Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

hayırlısı böyleymiş demek canım, üzülmek yok

canımm işyerinde olduğum için aniden çıkmam gerekiyor...yalnız değilsin ama çoğu kişi gelip selamsız sabahsız gidiyor bende bazen yazdığıma pişman oluyorum... istiyorum ki hep birlik olalım

benimde ani çıkışlarım oluyo maalesef, napalımmm işte iş :)

kızlar günaydınnn ben adet olmadım iki gün geçti ama olucakmışım gibi bi ağrı var kasıklarımda..pzt günü test yaptım dayanamayıp ama negatif..şimdi tekrar yapmaya korkuorum biraz daha beklicem

Merhabalar kızlar, benimde 2 gün gecikmeli adetim gelmiş bulunmakta. 4. denemede olmadı maalesef
Rabbim en kısa zamanda nasip eder inş. hayırlısı olsun demekten başka söz yok...

ya kizlar ben 4 aydir düşünüyorum korunmayi biraktiktan sonra adetim bittikten 1 hafta sonra kasiklarim agrirdi
bu ay da adet bittiğinden itibaren kasiklarim agriyorr
bu nedir yaa kasik agrisi ayda kac gun sürer benim bitmek bilmiyor ya (

Canım senin gibi benimde bu sabah geldi hemde müthiş bir sancıyla
2 gün geçince ister istemez heyecanlanıyor insan, sende benim gibiydin değil mi. her türlü sonuca hazırlamıştım kendimi ama üzülmemek elde değil işte..
Herşey nasip canım, Rabbim sağlık sıhhat versin herşey olur. inşallah çok bekletmeden gelir bebişlerimiz.

Canım nasip işte Allah ol derse olacak ama kararlıyım artık gün gün bekleyip belirti aramak yok akışına bırakcam üzülmek istemiyorum bi daha gelirse ne mutlu gelmezse vakti var demekki.
İkimiz içinde doğru zaman değilmiş hayırlısıyla sağlıkla diyorum.üzülmek yok benim artık ocaktan sonrasına kaldı eşimin yanına ancak o zaman gitcem ama sen denemeye devam

bende dün ovulosyon testinde kıpkırmızı 2 çizgiyi yakaladım.adamı yanıma yanaştrmamamın 4.günü biriksin biraz:)))testin içindeki prespektüsde 24-36 saat arası yazıo.bugün bana dua edinde gelsin artık şu velet:)))

bata son 5erken gebelik testi siparis etmistim.bugun elime ulasirsa yapmayi dusunuorum.benim yumurta sali ya da carsamba catladi.1 hafta oldu

bu arada umudumuzu yitirmeyelim.diger topikten bir arkadas 2 ay once negatif bi tup bebek deneyimi yasadi ve bu ay supriz bi sekilde hamile kaldigini ogrendi.rabbim buyuk

4 gün ara vermek sperm kalitesini düşürüyor şekerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…