Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Şiddetle artık gebelikten şüphelenirken sonuç 1.20 rabbim nasip etmedi üzülmicem diorum ama işte allah yardımcım olsun

hamile olabilirsin çok az olsada yükselmiş beta değerin kolla kendini kaç gün geçti adetin henüz geçmemişde olabilir muhtemelen ya erken düşük yapıcaksn yada geç döllenme olmuş olabilir canım benimde değerim düşüktü sonradan lekelenmem oldu 10 gün sonrada düşük yaptım (

sabrediyoruz üzülmüyoruz sağlıkla ve Allahın izniyle bebişleri kucaklıyoruz

öylede doğru söylüuosun ama bizim denemeye başlayalı 7 ay oldu bi kere 10 gün sevindim hamileyim die düşük yaptım olmayınca olmuor valla takmıcan kafaya anca öyle

Ben bu sabah regl oldum tatlım, bende kaldım sınıfta :)

merhaba bende listeye dahil olmak istiyorum
düzensizlik var bende gecikmeli oluyorum
bat : 18 kasım ama sarkabilir 1 hafta daha. ekimde 9 gün gecikmeli olmuştum
yaşım : 24
8 aydır çocuk istiyoruz

bizde 7 aydır istiyoruz benim normalde düzenliydi adetim ama son 2-3 aydır düzensizleşti ya 4 gün atıor ya 2 gün düşük yaptım ama ben ondan diye düşünüyorum napıcas böyle bilmem

Canım 2 gün geçti benim artık ümitlerim bitti rabbim hayırlısını versin

bizde 7 aydır istiyoruz benim normalde düzenliydi adetim ama son 2-3 aydır düzensizleşti ya 4 gün atıor ya 2 gün düşük yaptım ama ben ondan diye düşünüyorum napıcas böyle bilmem

bende hamilelik düşünmüyodum başlarda eşim istiyodu, ne zamanki kafamda kendimi tam anlamıyla hazır hissetmeye başladım düzensizleşti. temmuzda iki kez adet oldum ağustosta 1 gün, eylülde normale döndük ama ekim gecikmeli geldi
inşallah kalırız hamiş en yakın zamanda

Hoşgeldin tatlım, makarnanın sosunu katıym hemen ekliycem :)

hoşbulduk canım, afiyet olsun sana bu arada :)

yawrum olur olur sen sabret sakın tüp bebek yaptırma çok erken daha

Yani de miii ben de öyle diyince doktor şok oldum zaten eşimin suratına bakakaldımm... Benim bildiğim Tüp bebek en son adım hamilelik için gibi bişe... Allahım en hayırlı olan tez zamanda nasip etsin inşalaahhhh

Son düzenleme:
Canım 2 gün geçti benim artık ümitlerim bitti rabbim hayırlısını versin

normalde düzenliyse adeetin 2 gün geçmesi biraz tuhaf betanda çok az yükselmiş ya geç döllenme dicem ama o zaman yine daha yüksek olması gerekiyordu maliseff sende demek ki oluşmuş olmuş ama vücudun kendi kendine erkenden atmış adet oluncada iyice giderrr ahh ahh benim 13 gün geçti adetim bi baktım parça düşürüyorum kendi kendime evde allah kimsenin başına vermesin

canım yumurtlama olmasa bile adet görebilirsin benim bazen öyle olabiliyor ordan biliyorum... ama bence başka doktora da görün fikir almış olursun... hemen tüp demez kimse yaa

Hatunlar ben iltihap için soğan suyuna başlamıştım (bugün 10. günüm) yumurtlama günlerim de geçti, bazı yerlerde okudum eğer bu yumurtlama zamanımdan hamile kaldıysam soğan suyu bebeğe zarar verebilirmiş.. (5 gün daha uygulamak istiyorum ama hamilelik oluşmasını engeller mi acaba?)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…