Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hatunlar ben iltihap için soğan suyuna başlamıştım (bugün 10. günüm) yumurtlama günlerim de geçti, bazı yerlerde okudum eğer bu yumurtlama zamanımdan hamile kaldıysam soğan suyu bebeğe zarar verebilirmiş.. (5 gün daha uygulamak istiyorum ama hamilelik oluşmasını engeller mi acaba?)

Hatunlar ben iltihap için soğan suyuna başlamıştım (bugün 10. günüm) yumurtlama günlerim de geçti, bazı yerlerde okudum eğer bu yumurtlama zamanımdan hamile kaldıysam soğan suyu bebeğe zarar verebilirmiş.. :KK30: :KK30: (5 gün daha uygulamak istiyorum ama hamilelik oluşmasını engeller mi acaba?) :KK6: :KK6: :KK6: :KK6:

bence zararı vardır çnkü sonuçta alt tarafla ilgili sökütme yapıyor zaten maydnz suyu kendisini bile yemek düşük riski yapıyormuş öyle demişlerdi bana bence çocuk istiyorsan kendini sıcak tut kolla böyle şeylerde uygulama canım riske atmaya değmes

inşallah ya işte kafana hiç takmıcan taktığın zaman geerçekten olmuyor bende bu ay bir kursa bir yerlere başlıyım diyrum takmamak için yoksa evde internette sürekli araştr durr valla bu konu hakkında tez yazıcak kıvama geldimmm

evet gerçekten öyle.
bende bu ay dersaneye başlıcam kpss için belki o arada kafamdan çıkar bebiş de hamile kalırım o zaman.
bende aynı senin gibiyim :)

bence zararı vardır çnkü sonuçta alt tarafla ilgili sökütme yapıyor zaten maydnz suyu kendisini bile yemek düşük riski yapıyormuş öyle demişlerdi bana bence çocuk istiyorsan kendini sıcak tut kolla böyle şeylerde uygulama canım riske atmaya değmes

sağol canım haklısın, bende öyle düşündüm ama (malum iltihaptan dolayı da bebek olmayabiliyor) neyse bakalım artık beklicez :KK31:

canım yumurtlama olmasa bile adet görebilirsin benim bazen öyle olabiliyor ordan biliyorum... ama bence başka doktora da görün fikir almış olursun... hemen tüp demez kimse yaa

Hımmm öyle bişe varmış evet demek ki.... Ben de bu ay ilk defa incir havuç kürü başlamıştım ama hiç fayda etmedi demek ki... Neyse 10gün kadar içtim ama bugünden itibaren bıraktım gitti onu da.... :KK35::KK35::KK35: ilk adım olarak aşılama dedi canım... Aşılama olmazsa tüp dedi işte, çünkü eşimde varikosel var demiştim yaa ameliyat olmana gerek yok dedi ona da işte... Mantık şu: aşılama ya da tüp bebekte bize lazım olacak olan bi kaç sperm, boşuna ameliyat olup üroloğa para yedirceğine gel ben sana aşılama yapıyım o da olmasa tüp bebek yapıyım paraları afiyetle ben yiyim... Valla ben bunu çıkardım sonuc olarak....

az önce eşim aradı var mı gelen giden dedi yok dedim hala pırtlamadım dedim..takma kafaya dio bana..iyi de ben yaşıorum bunları sen yaşamıosun ki dedim..ayyyy taze anne adayı,annelik duygusu mu sardı içini dio :KK53::KK53::KK53::KK16::KK16::KK16:

evet gerçekten öyle.
bende bu ay dersaneye başlıcam kpss için belki o arada kafamdan çıkar bebiş de hamile kalırım o zaman.
bende aynı senin gibiyim :)

ahh canım kıyamam başarılar dilerim sana umarım kazanırsn hem kafayada takmamış olursun birde kendimizi çok dinliyoruz sanırım ondan herşeyde belirti sayıyoruz doktor bugün bana üzülme yaşın çook genç olursun merak etme derken içim eridi ama herşey kafada bitiyorr bu böyle olmuck bi yerlere takmak lazım artıkk düşün düşün nereye kadarr senin bat kaçtı bu araada cnm

az önce eşim aradı var mı gelen giden dedi yok dedim hala pırtlamadım dedim..takma kafaya dio bana..iyi de ben yaşıorum bunları sen yaşamıosun ki dedim..ayyyy taze anne adayı,annelik duygusu mu sardı içini dio :KK53::KK53::KK53::KK16::KK16::KK16:

evet ya onlara göre ne kolay takma kafana niye düşünüyosun bu kadar bilmem ne kendileri yaşasın bir çok değişikliği aynı andada hem pisikolijk heme hormonel anlasınlar o zamann bizi

Hatunlar ben iltihap için soğan suyuna başlamıştım (bugün 10. günüm) yumurtlama günlerim de geçti, bazı yerlerde okudum eğer bu yumurtlama zamanımdan hamile kaldıysam soğan suyu bebeğe zarar verebilirmiş.. :KK30: :KK30: (5 gün daha uygulamak istiyorum ama hamilelik oluşmasını engeller mi acaba?) :KK6: :KK6: :KK6: :KK6:

millet hamile kalmakiçin yapıyor onu yaa ben de yapacam hatta bu ay. ama hiç duymamıştım engellediğini

millet hamile kalmakiçin yapıyor onu yaa ben de yapacam hatta bu ay. ama hiç duymamıştım engellediğini

evet tatlım öyle ama engellemek derken, soğan suyunu içince yumurtalıkları ve rahmi temizlediği için o ay gebeliği engelleyebiliyor diye duydum.. (iltihabı mantarı akıntıyla atarken) yoksa sonraki aylarda başarılı olan çok kişi var :nazar:

X