okuyorum, anca bu kadar toparlayabildim, ekimin sonuyla kasımın 8'i arasındaki yeni BATlar kaldı işte, keşke herkes listeden baksa da yazsa hemen, adet oldum yeni batım bu diye

Canım benim sağol yazdığın için tekrar ya, vallahi beynim sulandı, 600 sayfadır okuyorum, anca bu kadar toparlayabildim, ekimin sonuyla kasımın 8'i arasındaki yeni BATlar kaldı işte, keşke herkes listeden baksa da yazsa hemen, adet oldum yeni batım bu diye

kızlaaarrrrrr ben şimdi test yaptım ve ikinci çizgim silikti hamile miyim ben şimdiiiiii hıııııııııııııııııııııı:KK52:

evet canım listemiz baya kalabalık yetişmen zor..allah kolaylık versin:KK1:

X