Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

teşekkür ederim canım, bende her ay bi belirti arıyorum adetken bile :) acaba üstüne görmüş olamaz mıyım diye :)
sende takmamaya çalış, geçenlerde demet akalını bi programda izlemiştim o da aynı şeyi sölemişti.
çocuk olmuyo diye düşünüodm ama bi ara başka şeylerle ilgilendim aklıma hiç gelmedi hamilelik ve hamile kaldım o ay demişti.
stres en büyük etken, düşünmeyin kafanızı boşaltın tamamen demişti.
çok haklı gerçekten.
bende artık takmamaya karar verdim.
derslerime çalışıp öyle hayat sürcem belki gelir annesine nazlı bebişim :)
benim bat 18 kasım olmalı ama işte düzensizlik olduğu için bilemiyorum ne zaman olacağımı

evet bende izledim o programı hatta midesi bulanınca zehirlendiğini falan sanmış ama test yapıp öğrenmiş allahım bizede nasip eder inşallah bak sana tavsiyem yumurtlama takip et sadece uzayan şeffaf akıntı geldiği günden itibaren 5 gün içinde düzenli ilişkide bulunun ama bebek olcak diye düşünrek yapmayın ama daha sonrada devam edin çalışmalara genede nolur nolmas bu uzayan şeffaf elastik akıntı olayını doktorumda doğruladı daha sabah konuştum sn nerden anlıyosun ki dedi akıntıdan dedim evet doğru dedi inşallah bende kendime bir uğraş bulurum

Son düzenleme:

inşallah bulursun.
ya ben akıntımı takıp edemiyorum anlamıyorum pek o işten :)
yeni evli olduğumuz için eşim zaten rahat bırakmıyo beni
adet bittikten ne kadar süre sonra olur o akıntılar ki ?

inşallah bulursun.
ya ben akıntımı takıp edemiyorum anlamıyorum pek o işten :)
yeni evli olduğumuz için eşim zaten rahat bırakmıyo beni
adet bittikten ne kadar süre sonra olur o akıntılar ki ?

valla canım benim genelde adet olduğum güünden itibaren sayıyorum 14. gün genelde yumurtlamaya başlıyordum ama bu ay 8. gün geldi o akıntı mesala onu takip etmek lazım öyle çok sıkı fıkıda olmayın kaltisini düşürüyormuş spremlrinn eşine söyle rahat dursun 2 günde bir ideal kihkkihki

sevgi pıtırcığı yumağı olmuşuk:13: burda bende diorum kim sarılıo ben vazgeçmiştim burayı biraz daha okursam yine hesaplara başlıcam hatta bu ay karar verirsem ovulasyon testi kullancamm

ah canım söylüyorum da dinleyen kim adam vazgeçti çocuk işinden de ben kandırmacalarımla korunmasına engel oluyorum işte
benim biteli 7 gün oldu bugün mesela. az bi akıntı hissettim ama neydi bilmiyorum bakmadım incelemedim. zaten eşimden de ayrıyım cumartesine kadar, annemde kalıyorum

Ben artık zırlamıyommmm topladın beni mujumm kendime geldim saol canımcımm ama yanıyom ben yaa ateşimi ölçüyom 36.4 falan ama içimden ateş çıkacak sanki neden ki acep ovulasyonum mu geliyiiii?

olabilir sen bugün çalış biraz çalış

siz üzülünce bende üzülyorum, yakın zamanlarda hepinizin
lıkları olsun

sevgi pıtırcığı yumağı olmuşuk:13: burda bende diorum kim sarılıo ben vazgeçmiştim burayı biraz daha okursam yine hesaplara başlıcam hatta bu ay karar verirsem ovulasyon testi kullancamm

vazgeçemessinnnn sennnn,
bizden ayrı kalma hesap kitapda yapma, ov. sen bilirsin tabide, geldi geliyor gelcek düşünme :)

sen düşünmede sürpriz yapsınnnnn:26:

senin yumurtlama dönemin o zaman şu sıralar ay nebiliyim yaa vazgeçmeyin ama snra olmassa daha çok üzülürsünüz

olabilir sen bugün çalış biraz çalış

siz üzülünce bende üzülyorum, yakın zamanlarda hepinizin
lıkları olsun

Oyhhh canım benimmm sen üzülme diye üzülmicemm nasıl çalışıyımmm mujumm koca mı var bu 3 gün kocam gececi... Pehhh o işten gelicek ben okula gidicem biz yatağı vardiyalı kullanıyoruz ben kalkıyom kociş yatıyo, o kalkıyo ben yatıyom

evde karşılaşıyomusunuz pekiii:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…