Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
inşallah önümüzdeki ay ikimizin de göbüşleri dolar canımmm sadece ikimizin deil bebiş isteyen herkesin

inşallah yaaa,

geçen yıl evlenen bi arkadaş, düşünmüyorum diyodu, ben artık isyitorum yaş 27 oldu dedim,
oda ben senden büyüğüm öle düşünme dedi, şimdi bebeği kucağın da

bende istemiyorum dicem...

istemiyorummm kiiii istemiyorummm

canım hoş geldin pkos ne dir anlayamadım,

birde yaşın ne kadar zamandır çocuk istediğini yazarsan arkadaşlar listeye ekleyebilir ( tarantuladan alıntı yapmayı unutma)

Hoş buldum
polikistik over sendromu hastasıyım bende 30 yaşındayım.3 aydır bebiş istiyoruz. 9 kasımda 2 ay olacak pko olduğumu öğreneli.insülin direncim yüksek.
dr kg vermemi istedi ama maalesef verip hemen alıyorum. matofin kullanıyorum. folik asit kullanıyorum. dr kg veene kadar korunmamı istedi bende ilk başda öle istemişdim ama sabırsız biriyim. doğum kontrol hapıda kullanmak istemedim. bakalım bat 12 kasım

tarantula nedir?

ben de 29u sürüorum..istemem de istemem istemem de istemem

tarantula sayfayı açan arkadaşın nicki, sıkıntılı süreçler yaşıyoruz, polikistik over da genelde bilinen hamile kalma ihtimalinin çok düşük olması, ama aksine etrafımda bi çok insan hamile kaldı, bebişler kucaklarda. Benim kistler küçük sanırım doktor tedavi önermedi bile.

Ve doktorumun söylediği en önemli şey, artık her 2 genç kızdan birinde kist var, bu yüzden yakınlarınızıda uyarın...

kızlar bata 2 gün var ama bnm cuma günü diş ameliyatm var die testi bugn yaptrdm saat 3-3.5 gbi sonuçlar çıkıcak valla bu ay bambaşka bi umut var içimde herkes ama herkes bna sn hamilesn dio ve bata 2 gün kalmasna rağmen hiç adet belrtm yok mesela şu an deli gibi tatli istiyo olmam lazmdı bakalım ne çıkck sonuçtaa :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…