Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

gaz sancisi yok bende ama sürekli bir kasik agrisi var yaa
bende bir kac ay sonra gidicem doktoraa
ve genelde sag kasikta daha cok agri var

evet okurum ama çare olurmuyum söz veremem..

ben de okurum valla bıkmadan elbirliğiyle çare de bulurus dövülecek falan varsa batı gelenler gayet güzel hırslarını da çıkarabilirler süper olur

bilmem ki..:26::26: hadi anlat ya da sor neyin var bakalım

Tamam anlatıyorumm....
Şimdi öncelikle şuradan başlayım dün randevum vardı tüplerime baktırmak için gittik eşimle hastaneye, doktorla baya muhabbet ettik... Doktor bakmadı tüplere çünkü gerek yok dedi... Eşimden bi sperm testi daha istedi(eşimde çift taraflı varikosel var), onu da dün hallettik yarın sonuçları görcez inşallah, bana da folik asit başlattı... Ve sizin sperm test değerleri eğer aynı çıkarsa ameliyata gerek yok dedi doktor eşim için... Şimdi sperm sonuçlarına bakıcak ama bu doktor da direk tüp bebek önerdi yaaaa ve ücret TL olarak yaklaşık 35bin dedi... Ve ICSI diye bişeyden bahsetti yani Türkçe olarak tüp bebek mi oluyo bilmiyorum ama sperm enjekte edilmesi diyim ben size (sanırım aşılama oluyo Türkçe'de)...bunları tam araştırmadım henüz o yüzden kusura bakmayın tam bilmiyorum Türkçesini... Kısaca şöyle diyim, bize sunduğu süreç şu: sperm sonucları-bana folik asit-ISCI denilen şey-benim son 5,6aydır adetim düzensiz olduğundan dolayı adet düzenlemek için tedavi-hala olmazsa en son olarak da tüp bebek... Ama tüplerine baktırmaya gerek yok dedi... Ayrıca benim 2gün önce ovulasyonum olması gerekirken hala olmadı anlaşılan bu ay da hastalığım yine 45gün gibi bi gecikmeyle olucak:26: doktora da bunu söyledim ve doktor dedi ki: erken olduğun adetlerinde sorun yok, sadece geç olman sıkıntı, çünkü büyük ihtimalle ovulasyonun olmuyo dedi... Ya var mı böyle bişe gerçekten? Yanlış mı anladım dicem ama eşim de öyle anlamış... Ovulasyon olmuyosa nasıl adet oluyorum peki pufff kafam çok karıştı...

Son düzenleme:

Sıkma canını tatlım, daha uygun, hayırlı bi zamanda gelir bebeğin inşallah

nerde yaşıyodun sen?

özele falan mı gidiyosun?

Bu nasıl doktor tüm araştırmaları yapmadan tüp bebek diyo ?

Şimdiye kadar hiç tedavi gördün mü?

Yaaaa doktorunu öldürmek istiyorum, bu nasıl bir saçmalıktır böyle, tüplere bakmadan aşılama nasıl olacakmış aptal mı bunlar ya..
hadi tıkalıysa yawrucak spermler nasıl ulaşacakmış........

offfffff aptal bunların hepsiii

kuzucum başka bir doktora daha görünmen mümkün değil mi?Arkadaşım aradı bebeği 4 yıl.o 4 yıl içerisinde bile direk tüp bebek demediler doktor artık bunların ısrarına dayanamayıp yaptı tüp bebeği.Sanki çok kolay işlemlermiş gibi nasıl hiç bişey yapmadan tüp bebek dio.Fiyatı hakkında pek fikrim yok ama o kadar abartılı bir rakam olduğunu düşünmüyorum ben ya...

Son düzenleme:

Evet özele gidiyorum mecbur başka seçenek yok şu an.. Yurtdışındayım maalesef... Su ana kadar hiç bi tedavi görmedim, sadece gecen ay hormonlarıma baktırdım, ultrasound a girdim... Hepsi normal bi sorun yok çok şükür... :26: bişe çıkmayınca doktor geriye sende bakmamız gereken bi tek tüpler kalıyo dedi... Ve bu dün gittiğimiz doktora yönlendirdi işte... Sinirlerim bozuldu zaten ağladım ağlıcam yani... Bu ovulasyon muhabbetini hele hiç anlamadım... Diğer gittiğimiz ürolog da nerdeyse aynı hafta eşimi varikosel ameliyatı yapcaktı tek bi test sonucuna göre... Biz mi cahiliz insanlar mı canavar gibi anlamıyorum yaa artık hastaneye gitmekten nefret ediyorumm....

kızlar günaydınnn ben adet olmadım iki gün geçti ama olucakmışım gibi bi ağrı var kasıklarımda..pzt günü test yaptım dayanamayıp ama negatif..şimdi tekrar yapmaya korkuorum biraz daha beklicem

Kız yapsana test, ben çatlıyorum meraktan, hadi hadi hadi hadi hadi hadi lütfeeeeeeeeeennnnnnnnnn

az önce kociş aradı, bebeğimin babası napıyomuş dedim

konuşamadı adam yaaaa :26:
Kız adamışoka sokmuşsun, allah iyiliğini versin
Merhabalar kızlar, benimde 2 gün gecikmeli adetim gelmiş bulunmakta. 4. denemede olmadı maalesef
Rabbim en kısa zamanda nasip eder inş. hayırlısı olsun demekten başka söz yok...
Üzülmek yok yola devam tatlım, hayırlısı olsun tabiki
slm kızlar ben pkos luyum. 12 kasım batım. bakalım
ekliyorum tatlım, hoşgeldin, bu arada tarantula benim, büyük,kötü, çirkin, kıllı örümcek alışırsın bana merak etme

Ederiz bacım tabi, ha gayret yapın şöyle bıcırığından bi bebişte sevinelim
Kız yapar yapmaz yaz, heyecenlandım
Hepinize tünaydın kızlar. Bata son 4 gün :18:

test yapan yada yapmayı düşünen kimsecikler yok galiba kızlar. mutlu haberler alaydık iyiydi

Hadi hayırlısı tatlım

Kııııızben bile duramadım yerimde şimdi heyecandan, inşallah ilk güzel haberi senden alıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…